Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 15:16:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 7 "  (Прочетена 124121 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 08, 2010, 13:17:20 »

Сиси, когато майката е с - а бащата с + резус фактор, по време на бременоста се прави изследване за антитела. ако е отрицателно значи е ок. при раждането се изследва бебето и ако то е с + на майката се бие инжекция за да няма проблем при втора бременост. но като цяло не се притеснявай.

утре вечер ще ходя при личната да видим и тя какво ще каже. иначе си мисля че ако в центъра по кръводаряване ще е най-точно изследването, но незнам дали мога ей така да отида да ме изследват. има време докато дойде време да раждам се надявам до тогава да сме изяснили въпроса smile

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: ноември 08, 2010, 13:42:05 »

alben4ik, честит рожден ден на патерици  Birthday Желая ти много щастливи усмивки и хубаво, здраво бебе!  give_rose
ПП: В една и съща медицинска система сме, а колко различно ни водят бременността.  crazy
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 08, 2010, 13:48:03 »

  Offtopic alben4ik честит рожден ден на патеричка! Много здраве, много любов и всичко най-добро  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
alben4ik, честит рожден ден на патерици  Birthday Желая ти много щастливи усмивки и хубаво, здраво бебе!  give_rose
ПП: В една и съща медицинска система сме, а колко различно ни водят бременността.  crazy

Верно си е! Аз имам час в болницата, след утре, чак в 36 седмица, освен ако антителата ми не бяха –. В този случай трябваше да си букна час в 30 за изследвания и инжекция. До тогава GP(акушерките) се занимават с мен с урина и замервания...
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 08, 2010, 14:43:23 »

Благодаря за пожеланията *mum to be*, pavla  smile smile

Ами да, различно е наблюдението, въпреки че що се отнася до изследванията съм малко изненадана, защото това са изискванията според NHS и не би трябвало да има разминавания, пак казвам - специално що се отнася до изследванията. А пък иначе всичко останало явно е различно за различните региони и най-вече за различните болници. Тук на мен в началото ми дадоха един график, според който ще ми протича наблюдението, тоест в коя седмица ще са ми прегледите и те акушерките си вървят по него. Засега Джипито ми не е намесено по никакъв начин, предполагам само, че получава всичките ми изследвания, но аз на него не му звъня за нищо, за всичко се грижи акушерката ми, която е само една, не са различни, както някоя от вас двете беше споменала. Единствено, ако се наложи да отсъства (така беше миналия път) някой я замества, но това е само по изключение. Момичета я ми пишете на лични къде живеете вие, може да се вдигна с влака един ден да дойда да се видим  smile   smile

Извинявам се не-английските мами, на тях това не им е интересно  blush blush blush blush blush blush blush blush blush
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: ноември 08, 2010, 15:20:17 »

мамчета, благодаря ви за светкавичния отговор  give_rose
Албенчик, честит ден ден на патерица. Да си здрава, щастлива и прекрасна както до сега  give_rose give_rose
И между другото прочетох файла с информация и там ми стана ясно!  good
Нашата бебка и тя не се спря днес, сега отивам да полегна, че доста се разхождахме и капнах. Целувки и галки по пупите.
« Последна редакция: ноември 08, 2010, 15:22:24 от ♥Сиси♥Петрова♥ » Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 08, 2010, 17:46:56 »

Ехееееей, още един Скорпион в редиците!

Честит рожден ден (на патерица) и от мен, alben4ik! Да се радваш на много здраве, да си щастлива и най-вече спокойна в очакване на най-големия си подарък - бебенцето!  give_rose

Аз използвам момента да ви благодаря за поздравите и пожеланията за моя ден-ден в петък! blum Дай Боже повече хубави емоции!

И тук днес е много неприятно времето - цял ден валя безобразно и се понижиха температурите! Сега, за щастие, поне дъждът спря. Аз пък днес се изтърсих по задник на едни стъпалца към метрото - ей, голяма уплаха, ама добре, че бяха само две стъпалата, та буквално седнах на едното. Обаче си натъртих леко един лакът и д...то. Мани, много ги мразя тези "коварни" хлъзгави ръбове на стъпала! После приканвах горещо бебонския да ме срита отвътре в знак, че е добре  crazy  (майка му иначе, както се вижда, не е много наред с акъла, хахахаха! ) Е, подритва ме, де - цял следобед се обозначава.

Виждам, че вече сте отговорили на Сиси за антителата -  аз също съм с отрицателен резус фактор и докторката ми пуска изследването за антитела през месец.

Абе, Ина неЩо ми се губи тези дни.... Дано да е добре!!
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 08, 2010, 18:03:11 »

Аз може би не съм запозната с тези изследвания, защото кръвната ми група е Б+.  pardon
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: ноември 09, 2010, 07:51:41 »

Svilena  girl_impossible къде успя да паднеш. Добре, че всичко е наред... а и бебчо щом се обажда  good Внимавайте с тези падания... А ти защо през месец ти ги пускат? На мен сега за първи път.
Инче, къде си? Губиш се из темичката, ела се разпиши  smile
Аз почти неспах тази нощ. Днес отивам да си взема изследванията.
Албенчик, адреса за БГ мамитата ли се отнася  smile smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 09, 2010, 09:40:10 »

Първо Кокиче падна, сега Свилена - момичетааа, много внимавайте, зимата даже още не е дошла!!!!

Сиси аз исках адресите на Бг мамите, които знам, че живеят в Лондон, защото аз съм сравнително близо до Лондон и бих могла да отида да се видим с тях - не че не ми се иска да видя на живо и на куп всички вас, но....... това малко трудничко би се организирало  give_rose give_rose
Ако има и други Бг мами в Англия, освен Павла и mum to be в нашата темичка, нека и те да пишат и извинявайте, ако съм пропуснала някоя blush blush
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 09, 2010, 09:44:37 »

Албенчик, предположих, че е така  girl_wink
Аз още се каня да ходя да си взема изследванията. Не се сещам след тях кои предстоят.
Ечи, да кажеш коя кръвна група си по последна информация.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 09, 2010, 11:16:36 »

Сиси, като ми минат синините по вените ще ходя пак да се изследвам и тогава ще видим какво ще излезе.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 09, 2010, 11:29:42 »

Svilena  girl_impossible къде успя да паднеш. ... А ти защо през месец ти ги пускат? На мен сега за първи път.

Ам ха де, къде... То нали като трябва да се стряска човек, хлъзгав ръб винаги се намира  girl_impossible И то добре, че в Рим сняг не вали, че не ми се ще да си представя каква пързалка ще се разкрие...

Да ти кажа, не знам защо ми ги пуска тези изследвания с такава честота - тя още с най-първите изследвания май ми ги беше пускала, ако се не лъжа. Засега отсъстват такива антитела при мен. Не знам дали въобЩе в Италия е така, но моята докторка е много педантична по отношение на анализите, така че не е критерий за цялостната италианска картинка  pardon

Приятен ден на всички ви!
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 09, 2010, 11:44:43 »

Сиси, като ми минат синините по вените ще ходя пак да се изследвам и тогава ще видим какво ще излезе.

Леле Ечи, милата... кой знае как са те надупчили...
Дръж ни в течение.

Svilena а ти да се пазиш повече и Кокиче също.  heart[/color][/b]
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 10, 2010, 11:04:36 »

Момичета ,да ви сепохваля,купих си прословутата възглавница от Кауфланд,вече за 4.99лв и сега си спя с нея ,ми на мен ми е мнооого удобно  Girl_hide от време на време "ми бяга"  blum но определено е по-удобно smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 10, 2010, 11:08:08 »

Преси, отивам и аз да си я купя. Че вече кръст нямам.  good good
Абе момичета, на вас запушва ли ви се носа като лежите. Аз откакто съм в по- напреднала бременност, това става навик вече, да не говорим, че немога и дъх да се поема...
Взех си резултатите, ама няма кой да ми ги разчете  pardon
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines