Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 02:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 170043 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #180 -: март 20, 2011, 18:57:05 »

Поканите, които пратих по пощата не са стигнали...  cray Пратих ги като обикновено писмо, защото исках да е изненада и да не карам хората да се разкарват до пощенските клонове, да се занимават с разписки и т.н.  sad Да, но се опарих. Сега мисля да поръчам още няколко бройки, но не знам дали ще се съгласят да ми направят 3 или 4 покани, например... cray
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #181 -: март 20, 2011, 19:13:01 »

Mariaid, на нас ни казаха, че няма да има проблем да ни напечатят още няколко ако не ни стигнат. Явно си пазят предпечатната версия (за която плащаш еднократно) и след това е лесно. Българските пощи са просто ужасни... Аз пратих до Лондон 2 покани преди 2 седмици и на едната още й треперя дали ще пристигне изобщо sad Ти кога си ги пуснала, може би все още има шанс да пристигнат?
Grey, интересно ми е като някой ти каже, че има ангажимент за датата на сватбата ти, но ще се постарае да го отмени на всяка цена какво му казваш? "Е извинявай ама не си добре дошъл ако не можеш да го отмениш 1 месец преди датата"
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #182 -: март 20, 2011, 19:20:47 »

Ще звънна утре на момичето, дано стане!

Аз пратих писмата за страната миналия вторник...вече трябваше 100 пъти да са стигнали.  sad Иначе имам и една за Германия и една за Белгия. Колко време да чакам, според вас?
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #183 -: март 20, 2011, 19:21:15 »

казваш му, че се надяваш да успее да се освободи и че, ще се радваш да сподели с теб и годеника ти най-важния ден в живота ви ...
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #184 -: март 20, 2011, 20:28:12 »

Grey, интересно ми е като някой ти каже, че има ангажимент за датата на сватбата ти, но ще се постарае да го отмени на всяка цена какво му казваш? "Е извинявай ама не си добре дошъл ако не можеш да го отмениш 1 месец преди датата"

Ще го попитам, кога е възможно да ми каже и дали ще поеме ангажимент да ми каже, когато е наясно. Имам 2 - 3 такива гости. Не знаят дали ще успеят, но са записани с "Да" в списъка за момента. Дори да ми кажат 1 - 2 седмици предварително, или дори няколко дена, 2-3 от гостите не са 20 - 30.
Все пак аз питам достатъчно рано, за да се окажат повечето от гостите ми ангажирани с някакъв много важен ангажимент през уикенда.

Мен са ме питали месец преди сватбата, не можах да я вместя. Питали са ме и година преди сватбата, записах си и не планирах да правя друго на този ден.
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #185 -: март 20, 2011, 21:15:20 »

И нашите покани са готови за раздаване, утре ще ги снимам и ще ги пост-на, много сладички станаха и си ги харесвам smile
Днеска падна иначе такова сгъване, рязане и лепене, че още ни болят ръцете smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #186 -: март 20, 2011, 23:09:11 »

abi_dabi, ако не е тайна, от къде си поръчахте поканите? Аз имам малък проблем по този въпрос. Искам да си поръчам семпли покани, които не са прекалено твърди, защото после искам сама да ги навия на свитък и да ги украся с панделки. Но не знам от къде да намеря такива покани. Всички са с разни кантове, картинки и други подобни. Чудех се дали да е си купя просто някаква по-луксозна хартия и да ги дам в някоя печатница да ми принтират текста. Но не знам дори къде да намеря печатница. Много е зле положението, а нямам вече време да се чудя... Помагайте с каквото можете, ще съм мнооого благодарна!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #187 -: март 21, 2011, 09:23:55 »

nonnita, преди да купуваш хартия попитай в печатница или някое рекламно студио, при тях хартията може да излезе по-евтина, за кой град става въпрос?
Активен
stevito
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #188 -: март 21, 2011, 10:12:22 »

Ако и се интересувате от ръчно изработени покани на ниски цени, може да разгледате нашите предложения:

[Изтрит линк]

« Последна редакция: март 21, 2011, 10:32:13 от Teo » Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #189 -: март 21, 2011, 15:36:05 »

Morning_Flower, става дума за София.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 22, 2011, 14:18:51 »

Аз съм споделяла преди, че сме си харесали т.нар. американски тип покана: мини папчица с 2 разгъва и лепен джоб, нещо подобно например:

Я аз да си попитам и вас, че от няколко дни се издирва под дърво и камък въпросната щанца.  Дали накоя от вас не е била с такава покана или да знае къде правят нещо подобно - независимо рекламна агенция, печатница ..... Признателна съм ви за инфото.  give_rose
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 22, 2011, 14:49:06 »

=_Ava_ , ти попита ли някъде дали ги правят, защото това е супер лесно, аз направих една такава като бях в Америка и става , мисля че и линк съм пускала. Въпроса е , че ти трябва машина, която идеално да отреже всеки лист и да го прегъне. Аз мислех сама да ги правя, че обичам пипкавите неща, но тъй като нямам машина ръбовете не се получаваха точно. Според мен ако им покажеш как става, ще ти я направят.
http://www.youtube.com/watch?v=AnOz-N03XN4

Това е подобно, дано ти помогне.
http://www.youtube.com/watch?v=Mb3H0bmSdz0&feature=related
Това също.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 22, 2011, 16:05:18 »

=_Ava_ , ти попита ли някъде дали ги правят, защото това е супер лесно, аз направих една такава като бях в Америка и става , мисля че и линк съм пускала. Въпроса е , че ти трябва машина, която идеално да отреже всеки лист и да го прегъне. Аз мислех сама да ги правя, че обичам пипкавите неща, но тъй като нямам машина ръбовете не се получаваха точно. Според мен ако им покажеш как става, ще ти я направят.
tweety bird   give_rose
Усещам, че си приличаме. Аз също съм изгледала всички възможни клипчета, до които се докопах. Направих си и наколко опита вкъщи (и то сполучливи - и аз обожавам пипкави неща), но истината е че този тип джоб с подходящ за малко по обем комуникационни материали. Т.е. не става за 3-4 листчета и то от дебел картон, камо ли с гръбче, както съм се засилила да бъдат. Освен това моето двойно залепващо хич не държи, а ще е тъпо да подарим нещо, което се разпада в ръцете... За биговането също си права - говорих аз с мои познати, които са в тази сфера и вече правя разликата-важно е да е направено като хората. Общо взето, както се размислих, се ориентирам към изработване на тази външната част от професионалисти, пък ще се развихрям с вътрешното оформление и декорацията отвън.
Ако някой все пак е виждал да се предлага готов такъв тип покана, ще съм много признателна ако сподели.
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 22, 2011, 17:41:05 »

_Ava_ , не зная тук какви материали продават за тази цел. Аз също исках такива покани, но нямаше в моите цветове, можеха да ми направят поръчка, но след това намерих други, които харесах и се отказах.
Там в специализираните магазини има страшно много видове цветове, размери, дебелина на картони и листя. Седяла съм в такъв магазин с часове, не ми се излизаше при всяко влизане:)
Та там основата е нормална като на кадастронена хартия, а вътрешните са тънки (някой от тях гланцирани) и при наслагването няма проблем. А относно двойно залепващото ето това ползвах: уникално е просто, ако и тук ги има пробвайте от него

Доколкото виждам на клипа жената използва същото, малко е скъпо, но държи много здраво.
Тук по сватбените салони не съм виждала такива покани.
Намерих нещо - по-евтино ще ви излезне да ги купите от някой сайт
http://cgi.ebay.com/Black-White-Monogram-Pocket-Wedding-Invitation-SAMPLE-/200539790070?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2eb11a5af6#ht_2369wt_698
http://cgi.ebay.com/Metallic-Envelope-Pocket-Pocketfold-Wedding-Invitations-/290516743732?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a425b634#ht_5440wt_932
http://cgi.ebay.com/40-off-Carlson-Craft-Wedding-Invitations-Pocket-Custom-/320673026321?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4aa99a1111#ht_500wt_949
« Последна редакция: март 22, 2011, 17:46:15 от tweety bird » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #194 -: март 23, 2011, 20:56:11 »

Аз говорих с момичето за поканите, обясних и ситуацията и ще ми направи още няколко бройки другата седмица евентуално!  danceg
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines