Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:13:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък изпрати и съфорумка зарадвай ти  (Прочетена 69120 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2010, 16:48:36 »

Честито на най-слушкалите във форума Вяра и Габи. Много са хубави подаръците. Това със снежния човек е свещ, нали?

Наталия, много хубав подарък си избрала на твоето пиленце.

Аз искам да кажа на моята Снежанка, че и аз много съм слушкала  blush blush blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 03, 2010, 18:08:46 »

Честито на послушните Вярка и Габи, а за Наталия поздравления за хубавия подарък!  Bravo  Bravo  Bravo
Вече и аз нямам търпение. Моето птиченце другата седмица ще си получи подаръка. Вече е купен само чака да отпътува. Mail
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #17 -: декември 03, 2010, 19:48:56 »

Аз не знаех, че вече има такава темичка и се похвалих в темата за коледните подаръци, но и тук да си кажа, че и аз съм била много послушна тази година и получих подаръка си лично от моята Снежанка - _Ava_ yahoo Снимки в галерията smile
Поздравления за прекрасния подарък на Вероника и Габи! Браво на Наталия за избора  good
« Последна редакция: декември 04, 2010, 12:02:16 от магито » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #18 -: декември 03, 2010, 20:57:30 »

Бравоооооооо!!!  yahoo Първия подарък се появи! Много Коледно ми стана като го видях!  Santa Скоро и другите Снежанки е време да се мобилизират. Аз мислех по това време вече да съм пратила подаръка, но цяла седмица не мога да отворя форума, а защото съм шматка не си записах адреса на птиченцето ми. Добре че сега успях и си го записах на листче! smile Желая много Коледно настроение на всички и повече активност тук.  heart
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 04, 2010, 01:33:50 »

Верка,Тиама-честити ви подаръци-прекрасни са и най-важното изненадали са ви и са донесли Коледния дух както на вас така и на всички вече.Ще чакаме вече с нетърпение нови попълнения тук.Наистина ми стана предпразнично и Коледно вече. Christmas tree santz christmoose
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 04, 2010, 10:33:24 »

Супер. Празничното настроение вече е започнало  yahoo. Хайде дано скоро се похвалят все повече птиченца.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 04, 2010, 11:50:08 »

 Охоо, вече имаме и първият подарък, честито Вярка!!! Браво и на Наталия за страхотния избор:)
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 04, 2010, 12:52:12 »

Момичета, аз май съм била доста послушна тази година, защото Снежанка нямаше търпение да ми даде подаръка  yahoo Най-искрени благодарности на _Ava_ за прекрасния подарък и за това, че ми го подари лично и успяхме да се запознаем  give_rose Снимки в галерията smile
И аз съм щастлива, че подаръка така те зарадва  give_rose Нека ти носи усмивки и настроение много поредни коледи! И догодина прояви фантазия и го декорирай по друг начин, за да не ти омръзва  girl_wink

Това е една много интересна играчка за елха smile Аз за първи път виждам такава. Даже беше придружена от инструкции за употреба smile
Не си виждала, защото е моя измишльотина DANCE, направена е специално за теб, няма друга такава - гаранция!


Хайде няма ли още изненадани птиченцааа? Нчмам търпение всяка да сподели какво й е донесла нейната Снежанка!
Това с подаръците се оказа страхотна инициатива! Не съм вярвала, че може да носи толкова емоция и настроение! Благодарности на инициаторите! И специално на Магито, която се справи безупречно с координацията  give_rose give_rose give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #23 -: декември 04, 2010, 13:15:49 »

Не си виждала, защото е моя измишльотина DANCE, направена е специално за теб, няма друга такава - гаранция!

Е, това не го очаквах! Сега съм още по-впечатлена Oh my ... Почувствах се страшно специална, за което ти благодаря още веднъж, миличка  give_rose
Мисля, че размяната на тези коледни подаръци е едно от най-хубавите и вълнуващи неща, които са ми се случвали напоследък yahoo Надявам се другата седмица да успея да изпратя и аз моя подарък и да видя каква реакция е предизвикал у моето птиченце smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 04, 2010, 13:36:42 »

Е, това не го очаквах! Сега съм още по-впечатлена Oh my ... Почувствах се страшно специална, за което ти благодаря още веднъж, миличка  give_rose
Аз вярвам, че това е посланието, което е важно да носи коледния подарък - стремежа да подариш емоция! И съм сигурна, че всеки един от подарените подаръци тук ще бъде такъв, просто защото никой не го прави по задължение!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 05, 2010, 18:42:30 »

Ййййеееееееееее....... вече имаме получени подаръци yahoo  yahoo yahoo
Честито на Вяра и  Tiama.Брей, че късметлийки, колко рано ви навести Коледното вълшебство...
Мен все още не ми е много празнично, още не сме украсили, но... щом вече имаме подаръци почна да ми намирисва коледно Christmas tree Santa santz
Хайде... искам още yahoo
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 05, 2010, 22:37:44 »

Ехе yahoo супер,първите подаръци са получени,започна да ми става все по-коледно DEER Поздрави за бързите Снежанки и техните Послушковци tease Аз да си призная изгарям от любопитство коя е моята Снежанка,но предполагам всички сте така,вълнуващо е bouncinggirl
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 06, 2010, 11:56:31 »

 yahoo yahoo yahoo
И аз съм слушкала много тази година  danceg danceg danceg
Имам си страхотен подарък вече. Идва куриер и колежките ме викат - имаш пратка.
Отивам и какво да видя  Oh my ... една висооока, дълга пратка. А сега де - какво е това  tease
Първо, разбира се гледам подателя - Abii   gu6
И отварям аз, супер нетърпелива, късам хартии, тиксо, каквото има и какво мислите виждат моите очи - прекрасна бяла елха  girl_in_love и също толкова прекрасни лилави топки, лелееееее, супер, няма такъв кеф  yahoo yahoo yahoo
Мила Abii, дори не си спомням, дали съм писала някъде из форума, че искам да си взема бяла елха, но ти направо уцели десятката. Толкова е красива, преди да съм я разтворила дори цялата още.
Безкрайно много ти благодаря, зарадва ме невероятно много  give_rose

Както можете да се сетите - снимки ще има в завършен и сглобен вид и в домашна обстановка  girl_wink
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 06, 2010, 12:08:20 »

Уаууу започва подаръковалежа yahoo
Честита елхичка, Роси.Чакам снимчици smile
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 06, 2010, 12:09:29 »

Честито бубка. С нетърпение чакаме снимката на елхата в завършен вид. yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines