Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:20:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на evane - 05.09.2010  (Прочетена 23010 пъти)
 
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 25, 2010, 22:46:04 »

Поздравления, evane! Толкова динамика се усеща от постовете ти, та чак се задъхах smile

Явно всичко е под контрол и въпреки темпото успяваш да дирижираш верни тонове! give_rose

Искам да ти благодаря за споделената идея за кутийката ви за халките - въодушевена, че има и други решения различни от възглавнички и подносчета, аз също търсих и намерих!!! подходяща за нас кутийка - прилича на сандъче за пиратско съкровище, поради което стана любима на младоженеца smile

Успех и много усмивки!
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 08, 2010, 09:11:25 »

Мила, госпожо evane smile, поздравявам ви сърдечно - Честито ново семейство!

Бъдете винаги влюбени един в друг, заобиколени от любимите ви хора и не спиирайте да се усмихвате!

В очакване на приказното разказче ...

Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 08, 2010, 11:15:20 »

ЧЕСТИТОООО и ГОРЧИВООООО
Пожелаваме ви дълъг и щастлив семеен живот!
Обичайте се все така силно!
И помнете, че няма прегради, които любовта ви не може да прескочи!  give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 08, 2010, 12:35:44 »

Честито, мила evane!  give_rose Много любов и семейно щастие ви пожелавам, гледайте винаги в една посока и вървете ръка за ръка! И се обичайте все повече с всеки изминал ден!
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 08, 2010, 15:11:42 »

здравейте, момичета
благодаря ви много smile
ще пиша, исках да доразкажа за подготовката, а после и за самия ден, но сега наваксвам в работа, а и бързам да ви поздравя и изчета  give_rose
има време за всичко, ще пиша
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 08, 2010, 15:27:40 »

да почна освен от маникюра - мацката, която ми прави ноктите е много много положителен човек, освен че зарежда с енергия, винаги пращи от идеи. за посрещането вкъщи ми каза да направя помощна масичка с кафе, сладки, алкохол и т.н., да не тичам да обслужвам гостите да губя време;
в ритуалната - когато се казва "отпийте глътка вино", не изпивайте всичко, не е нужно; не се навеждайте при подписа, няма значение точно как си се подписал, но да те захлупи воал и прическа... NO
друго, което може да ви е полезно - всички цветя купихме от пазара димитър петков, бяха много и разкошни, вкъщи още мирише на градина, всичко за 42лв. букетът ми е 38лв - много си го харесах, сама си го правих пред учудения поглед на зълвата - "а като видях, че правиш букета 5 мин преди тръгване..."
страшна идея ми даде за бутониерките - всички розички са сложени в пластмасовите капачки от медицински игли (като купувате внимавайте ф-то да е подходящо Wink) има и дебел конец, напоен с вода, отгоре - тиксо и панделка, увяхнаха след повече от два дни. а общо цената им е под 10лв за 20 готови бутониерки, време - около два човекочаса Wink
цветната украса ми беше една от най - приятните части от цялата подхотовка...
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 08, 2010, 15:47:26 »

тортата е от един сладкарски цех, много е шантава хехе. момичето се нави да направи каквото искаме, каза, че ще се опита да направи фигурката, ако не се получи - щяха да са само цветята. в крайна сметка се получи страхотна - наистина каквото исках  Bravo огромни благодарности. питките също са от там, 2 малки, една голяма и торти за 46 човека - всичко за 140лв, с доставка до ресторанта. за сравнение - от неделя ни искаха 230лв (капаро за стойка), за една от техните стандартни сватбени торти, транспортът е наша грижа...
гримът и прическата ми ги правиха в едно студио близо до вкъщи, момичетата работят много добре.
песните ги приготвихме в последния момент - на 02.09 се срещнахме с DJ-я, на 03.09 ги бяхме подготвили (сваляхме до късно през нощта  mp3-та blush). важното е, че имахме идея коя е нашата песен... two against the world, rose mc gowan... уникална е, и наша  Wink
някъде към втори вечерта се събрахме с кума да разучаваме хора (аз знам само сиртаки и право, с дружни усилия се справихме с ганкиното хехе) и някъде към 1ч младоженецът си намери por una cabeza (тангото от "усещане за жена") и като се ентусиазира да учим танго  tease...
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 08, 2010, 15:56:01 »

до 05.09. всяка нощ си лягахме след 2ч - освен че никога не сме танцували танго трябваше и да измисляме хореография, подходяща за рокля като моята  pardon
беше много хубаво, дори в момента ми липсва хехехе
другата черешка в танцувалната програма беше валсът - на морето бяхме с много французи, които танцуваха почти всяка вечер, понаучихме нещичко
разбира се всичко беше повече за майтапа... на сватбата тангото беше силно аплодирано, особено на завъртанията хехе
предупредихме DJ, че не искаме чалга - освен една издънка на ивана (май беше), нямаше нищо друго подобно... ние сме доста далеч от чалгите. последната песен е love u to death на type o negative...
кумата много обича oasis, речта й се допълваше от wanderwall. тортата рязахме на nickleback, i wanna be a rock star... май ще спра дотук, да не ви отегчавам прекалено
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 08, 2010, 16:06:47 »

ЧЕСТИТО, мила evane!  give_rose
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!  nazdrave
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 08, 2010, 18:08:31 »

Evane, всичко звучи толкова красиво! Поздравления за креативността!

Думите ти за танците особено ме окуражават! Без да изглежда, че преписвам  blush, ние също планираме валс и танго. Разликата при нас е, че аз почти всичко танцувам, не професионално, а младоженецът почти нищо не танцува. От него дойде инициативата и сега ще му споделя вашия опит и ще го зареда с настроението, което лъха от разказчето smile
 
Цветята също планирам да купим от Димитър Петков. Не знам само към колко часа да отидем, за да сме сигурни, че ще има свежи и много цветя. 
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 09, 2010, 07:40:28 »

на пазара бяхме в осем, в събота - имаше навсякъде цветя smile, моите цветя ги взехме от едно място - 4 букета за украсата, колкото повече купуваш, толкова повече ти намаляват цените... можеш да се пазариш (не агресивно обаче, ако мога така да се изразя) - усмивка, майтапи... задължително отиди с младоженеца, за да си спестиш подвикванията  Wink
валс можеш да си намериш от замунда - има 15 популярни валса Wink
танго ако не знаете - в utube има самоучител в 22 серии, достатъчно е да научите основната стъпка (салида май се казваше) и няколко завъртания... малко си притеснен на сватбата, ако имате сложни изпълнения може да да не станат. (лошото е, че мъжът трябва да прави нещата перфектно, моите крака не се виждаха под роклята). ние естествено се объркахме, но на мен ми беше толкова смешно през цялата сватба, че не си пролича по нищо. точно преди тангото бяха поднесли вечерята и тъкмо си бях отрязала едно парченце месо (единственото нещо, което изядох за цялата вечер  cray) и започна тангото, а аз - с пилешкото в устата. не върви да дъвчеш докато танцуваш, та си го държах до края  tease... завършихме с едно странично накланяне и като ми залетя... сдържах се да не кашлям по време на целувката
« Последна редакция: септември 09, 2010, 07:49:38 от evane » Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 09, 2010, 07:46:25 »

да продължа с подготовката - въпросът с фотографа
нашият приятел ни мота до последно, на сватбата така и не дойде. в събота решихме, че е крайно време да намерим някой да снима - без видео сме, но не се притеснявах особено, понеже имам хубав апарат и който и да снима, ще се получи
докато чакахме в едно задръстване развъняхме телефоните... намерихме си много готина и лъчезарна фотографка - щеше да снима сутрешна сватба в софия, но стигна навреме за нашата. толкова ни хареса, повтаряше колко лъчезарна и естествена булка съм  blush накрая ни поздрави с песен (нещо, което DJ обяви, че никога не се е случвало в неговата практика) и ни написа пожелание...
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 09, 2010, 12:29:55 »

ще почна с разказа - дано не ви досадя, че нещо съм се разписала  pardon
епизод едно - кошмарът преди сватбата  Wink
на 0409, в единадесет вечерта вече готови с бутониерите, решаваме да се облечем и да тренираме танците с официалните дрехи и обувки. оказва се, че от висенето, деколтето на роклята така се е разширило, че почти няма положение, в което да стои прилично. не мога да ви опиша как се разстроих - нямам вариант за втора рокля, така и не си купих... танцуваме, аз рева sad младоженецът ме успокоява - ще намерим шивач, ще я оправи... легнахме си към два, опитвах се да се успокоя, да не съм подпухнала, но без успех. обадих се на мама да дойде сутринта, та да я мислим двете
епизод две Wink - идва мама, пием едно бързо кафе, обличам се - малък бил проблема, решихме го бързо - и много ефектно... до последно се чудих какво синьо да имам и се бях отказала, но така се случи, че ползвах единствената си брошка - със сини камъчета е... хехе, късмет - това става до 8,30ч
до 10,30 повтаряме танците, вече за последно. младоженецът отива да остави стъкларията в ресторанта, а аз си взех мнооого дълъг и мноооого горещ душ
в 12,30 почна прическата и грима - гримът стана за около 1/2час, много бързо, обаче с прическата нямах такъв късмет - навиват ме, косата ми се развива, пък петте кичура отпред изобщо не могат да застанат където ги искам. добре че ми е много свястна фризьорката - няма да те пусна, без да се харесаш... до 15,30 (подписването беше от 16,30!) в последните минути ми закачи воала, но нещо не ми хареса и го свалигме, много "тежко" стоеше
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 09, 2010, 14:17:35 »

Леле, горкичката! Не мога да си представя какво ти е било!
Продължавай с разказа, никак не досаждаш даже, на мен ми е много интересно. smile
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 09, 2010, 15:45:08 »

нали съм на работа  blush
докато гласяхме кичурите отпред - без да преувеличавам, 5 косъма ги гласихме повече от 1/2час, вече ми стана много криво, замалко до се разплача... ама се сдържах някакси. починахме си от прическата, докато Ирена ме гримира, изкристализира ми точно идеята за косата и я нагласихме за 5мин след това smile
на бегом у нас, събрали се семейството на младоженеца и кумовете - тече лафче smile
прегръдки, целувки, много си хубава smile аз тичам да дам букета на кумата - слънчев като нея  give_rose (аз си го правих), давам й разни кошнички, букетчето за шаферката (пак аз го правих pardon) и разни др дребосъци, вече е 15,50... почвам да си правя моя букет - на една красива орхидея й отрязах  единия цветонос + малко панделка... цветето (кумата), ужасена - ще режеш ли?! аз - не гледай  cray
сестрата на младоженеца после разправяше - представяте ли си, 10 мин преди да излезем гледам как тичка насам натам и прави букета  tease
през цялото време ми беше едно смешно (май наистина съм хубава кеф кеф)
отивам да ме облече гаджето, но се оплетох в презрамките и заседнах в роклята, размазва се червило (малко де, добре че беше отвътре), аз хълцам (фръцливо престорено), а той - спокойно, спокойно... представял си как заревавам и се размазва всичко... а аз си повтарям - не съм ревла, а и ми смешно... абе шантава работа

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines