Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 22:39:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 169983 пъти)
 
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #210 -: март 30, 2011, 17:55:20 »

Да много са хубави но са от 2,80-3,50лева бройката smile за 37 броя ще излязат 129 и нещо  Oh my ... но на мен ми харесват  Bravo
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 30, 2011, 18:01:41 »

Kiara04, красиви са тези покани, но направо ме шашна с цената Oh my ... Нашите покани също ще са с по-разчупен дизайн, с вложка, панделка и инициали на младоженците и, разбира се, ръчно изработени, но цената им е 1,50 лв и мисля, че това вече е нормална цена smile

Shosheto, и твоите покани са чудесни, да не пропусна да напиша smile
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #212 -: март 30, 2011, 18:08:39 »

Знам но ми харесват и не искам да се отказвам от тях и без това са всичко ми се мрънка  nea И да скъпички са но аз мисля че си струва  good
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #213 -: март 30, 2011, 18:33:30 »

аз мисля, че цената си е нормална, нашите бяха по 3 лева на брой - общо 50. При теб са и по-малко като количество и разликата с някой по-евтин модел ще е незначителна, така че не се колебай Wink
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #214 -: март 30, 2011, 19:48:22 »

Първо здравейте, момичета и момчета smile!
След като почнах да чета този форум (благодарение на Милото) се замислих да си направим сами поканите. Той се съгласи и вчера я измайсторихме smile. Ще се пробвам да я кача да я видите и ще чакам отзиви smile!
Идеята е да я принтираме на пауст. Ще купим син картон и бяла панделка и ще я направим във формата на папирос. Аз първоначално си бях харесала папирос, но да си призная 3 лева ми се видяха много. Но ето, че е на път да ми се сбъдне желанието - да си имам покани папирусчета!


* pokana.JPG (65.34 KB, 763x517 - видяно 473 пъти.)
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #215 -: март 30, 2011, 19:52:57 »

kicky много ми харесват браво за инициятивата аз не бих рискувала но при теб се е получило невероятно  girl_wink girl_wink успех и занапред  girl_in_love girl_in_love
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #216 -: март 31, 2011, 11:07:43 »

kiara04, и вашите са много красиви,  Bravo много ми харесват smile
Съгласна съм с pinkbird тук просто не съм видяла грозна покана, всичките са много хубави!:)))
kicky, поздравления, много добре сте се справили, аз се опитах да направя подобно нещо, но се получиха много смешни, въобще не могат да се сравняват с вашите, супер са!!  lol
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 31, 2011, 12:01:24 »

Знам но ми харесват и не искам да се отказвам от тях и без това са всичко ми се мрънка  nea И да скъпички са но аз мисля че си струва  good

Е, как ще се отказваш - щом ти харесват, поръчвайте, ти си кралицата на сватбата все пак и трябва да се изпълняват твоите желания най-вече, както често се шегувам с моя младоженец blum Надявам се да не съм те засегнала с коментара си, просто ми се стори малко завишена цената, но след като силно ги искаш, не се колебайте good
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #218 -: март 31, 2011, 12:27:44 »

Е, как ще се отказваш - щом ти харесват, поръчвайте, ти си кралицата на сватбата все пак и трябва да се изпълняват твоите желания най-вече, както често се шегувам с моя младоженец blum Надявам се да не съм те засегнала с коментара си, просто ми се стори малко завишена цената, но след като силно ги искаш, не се колебайте good
Не си ме засегнала smile всеки има право на глас нали затова сме се събрали smile Всички покани който видях са много красиви както казахте вече няма грозна покана Успех на тези които все още на са си избрали smile
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #219 -: март 31, 2011, 22:19:53 »

Благодаря много! Радвам се, че ви харесват! Сега ще кача и снимка в крайният им вид да видим и така как са според вас! Само да кажа, че няма да е бяло картончето, което е с имената на получателите, а ще е синьо, като другото.


* pokanata.JPG (26.63 KB, 466x621 - видяно 309 пъти.)
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #220 -: април 01, 2011, 00:41:28 »

... и още.. може би ще е добре поне да напечатате тези висящи табелки, вместо да са ръчно надписани  girl_wink
Активен
sill
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #221 -: април 01, 2011, 07:44:30 »

О, да, със сигурност ще са напечатани smile! Просто тя дойде в последствие! Благодаря! А какво още или за печатането имаше предвид?

Защо не пробваш с по-широка панделка която да е прекарана само веднъж, за да може да се изважда и да се слага при отваряне на папируса. И още нещо, пробвай с по-малки розички, има хартиени по-малки има и такива гумени. Вместо една просто сложи 3. Ще стои по-нежно и по-богато според мен.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #222 -: април 01, 2011, 09:09:55 »

О, да, със сигурност ще са напечатани smile! Просто тя дойде в последствие! Благодаря! А какво още или за печатането имаше предвид?

В допълнение на това, че картончето няма да е бяло, а синьо smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #223 -: април 01, 2011, 13:00:11 »

kicky на мен пък много ми харесват и така с една голяма роза според мен е по-красиво, иначе става натруфено.. А за ръкописа, аз нашите покани сама си ги надписах отгоре на пликовете за кого са предназначени със златен химикал и много красив ръкописен шрифт и мисля че станаха много красиви така, ако ги бяхме напечатали щеше да е грозно...
Но все пак при нас беше плик, а на картонче може и така и иначе, пробвай и по двата начина и виж как ти харесва повече smile
Активен
kicky
Любопитен
*
Публикации: 23



« Отговор #224 -: април 01, 2011, 13:01:56 »

smile Точно, синичко и напечатано! Много благодаря!

sill, благодаря, но аз искам да са по семпли! Не обичам много натруфеността. Както каза Соня. Просто е въпрос на вкус. Но не ми пречи да пробвам!
« Последна редакция: април 03, 2011, 15:40:03 от fiibi_bg » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines