Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 17:06:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 5  (Прочетена 175365 пъти)
 
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 18, 2011, 21:14:52 »

Нашите чаши са от Vinello (магазинът в Сердика Център, София). Двете общо струват 33 лв. Обещавам тези дни да ги снимам и да ви ги покажа  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 20, 2011, 18:52:29 »

michelle, smile значи е близо и до "Гурме хаус"! Днес минах от там и не го видях. Жалко!  sad Тези дни обезателно ще мина! good
 alo_madona, ти какво реши, мила? На тези ли ще се спреш? smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #137 -: март 20, 2011, 19:01:15 »

И ние бяхме вчера до Гурме Хаус! Имат хубави неща, наистина. Много ми харесаха чашите на Вера Уонг, но 150 лв няма как да дам... nea Аз харесах тези чаши, които на живо имат доста интересен ефект на дъното:

http://gourmethouse.bg/catalog/wedding-glasses/item-01-3

А половинката тези:

http://gourmethouse.bg/catalog/wedding-glasses/item-delight

Като че ли обаче аз клоня към чаши с първата форма, защото все пак ще пием шампанско. И вторите ми харесват, на живо са нежнички, но ме отказва единствено формата им...малко ми е "коктейлна".
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #138 -: март 20, 2011, 19:13:24 »

 Monikamaria, на една и съща улица са, но на двата противоположни края и на срещуположни страни на улицата  smile Наистина малко трудно се забелязва магазина, аз първия път го подминах съвсем спокойно  blush
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 20, 2011, 22:35:17 »

И нашите чаши са от Гурме хаус! Ние сущо харесахме на Вера Уанг, но като ги видях на живо и не ми харесаха - много тесни ми се видяха и си взехме друг модел пак ръчна изработка - в галерията ми са.
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #140 -: март 22, 2011, 16:35:49 »

Момичета, Гурме хаус имат нови чаши уникални са... Видяхме ги с моята приятелка  в другия им магазин Wedding House в сватбения мол. бяхме там  да си поръча подаръчета за гости. и си взе  чаши и бокал  за 120 лв всичко, доста добра цена според мен.Много са елегантни, ще потърся снимки да ви ги покажа. Големи фенове сме на Гурме хаус.
Активен
vivy84
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #141 -: март 23, 2011, 12:40:23 »

 danceg danceg :danceg:Здравейте не влизам много често да пиша, но разглеждам какво пише. Вчера купихме нашите чаши-невероятни са.Ателието предлага огромно разнообразие от модели.


* DSC04651.JPG (61.56 KB, 336x448 - видяно 278 пъти.)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #142 -: март 23, 2011, 12:49:23 »

 Новите чаши на "Гурме хаус" са правени от Божана Стаматова  smile Нашите бяха от нея. Тази жена сътворява прекрасни неща! Чашите и са изящни и доста различни от обичайните предлагани.
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #143 -: март 23, 2011, 14:30:29 »

Да, michelle права си smile след като каза, че са на Божана Стаматова,потърсих в google и там излезе нейния блог в които  има и чашите на мойта дружка chee  качвам снимките
и бокала е със същата украса. изработени са със страхотен стил  give_rose


* R-002[1].JPG (11.38 KB, 297x400 - видяно 3120 пъти.)
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 23, 2011, 19:50:03 »

michelle, smile значи е близо и до "Гурме хаус"! Днес минах от там и не го видях. Жалко!  sad Тези дни обезателно ще мина! good
 alo_madona, ти какво реши, мила? На тези ли ще се спреш? smile


Monikamaria  мила, нямам възможност за тези които качих да си ги позволя , но съм си харесала едни златисти със лилава панделка. Когато ги купя ще ги кача да се похваля.

И имам един въпрос към всички, трябва ли ритуалните чаши и бокала за църквата да са от една серия?( Защото бокала , който съм харесала е само златен и не се връзва със стъклените чаши... angry
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 23, 2011, 20:10:18 »

alo_madona, каква е цената им, защото повече от 60тина лв и аз няма да дам за чаши. sad
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #146 -: март 23, 2011, 20:41:18 »

Вторият магазин на Гурме Хаус в Сватбения мол пак тала ли се казва? Или просто е магазин, в който предлагат чаши на Гурме хаус?

Аз днес бях в The Mall, също има хубави неща в магазините. Харесах един модел, който беше в магазина до Starbucks на 1ви етаж. Бяха по 15 лв бройката.  smile
Активен
didito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #147 -: март 23, 2011, 21:11:17 »

Mariaid, магазина на Гурме хаус в сватбения мол се казва Wedding House.На нас лично този ни е по удобен, защото ни е по близо.

alo_madona не е задължително бокала и чашите да са една серия.Всеки си прецинява сам. Нашия бокал беше посребрен, чашите ни бяха рисуван кристал. Нямаха нищо общо, само еднаква украса  Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 24, 2011, 16:30:18 »

'vivy84' - писах ти на лично, но ми даде грешка и не знам дали си го получила. Моля те пиши ми за твоите чаши - кристални ли са,контакти и цени, ако може smile

Имам и още един въпрос. Малко се притеснявам да не се изложа, тъй като не съм запозната с цените  blush blush blush, но някой може ли да ми каже дали чашите на Полиника са кристални или стъкло? По принцип съм ЗА кристално, но зависи и от цената.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #149 -: март 25, 2011, 14:49:53 »

И аз днес се сдобих с чашки yahoo Много съм щастлива! За софиянки - на Пиротска има един магазин Двата щъркела, където тези чаши струват 48 лв., а не 60, както в Гурме хаус. Извинявам се за лошото качество на снимките, но са от телефон blush



« Последна редакция: март 25, 2011, 18:22:14 от Тiama » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines