Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:35:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 8 част  (Прочетена 170011 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 13, 2011, 22:13:24 »

Момичета моля спрете с  Offtopic и коментирайте това на лични !Благодаря ви !
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 16, 2011, 10:18:40 »

Souless, това сайтче дето си постнала е много приятно.
А тук идеята е да си обменяме информация, така че поствайте повече сайтове! smile

Alo_madona, разгледай и тези покани, ако искаш:

http://svatba.stemacbg.com/pokani.html

Надявам се да не се приеме за реклама - аз лично съм много доволна от нещицата, които правят в това сватбено студио, купих си разни дреболии от тях, за поканите също ще им се доверя. Хубавото е, че правят всякакви цветови корекции в поканите, примерно ние харесахме покани в златно, с червена панделка, но нашите ще бъдат изцяло в екрю с панделка също в този цвят, като цената на поканата ще си остане същата като на оригиналния модел. Само ще трябва да почакаме малко повече за изработката на поканите - 3-7 дни, но при нас време бол. Изобщо много съм доволна, че и тази задачка постепенно я отмятаме blum
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 16, 2011, 10:24:14 »

Caffein, мога да допълня, че освен хубав асортимент, са и много коректни и изпълняват какви ли не прищевки, може да си развихри човек въображението и да им поръчва спокойно Wink Аз голяма реклама им направих, но истината е, че си поръчах късметите и редица други дреболии и съм много доволна от цената и обслужването smile
Активен
abi_dabi
Ентусиаст
**
Публикации: 71


« Отговор #168 -: март 16, 2011, 11:12:35 »

Здравейте момичета,
колко време преди сватбата ще давате поканите на гостите си и колко време преди нея ще искате потвърждение? Ще пишете ли въобще за потъврждение в поканите или ще го казвате лично на гостите си? Моята сватба е на 11 юни, смятате ли, че края на април е достатъчно рано и да искам потвърждение до 20 май???
Мерси много предварително! smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #169 -: март 16, 2011, 11:30:26 »

Моето мнение е, че няма такова нещо като "прекалено рано", що се отнася до даване на покана - напротив, по този начин даваме възможност на гостите си да планират по най-удобния за тях начин. Аз, в момента, в който са ми готови поканите (това ще е до 1-2 седмици), ще започна да ги раздавам - сватбата ми е в края на септември.
На тях са записани двата ни телефона, с молба за потвърждение на присъствие, срокът е 17 дни преди датата на сватбата. Отсега ми е ясно, че и половината няма да го спазят и да ми се обадят за изрично потвърждение, затова си оставям повечко време, за да ги издирвам аз  pardon
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 16, 2011, 11:41:48 »

И аз съм на мнение,че не е прекалено рано 3 м. преди сватбата да се раздадат поканите. И нашите покани скоро ще ги направим и започвам да ги давам веднага за да могат хората да си знаят как да си разпределят отпуските напримерно smile
Активен
Nora_Yo
Новак
*
Публикации: 18


дизайнерски сватбени покани- www.svatbenipokani.eu


« Отговор #171 -: март 16, 2011, 15:40:26 »

smile Ние в петък одобрихме текста за поканите и чакам другата седмица да са готови. Но имам други притеснения. На хората, които живеят близо и можем да се видим ще им ги дадем лично, но доста от гостите ни са от чужбина или от градове далече от нас. И честно казано ме притесняват Български пощи - да не стане така, че да се изгуби някоя покана и някой да остане обиден. Може би да им звъннем и да ги предупредим, да се чувствам поканени ли, не знам? Защото честно казано досега не съм казвала на никой директно "Заповядай на 14 май". За някои се подразбира, но има и доста, които се чудехме и накрая решихме да ги поканим.

Защо не обмислите варианта да поканите тези гости чрез електронна покана? Така със сигурност няма да се изгуби smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 16, 2011, 17:56:09 »

ето и на мен какво ми допадна


* court-black-white-wedding-invitation(2).jpg (32.87 KB, 400x315 - видяно 2978 пъти.)
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 16, 2011, 17:57:08 »

 smile


* invitations_peperuda.jpg (71.32 KB, 300x230 - видяно 2960 пъти.)
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #174 -: март 16, 2011, 20:56:36 »

Ние започнахме да раздаваме нашите вече! Срокът за потвърждение за гостите, за които сме предвидили хотел е 1 месец преди сватбата, т.е. първата седмица на април. Общо взето хората, които сме канили знаят за сватбата от 1 година и няма изненади. Не сме упоменавали срок в поканите иначе.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 16, 2011, 21:13:43 »

Ало мадона, 2-та е мн хубава. Първата ми е прекалено кичозна.
Стамец ми направиха индивидуална покана, но не ми допада pardon.
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #176 -: март 16, 2011, 21:55:32 »

abi_dabi, нашата сватба е на 4 юни и мислим другата седмица, най-късно началото на април да раздадем поканите, за да имат хората време да си планират нещата. smile
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #177 -: март 16, 2011, 22:08:43 »

Ние сами си правихме поканите за гражданската церемония, и за църковната ще си ги правим също сами. В момента мислим какви да са новите, но хартията е перлена слонова кост и тъмно червена. Предните бяха в тъмно и светло лилаво.

Ние сме казали на около 80% от гостите, да си мислят. За някои беше твърде късно, т.к. им е планирано лятото. Други казаха, че до последно няма да знаят. Някой ми казаха "ми не знам какво ще правя, не мога да ти кажа - нямам друг ангажимент, ама може и да реша нещо друго". Еми като не знаеш и нямаш план защо не си въведеш ангажимента в органайзера и да решиш? Както и да е, това е дълга тема, която не искам да отварям.

Мисля крайния  срок за отговорите да е около 20 - 30 дена преди събитието. Ще има телефон, имейл, адрес и т.н. Който пожелае, ще намери как да ми каже.
 
Активен
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #178 -: март 17, 2011, 11:11:12 »

Здравейте момичета,
колко време преди сватбата ще давате поканите на гостите си и колко време преди нея ще искате потвърждение? Ще пишете ли въобще за потъврждение в поканите или ще го казвате лично на гостите си? Моята сватба е на 11 юни, смятате ли, че края на април е достатъчно рано и да искам потвърждение до 20 май???
Мерси много предварително! smile

Ние ги раздаваме в момента (т.е. 2 месеца по-рано) но за потвърждение според мен зависи най-вече от ресторанта колко време преди събитието ти искат точен брой за кувертите (или ако има хотелско настаняване). Аз реших, че в текста на поканата е излишно да упоменавам срок. Имайте предвид, че съобразителните хора така или иначе се обаждат и ви казват, а другите така или иначе вие трябва да ги търсите и тормозите. Месец преди сватбата е прекалено рано, според мен, да получите категоричен отговор дали ще идва някой или не.  pardon
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #179 -: март 19, 2011, 00:29:30 »

Според мен посочването на крайния срок е абсолютно необходимо и той трябва да ми даде достатъчно време да се подготвя.

Аз не мога в последните два дни да седна да разпределям гости тепърва по маси и да пренареждам в последния момент, в последния момент да организирам 1, 2, а не 1, автобус за гости между ресторант и църква, купуване на подаръци за спомен на гостите и т.н..

Всички тези дейности отнемат време, и за да не се паникьосам аз (понеже се обичам), ще си оставя достатъчно време да си свърша работата. В крайна сметка съм също и нормален човек, който ходи на работа и няма безкрайно време.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines