Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:50:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на evane - 05.09.2010  (Прочетена 23000 пъти)
 
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 09, 2010, 12:53:40 »

И от мен Честита темичка  give_rose Много спокойни и безгрижни дни на подготовка за най-приказната и неповторима сватба.
 
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 09, 2010, 15:47:00 »

 Bravo благодаря ви момичета
днес е голяма лудница в офиса, тичам като избит електрон... най - накрая успях да отворя форума
поканите са на 1/2 раздадени - на семейните ни приятели, та сме поканили повечето гости  Wink
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 12, 2010, 11:00:07 »

да се очета и аз:
най - важното - вече имаме кума  danceg
днес тичам по медицинските, всички са много мили и отзивчиви, спасих милото от бодене с игла - не че има проблем, но пък нали съм си добричка  blum. дотук 30лв за двамата - психо и васерман. ще видим тубдиспансера колко ще излезе
вчера си взех роклята, много си я харесвам. нели цял ден се занимава, но стана истинско бижу - ще снимам довечера и ще се похваля.
уредих си погачите, поръчвали се 4 дни предварително, та ще трябва пак да ходя
вчера купихме и подаръците за гости - по един елей и едно тамянче, жената в църковния магазин в Бачковския манастир каза, че никой не е купувал толкова много елей  pardon излезе ми по 3лв за нещата и мисля по около 50ст за картичката... нещо такова. милото обеща да напише текста за благодарствените картички
май не се сещам за нещо друго...
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #33 -: август 12, 2010, 11:14:22 »

 evane , с малко закъснение честита темичка  give_rose Много сладки неща сте приготвили за сватбата  Bravo Снимките за покните ви са си направо професионални, ала си мисля, че е заради хубавите и фотогенични модели. Много съм любопитна за роклята, да не си забравиш обещанието  Wink
 Подаръчетата ви са оригинални и с чудесно послание  good Изобщо-очертава се интересна и красива сватба  smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 12, 2010, 13:42:29 »

michelle, благодаря ти, много си мила
броих дните, които остават... и направо ми настръхват косите sad
последната седмица ще се изниже много бързо, ще ходим на море, само се моля да успеем да отметнем всички задачки дотогава, за да ми е спокойно
междувременно ви черпя с

на един от тези
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 12, 2010, 13:47:25 »

медицинските са готови - 45лв за двамата, с таксите при личните лекари. моето още не е заверено, но утре ще стане smile
днес е ползотворен ден... ще попълним и декларациите за ритуалната. за там трябва ли копие на личната картна на кумувете? или само данните да им кажем?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 12, 2010, 14:29:58 »

На нас ни искаха копия на ЛК на кумувете.
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #37 -: август 16, 2010, 18:23:58 »

Хей, evane, и теб те е нямало във форума последните дни, как върви подготовката, напредвате ли ? smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 18, 2010, 09:27:43 »

абе не е много добре smile
кума го тресе предстватбена треска, опитва се да се откаже да произнася реч  beating
младоженецът днес ще търси костюм, довечера ще видим какво е открил (надявам се)
хубавото е, че купих подарък за кумата (от yuno  pardon), надявам се, че довечера ще се прибера по рано и ще снимам
френдката ми даде чашите и двете бутилки, страхотно ги е нарисувала, много си ги харесах
вчера си поръчах свещи от glory_candles - ръчно рисувани са, с восък, много красиви. само цената им е малко  NO, ама това е положението. иначе са доста дълги - може би около 50-60см, струват си
ще станат чак на 24.08
сега издирвам торта. 100грама нещо не ми харесаха на вкус, та мисля да е неделя, дамо да дадат цена. техните тортички поне ги знам, някои са мн тежки, но пък има и такива, които ми харесват
в едно бистро на бул българия ядох страхотна еклерова торта, бяла, може и тях да питам откъде е.
напредваме с поканите, но все пак остават десетина неполучени. бройката на гостите се увеличи, та не знам как ще се оправяме с тейбълките и местата в ресторанта
дано от утре съм отпуск, та да видя с ресторанта как ще е - това е най - важното, преди да заминем на море. украсаа почти я изнислих, но трябва да докупя някои работи. остават и балонерките за децата... абе списъкът е много дълъг
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 18, 2010, 10:14:04 »

evane, нашата торта ще е от Неделя, поръчахме я преди две седмици. Цената е много добра - 75 парчета, плюс една допълнителна от 16 парчета ни излезе 230лв. Но откъм вкусове не знам дали ще ти допадне - правят само един пълнеж - бели или кафеви блатове, с млечен крем като на плодовата пита. За мен е иеално, понеже това е единствената торта, която обичам. Но ако си падате по по-тежки вкусове, може би няма да ви допадне. Най-добре иди в някоя сладкарница, разгледай каталога им и виж дали те устройва  give_rose 
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 18, 2010, 15:29:11 »

roxanne, цената е направо  идеална good. тортата с поставкили е, или без?
+ от днес - младоженецът има костюм
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 18, 2010, 17:58:43 »

evane, това е цената само на тортата, за стойката оставихме капаро 60лв, трябва да върнем стойката до седмица след сватбата, за да си ги вземем. Слава Богу, че не си я искат още на следващия ден, че при нас и той се очертава доста запълнен, а в понеделник рано сутринта (или по-скоро посред нощ според плановете на моят, все още, годеник  blum) заминаваме за 3 дни на нашето моренце да потренираме за медения месец smile. Ще се върнем точно на време, за да се впишем в едноседмичния срок smile.
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 21, 2010, 15:21:36 »

да видим докъде сме
млдоженецът има страхотен костюм, точно какъвто винаги съм си представяла - "дълбоко" черен, с леки сатенирани райета, ще сложа снимки в галерията
моята рокля е на 98% готова, имаше едни оплетки, които правих на ръка (почти като оригинала, той е бродиран осем седмици хехехех)
днес купихме свещите за ресторанта - конични, 24см, бяло и жълто... ще станат. прИмоця, 3лв 4 бр, не знам дали е скъпо, но все пак са немски  Wink
чакам оферта за стъкалрията, ако не - jumbo
букетът ми ще излезе около 100лв, бутониерите - по 5лв (роза с чашка), но не знам дали ми се харчат пари за такова нещо, букетът ми е много обикновен, само фаленопсиси, наистина са скъпи тези, които се отглеждат за цвят, ама три стръка за 100лв... не знам, май и тук ще се оправям сама sad
уговорих си пробна прическа за вторник, тогава съм и на рожден ден, ще "сондирам" повече мнения
с грима нещо се мотая, ама ...
ами, това е засега
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #43 -: август 22, 2010, 21:48:16 »

 Браво, това се казва добра организация  good Може би си разказвала някъде, ала сами ли ще си правите украсата? Ако е така, каква ще бъде тя?  smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 23, 2010, 15:34:35 »

точно сега се занимавам с украсата. дълги конични свещи, по 3 на маса, в чашки за текила, с пясък; сфери с цветя, пак по 3 на маса, и едни високи конусовидни вазички (водят ги мензора) по 2бр на маса, ще са пълни със стъклени златисти камъчета. дотук - 200лв без цветята. сега търся борса в софия, с по - евтини цветя. ако имаш идея - пиши ми на лични  give_rose
освен това след дълго обикаляне за бутониерки - предлагат се за по 5лв  NO, реших че сама ще ги правя, измислила съм нещо, в което да стоят цветята, ако стане - ще пиша
сори, но още не съм качила снимки на нищо, това чистене ще ме довърши sad
свършеното днес - уговорих грим, платихме и оставихме документите в ритуалната, поръчах стъкларията за ресторанта, пихме кафе с кума  smile
за утре - младоженецът ще вземе свещите, ще избират дрехи за кума, надявам се да поръча тортата, ще купим камъчета от jumbo
остава да направим 10q cards, че нещо текстът ни мъчи
целувки на всички, много ме е яд, че не остава време да изчета нищо sad ще наваксвам след сватбата
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines