Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:41:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Trubadura- 18 септември 2010 г  (Прочетена 21078 пъти)
 
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #15 -: септември 08, 2010, 10:46:19 »

Trubadura, честита темичка и от мен !

Пожелавам ти положителни емоции и много много щастие. Наслади се на всеки един миг от подготовката  give_rose На самото подписване, което ще ви бъде предния ден , със същата рокля ли ще бъдеш (тази която ти е за църковния ) или друга  pardon
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 08, 2010, 11:23:25 »

Благодаря ти за пожеланията, Lilium - красиво нежно цвете smile

За подписа си уших (сама!!! - първият в живота ми) един широк панталон от бял сатен и ще бъда с него. Не съм измислила какво нагоре ще имам, но реших да бъда така, за да не съм с роклята.

Нея ще я пазя за следващия ден, а тъй като имам съмнения, че ще успея да танцувам постоянно с полата, ще я подменя по някое време с панталона от предния ден ...

Ще се опитам да се щракна тези дни и ще кача снимки smile
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #17 -: септември 09, 2010, 09:29:37 »

Идеята ти е добра,  Bravo може на горе да бъдеш с някакво бюстие или пък потник , по-официален с тънки презрамки и гол гръб, нещо такова, защото на самата сватба ще замениш роклята с този тоалет и трябва да е нещо подходящо и за двата случая  smile не си ме питала, за мнение, но аз си го дадох pardon
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 09, 2010, 22:24:45 »

мила, следим те с нетърпение - качи снимки, когато можеш (аз обещавам събота и неделя Wink)
поздравления за панталона, аз съм прохождаща шивачка, може да обменяме опит (ти към мен, де  give_rose)
много ми харесва идеята за пояс и папионка, издължава силуета и стои много изискано... ще покажеш снимки
едно мъничко съветче - някои момичета си мислят, че на сватбения ден ще има много проблеми и нерви... и те идват - като ги очакваш
аз си повтарях, че ще съм много щастлива и спокойна, и наистина бях такава - без никаква причина (може би малко се дължеше на неспането, беше ми като на филм Wink)
завиждам ти за турция - МНОГО...
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 10, 2010, 08:32:41 »

Lilium , благодаря ти за идеите за бюстие и потник към панталона - точно така си го представям, НО имам големи затруднения да намеря подобни с високо деколте.

В темите за роклята описах проблема си и колко трудно намирам нещо подходящо ... така де все нещо ще намеря - по сутиен няма да отида Wink все пак го дават да е леко хладно  tease

evane , миличка, много на място идва твоята препоръка  give_rose
от време на време ми се свива стомахът само като се представя какво още не сме подготвили и как сценарият куца поради това, че не е написан и обсъден с DJ и т.н. Иска ми се всичко да наред, а не мога да посвета достатъчно време. Гледам обаче да съм настроена позитивно и гледам розово ...

Относно снимките - имах намерение да облека отново роклята, да се понаправя - генерална репетиция и да се снимам, да споделя с вас и други близки, но една приятелка като ми каза НЕЕЕЕЕ и аз се гипсирах..... Принципно гледам по-отвисоко на разни суеверия и вътрешната ми нагласа е, че каквото правим, го правим за хубаво, а когато черна котка ни мине път, значи ще ни се случи нещо хубаво smile но явно моментът е такъв - леко стресиращ.

Въпреки всичко, мисля, че имам промяна в талията, та ще трябва да пробвам отново полата - в случай че ми е широка, да измисля вариант за корекция Wink за да съм сигурна в крайния резултат случайно ще се щракна, ако ме разбирате какво искам да кажа ....

До скоро, момичета - кокичета, розички и всички други останали цветя! Помислете си нещо хубаво, за да ви се случи!!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 10, 2010, 09:50:38 »

усещам как всички ще нападнем темата ти - май ще се жениш скоро - скоро  yahoo
ще те успокоя - колкото и задачи да имате, обещавам ти поне един от онези вълшебни дни, в които животът се подрежда само за теб - за два три часа неусетно се получава всичко което искаш  give_rose
ако много закъсате - раздавай задачки и на близките, (ние всичко вършихме сами, ама ни се поразсърдиха, че не ги включваме - не искахме да им създаваме допълнителни грижи, не за друго)
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #21 -: септември 17, 2010, 12:15:46 »

 От днес започва вашата тридневна приказка  Wink Пожелавам ви всичко да мине добре, да е много, много красиво и истинско!
« Последна редакция: септември 17, 2010, 12:36:17 от michelle » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 19, 2010, 08:32:28 »

ЧЕСТИТО, мила Trubadura!  Сватбаааа
Пожелавам ви много семейно щастие и попътен вятър!  weddingday
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #23 -: септември 19, 2010, 16:02:14 »

Пожелавам дълъг и щастлив семеен живот на още едно младо семейство!
Честито!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 20, 2010, 08:21:26 »

Много слънчеви дни и страстни нощи пожелвам на новото семейство!
Обичайте силно и лудешки! Прощавайте си малките прегрешения! Горчиво!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 20, 2010, 14:03:38 »

Честито, мило семейство!
Вървете винаги рамо до рамо и ръка за ръка, гледайте в една посока, но не забравяйте да погледнете и в очите на другия... Обичайте се безкрайно много и бъдете щастливи заедно!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #26 -: септември 20, 2010, 14:07:46 »

Честито, мило семейство  give_rose Желая ви много обич и разбирателство, много щастие и сбъднати мечти!
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 20, 2010, 14:11:06 »

Честото мило семейство,всичко най-хубаво ви пожелавам.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 21, 2010, 10:29:30 »

ЧЕСТИТО, МИЛО СЕМЕЙСТВО! Да сте вечно влюбени, да се преоткривате всеки ден и всеки път като се погледнете първото, което ви идва на ума да е "обичам те"  Wink много, много щастие!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 21, 2010, 10:38:38 »

Честито ново начало Trubadura !!!
Пожелавам ви мноооогоооо любов, разбирателство и семейно щастие  Dance
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines