Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 15:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 124132 пъти)
 
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 10, 2010, 11:49:01 »

  Здравейте мамчета! Ние сме добре, бебо си ритка, а коремчето ми става на буци  smile Много му се кефя, но пък не разбирам краче ли е, ръчичка ли е!?  blum
   preslava_82, сега кеф, нали?  good
   ♥Сиси♥, съжелявам, но на мен не ми се случва това със запушването на носа. Да не би да е от влажността в стаята?  pardon
Абе момичета много от вас се губят повече от седмица вече, добре ли сте? Взехте да ни притеснявате вече!  sad Дано всичко да е наред с вас и с бебоците ви!
« Последна редакция: ноември 10, 2010, 12:17:22 от *mum to be* » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: ноември 10, 2010, 12:31:51 »

  Абе момичета много от вас се губят повече от седмица вече, добре ли сте? Взехте да ни притеснявате вече!  sad Дано всичко да е наред с вас и с бебоците ви!
Аз съм на линия-чета редовно,но поради ремонтни дейности и често спиращия ток,нямам възможност да пиша!
Добре сме си и двете,чакаме понеделник за поредната ЖК.
На всички мами да честитя прекрасните покупки,които зърнах в съответната тема-със здраве и радост да си ги ползвате.
На Албенчик поздрави и благопожелания за рождения ден. give_rose
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 10, 2010, 13:10:15 »

Ей момичета, добро утро,
Ние бяхме на видео вчера, бебка е добре ...прави си балончета и после ги пука с пръстчета...забавлява се милото кво да прави  Girl_hide . Около 16.8 см и тежи 450гр. Аз се ококорих и питах това не е ли малко много, но казаха че всяко бебче расте по различен начин (някой по-бързо в началото, други наваксват по-късно) и да не се притеснявам. Гледахме сърчицето, стомахчето, две малки стъпълца и т.н. всичко е ок. Малко ни е срамежливо детенцето че все си криеше личицето, но се показа, след 2-3 почуквания от докторката   smile та ни показа че има малко сладко носле, устичка и очички...И при нас както при Инка така хубаво се разкрачи, че не остави никакво съмнение относно пола...та така ще играем с кукли, ще бъдем принцеси и на завинаги ще бъдем на татко МОМИЧЕНЦЕТО  Wink Толкова сигурни бяхме че ще е момче, че даже име му бяхме измислили...хихихихих, но нищо и момиченцето ще си го обичаме не по-малко...важно да е живо и здраво, пък другото  pardon

Сисе аз съм така от началото (мисля Сънрей и тя беше споделила нещо подобно)...нищо не помага. Сега съм си купила едни неща за бебета (от 0-3месеца) вкарват се в контакта и мирише на евкалипт и мента и е по-добре, в смисъл че поне не се събуждам от запушен нос. НО струва £6, с три пълнителя, като единият пълнител е за 3 нощи. Другото, което докторката ми препоръча е масло от мента, слагаш си го на пръста и го миришеш... но се събъждаш за до го направиш това.

На мен и додо ми се губи...

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Хахахахахах
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 10, 2010, 13:11:15 »

И не сме добре ритка ме си, въртим се  pqz и чакаме другата сряда ЖК . И аз напоследък по рядко влизам първо зареди контракциите трябваше повечко да лежа и сега след ремонта, подреждане и какво ли още не. Радвам се ,че всички сте добре галки по пупите  Bravo
Активен
mihova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143


нашето съкровище


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: ноември 10, 2010, 13:17:31 »

pavla това е супер  Bravo Честити розови гащички  baby_girl
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 10, 2010, 13:28:31 »

mihova мерси... радвам се, че си по добре!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 10, 2010, 13:33:35 »

Павла,честито розово и от мен. baby_girl
Можеш ли да покажеш тази машинка с ароматите-заинтригува ме! smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 10, 2010, 13:48:41 »

Павла честити розови гащички  baby_girl бреййй колко си станахме женските тук  blum

Аз бях при моята доки, видя ми изследванията, всичко ни е наред, само трябва да пия желязо.
Купих на беба едни чорапки, че ми грабнаха окото, че милата само това си нямаше. И ние неспираме да се въртим, подскачаме вече по- уверено и успявам да проследя движенията й  girl_in_love
Павла, ще се опитам да намеря и тук такова нещо. Пък дано помогне.
Някой засичал ли е Ина? Не е писала напоследък тук.
Хайде целувки и галки на всички по пупите.  heart  smile
Михова, Додо, и вас милички ви нямаше. Дано сега по- честичко сте тук.  give_rose
« Последна редакция: ноември 10, 2010, 13:50:18 от ♥Сиси♥ » Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: ноември 10, 2010, 13:59:48 »

pavla, честита розова рожба  baby_girl! Разбира се, че ще си я обичате по същия начин  heart . Сега ще измислите и женско име, макар че като сте мислили че ще е момче сега ще ви е малко по - трудно. Ние мислихме, че ще  е момиче и бяхме измислили такова име, но ... се оказа момченце. Та сега с името ни е малко по - трудно. Нали толкова време си си мислил едно, а то за секунди се иказва друго, та за това.  blum
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 10, 2010, 14:10:46 »

♥Сиси♥ ,това със запушването на носа и при мен го има,на курса за бр.,където ходя ми го обясниха така: понеже сега лигавиците в тялото са по-набъбнали,носа също е лигавица,та затова се получава това запучване и затруднено дишане. Помага промивка със солен разтвор.  smile

pavla ,честити розови гащи! Със здраве да си връзвате панделките!  Girl_hide
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 10, 2010, 14:42:24 »

Додо, Сиси, мамче и Преси мерси момичета  give_rose

Мамче, да, вярно за секунди стана хахахахах

Додо ето така изглежда:

Хубав ден от мен, че пак стана време за работа  sad


* Untitled picture.png (48.43 KB, 160x158 - видяно 2157 пъти.)
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: ноември 11, 2010, 04:41:22 »

Имам едно въпросче, днес сутринта имах някакво течение малко като вода, а по -късно малко контракции, които изчезнаха, но сега пак се появиха. В интернет четох ,че ако не съм 37г.с. и са повече от 4 контракции на час , както и ако забележа промяна във вагиналния секрет да се обадя на лекаря ми. Много съм обезпокоена тук е късно и незнам какво да правя.....
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 11, 2010, 08:41:40 »

Мири, късно-некъсно звънкай на лекаря да те види. дано не е нещо сериозно и да сте добре.
Павла честито ви момиченце! има време ще измислите име за бебка.
Сиси, за запушения нос защо не ползваш някакви капки.

ние вчера бяхме на преглед. бебка е 800 гр, което е доста според док и ако така продължаваме може да се наложи да раждам секцио, но каза че това ще го коментираме другия месец.

галки на всички коремчета.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 11, 2010, 08:48:34 »

Мири наистина обаждай се на лекаря... и да кажеш тук какво е станало  gu6 опитай се да се успокоиш.
Ечи, казаха ми, че немога да ползвам никакви капки, освен някакви с морска вода  nea а аз съм със синузит по принцип още от ученичка и тези никак не ми помагат. Ще се опитам да намеря ако не такова което pavla е показала, то поне нещо подобно.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 11, 2010, 10:44:34 »

Miri  ,наистина е нужно да се обадиш на лекаря си!
На теб правиха ли ти преглед за шийката на матката,дали е ок?
Би трябвало да са т правили,защото си големи седмици,но...
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines