Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 15:27:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 5  (Прочетена 172252 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 14, 2011, 16:52:34 »

sonja , браво за избора, много са хубави. Аз не харесвам тези, които се продават масово по магазините с куп украса, тип кич и много брокат. Изчистените са си друга работа. нашите бяха подобни, даже без елементите на вашите в долната част. Изчистени отвсякъде. Само на чашите пишеше с много нежни букви
Groom и Bride. Вързах една розова панделка и това е. smile
Ето, но е много блед надписа и не се вижда:)
http://prikachi.com/images.php?images/286/3222286e.jpg
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #166 -: април 14, 2011, 17:00:49 »

tweety bird, благодаря ти!
И вашите са много красиви, а украсата е простоо.. нямам думи smile  give_rose
Много ми хареса и на шампанското украсата, още повече, че и нашата тема е в кафяво и розово и досега не бях виждала толкова красива розова украса! Браво ако сама си я правила ти свалям шапка! Bravo smile
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 14, 2011, 17:26:32 »

sonja , благодаря за милите думи.
Какво да ти кажа за украсата smile С шампанското беше много смешно, защото аз не харесвах никакви украсени с изкуствени цветя , въобще всичко, което продаваха по магазините беше ми кич.
Казах си няма да украсявам бутилката, така ще е , но някак си пък и неукрасена не вървеше. В деня преди сватбата реших, че няма как да е просто едно шише изтъпанчено в ритуалната зала, при все, че всичко друго си имаше розов свят. Взех от тишу пейпъра, залепих го на бутилката, стана за няма и една минута, след това сложих цветето и накрая, реших с перфоратора на пеперуди да изрежа кафяви такива и ги залепих. Всичко стана много бързо и накрая ми стоеше и добре. Всичко си правих сама или с майка. Обичам да си правя пипкави неща. Правят те съпричастен към нещата и ти е по-хубаво.
Всеки, който обича Да се занимава с пипкави неща да го прави, защото е много приятно. Понякога отнема повече време, та дори и повече пари, но си заслужава. Аз така и с бутониерите направих, излезнаха ми доста скъпи, но съм доволна и наистина си заслужава труда.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 17, 2011, 19:19:36 »

Имам си чаши и аз вече yahoo

http://www.album.bg/alo_madona/images/27377919/
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #169 -: април 19, 2011, 14:34:29 »

tweety bird, браво  Bravo, страхотно си се справила, аз си помислих, че ви го е  правила агенция, направо е много красиво, много си сръчна, възхищавам ти се! Аз не мога да правя такива неща, обаче на инат съм решила букета, който ще ми е за хвърляне от изкуствени цветя сама да си го направя, ще се пробвам пък ще ви показвам какво е станало.. Ако стане супер грозно, ще се наложи да си купя готов, но тези по булчинските магазини въобще не ми харесват и се реших да си го правя аз smile
Активен
soffyty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #170 -: април 20, 2011, 21:19:20 »

Много красиви чаши показвате момичета  heart
Аз се спрях на доста скромни, съвсем изчистени с малко украса станаха екстра  good
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 01, 2011, 14:42:18 »

Момичета бързам да се похваля и аз какво измайсторих  yahoo yahoo yahoo В галерията са ,че тук нещо не мога да ги кача
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #172 -: май 02, 2011, 09:30:51 »

Момичета, да ви се похваля - и аз си имам вече чаши. Не са украсено, но подобно на Tweety bird мисля да им завържа по една панделка. Не харесвам нещата ,които се продават по магазините, много са кичозни и натруфени за моят стил. Снимки има в галерията
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #173 -: май 03, 2011, 17:51:32 »

katerinciq Чашите и на мен много ми харесват  Bravo
Може ли да споделиш откъде си ги купила, ако не е тайна, разбира се.
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #174 -: май 03, 2011, 21:23:25 »

Susito, разбира се ,че не е тайна smile Чашите ги купих от София, от една пресечна улица на Пиротска. Това е уличката преди магазина на Романтика, по която варвят коли. До магазина има магазин за пердета. Надявам се,че съм обяснила горе-долу разбираемо, но се извинявам - не живея в София, бях на гости и съчетах полезното с приятното Wink
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #175 -: май 03, 2011, 21:29:43 »

Susito, намерих си касовата бележка  yahoo - магазинът се намира на у-ца "Княз Борис 1" 135, м-н Минон
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 04, 2011, 14:38:46 »

katerinciq, честито, много са стилни и нежни чашите. Знам този магазин и аз ходих до него. Има много хубави модели и цените на се никак високи. good

panteryx, и твоите чаши също са страхотни!!! Bravo Bravo Bravo Искам да те попитам, ти ли им прави шарките? Много са хубави!
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 04, 2011, 14:52:08 »

panteryx, и твоите чаши също са страхотни!!!    Искам да те попитам, ти ли им прави шарките? Много са хубави!

Да ,аз ги украсявах  blush
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #178 -: май 07, 2011, 15:22:04 »

Ето ги и нашите много си ги харесвам danceg милото ги избира

http://album.svatbata.bg/nikibibi/bg/photos/238891.html

И шампанското с украсата за чашите  danceg
http://album.svatbata.bg/nikibibi/bg/photos/238892.html
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #179 -: май 07, 2011, 15:31:41 »

Bibsi8792 страхотни са чашите  shok

Радвам се че ти харесват smile само че милото забрави да плати  Бокала за църквата  diablo  и сега когато ходим за роклята ще вземем и него ... а го оставих само за 5 минутки
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines