Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 05, 2024, 01:33:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на БЕБЕправещите - 18 част  (Прочетена 196845 пъти)
 
Lady_Diamond
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #270 -: октомври 10, 2010, 14:33:36 »

Ето ме и мен с днешен отчет, сутринта ми дойде, така, че си оставам тук и този месец Wink

Късмет на всички!!! kiss2
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: октомври 10, 2010, 19:05:08 »

Lady_Diamond не се ядосвай че ти е дошло. Следващия месец дано да е вашия. Гледам по линийката ти че вече имаш едно детенце. Момченце или момиченце е?

Аз да ви кажа, направих си изследване на 4 хормона, както ми беше казала лекарката на 3-тия ден от цикъла. 2-та са наред, но другите 2 са с много ниски стойности спрямо референтните. Става въпрос за пролактина и естродиола. Във вторник съм при докторето да видим какво ще каже по моя въпрос smile
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: октомври 11, 2010, 08:58:26 »

Момичета,здравейте!
Имам въпрос smile Тази сутрин си направих Шуърчек и някъде към 3 -тата минута се появи втора ,но бледа чертичка.Не съм много наясно втората чертичка винаги ли е много наситена.За пръв път си правя и не съм на ясно ,ако няма бременност само една ли остава чертичката??По принцип продължителността на цикъла ми е 25 дни,днес ми е 27.Гърдите ме болят страшно много и усещам тъпа болка ,ниско долоЩе сложа снимки в галерията.Предварително се извинявам за лошото качество на снимките,но в момента нямам с какво да снмам  pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: октомври 11, 2010, 09:13:08 »

Втора черта независимо бледа или наситена е бременност. От там нататък трябва да изчакаш 10-тина дни закъснение и да отидеш на лекар. Ако няма бременност няма как теста да ти засече хормона на бременността. Успех! good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: октомври 11, 2010, 09:13:39 »

леле изпуснала съммм
mstoqnova тихичко честито мила!!! Като се върнеш от прегледа и се запишеш в темичката, официално да ти честитим!!!  Bravo
Bademka ако има втора макар и бледа чертичка, има наличие на бременност, повтори теста след седмица и ще даде по- твърд резултат. За момента и на теб тихичко честито.
Ако теста е отрицателен- има само една контролна чертичка!
 give_rose give_rose
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: октомври 11, 2010, 09:17:41 »

Благодаря ви за бързите отговори,веднага щом разбера подробности  ще съобщя  smile
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: октомври 11, 2010, 09:33:28 »

Bademka при първата ми бременност (преди близо 7 години) и на моя тест втората линийка беше много бледа (помня, защото още го пазя  crazy), но както казва ♥Сиси♥Петрова♥  повтори теста след около седмица, за да затвърдиш  smile

Аз имам едно питане, първия път бях цветна и разбрах в четвъртия месец, а сега по разни изчисления май съм в четвъртата седмица. Та питането ми е трябва ли още да изчакам, за да отида при док?  pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: октомври 11, 2010, 12:03:13 »

mstoqnova, ако имаш 10-тина дни закъснение вече трябва да се види плодния сак. Ако изчакаш към 14-15 дни закъснение ще се види и точката, а много скоро след това и пулсациите.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: октомври 11, 2010, 22:51:29 »

Капризче, стискам палци за утре! Ще чакам после да кажеш какво е станало.  give_rose
Аз не писах предния път като бях на преглед, но тогава засякохме ову. Всичко с изследванията е наред и докторът каза, че не вижда никакъв проблем за сега. Днес бях пак и пуснах изследвания за антитела, но не запомних точно всичко, което ми пусна, а ми взеха листчето в лабораторията. После ще кажа какво точно е било. Мъжът ми ще пуска МАК, НВА и Dhl. Следващата седмица пак съм там и ще видим до къде ще го докараме. От както започнахме изследванията изобщо не ми се чете инфо в Интернет. Не знам дали е хубаво или не, но поне се чувства ок. Това е май за сега, малко декларативно го изкарах, но май нямам желание за дълги обяснения  pardon
Стискам палци на всички и честито на видялите вече 2 черти!  Good luck
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: октомври 12, 2010, 08:50:13 »

Хайде и аз малко да се отчета. Поне този месец пропускаме бебеправенето, може и следващия  sad
Докторът ми иска да повторим единия преглед, макар че изследванията ми бяха добри, но заминава на някакъв конгрес и може да ме види чак на 27-ми. Надявам се да можем след него вече без никакви притеснения да си продължим. Ще видим дали ще с добре нещата .....
Междувременно, тъй като четвъртък и петък почивам, мисля да си пусна една пълна кръвна картина, без това не съм минавала профилактични тази година, ще искам и токсоплазмоза - поне за нея да съм спокойна.
Снощи обаче имах пак малко Т и ще видим GP-то какво ще каже за нея  crazy

Капризче, maria_hs   give_rose

Късмет на всички!!!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: октомври 12, 2010, 08:59:17 »

Мария, ще споделя задължително какво е положението. За какво са тези тестове на мъжа ти?

Бубка, по-добре да изчакате и да сте сигурни че всичко е наред, щом така е казал доктора smile Дано не се разболяваш, че май има някакъв грип пак, половината офис се е тръшнал тук...
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: октомври 12, 2010, 09:34:38 »

Капризче, мъжът ми е правил спермограма, разширена по Крюгер, но доктора иска да разширим изледванията. Обясни ми вчера кое за какво е, но трудно ще пресъздам термините и за да не объркам, ще кажа само, че са свързани с генетичния материал (ако съм го разбрала правилно).  pardon Каза ми какви са решенията, ако има проблем при някои от тях, но за момента не ги мисля тези варианти. Другата седмица като взема резултатите и мина на преглед ще пиша по-подробно и по-ясно.  smile
Вчера бях много доволна от прегледа. Аз и друг път съм казвала, че си харесвам лекаря, но вчера ми обясни всичко много подробно, какви действия ще предприемаме евентуално и т.н.  smile
Бубка, дано всичко е наред и да са се оправили нещата  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: октомври 12, 2010, 11:29:42 »

Аз Ви напускам временно.За 6 месеца преустановяваме опитите.Надявам се после като се завърна бързо да изчезна,но с приятна новина.
Пожелавам на всички Ви да напускате бързо темата.
Бих посъветвала момичета с хормонални проблеми да обърнат внимание на щитовидната си жлеза.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: октомври 12, 2010, 12:06:44 »

Капризче, мисля, че не се разболявам - вече 2-3 седмици седя с температура около и малко над 37  crazy
Благодаря ви момичета, стискайте палци, че честно казано много се надявах да стане прегледа сега в петък и да знам по-бързо. Две седмици сигурно съвсем ще се сдухам на тази тема, но какво да се прави  huhhuh.gif Опитвам се поне да се сдържа за сега да не чета из нета  pardon

Гучи, дано всичко се нареди при теб през този период и наистина бързо да се изстреляш от тук след това  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: октомври 12, 2010, 12:44:56 »

Мария, ние също трябваше да правим тези изследвания за антитела.Моите са ОК аз ги пуснах, но на Мерал не сме ги пускали, че нали гледам да си оправя щитовидната и тогава ще ги пускаме, че нали си имат време на валидност.Споко всичко ще е наред smile

Капризче оправи хормоните, те много влияят, добре е да се видят всички репродуктивни не си спомням дали всичките си ги пускала, защото така и да има проблем веднага се решава.Дано да е само хормонален.

Гери, късмет smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines