Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 09:39:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на conflate - 04.09.2010  (Прочетена 39163 пъти)
 
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: октомври 11, 2010, 09:59:07 »

conflate, сватба като вашата за бъдеща булка като мен определено е страхотно вдъхновение! Поздравления, че сте осъществили вашия ден по такъв оригинален и нестандартен начин! Желая ви да пренесете това и в ежедневието си, за да нямате и един сив и скучен ден.  give_rose
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #121 -: октомври 18, 2010, 10:59:53 »

Благодаря ви сладурани! Не се съмнявам, че и вие бъдещите булки ще изживеете вашия уникален ден-миг! Всеки път като пуснем dont stop me клипчето виждаме по нещо ново и се кикотим  smile
С тази моя нова работа + ремонта, който поприключихме не ми остава никакво време да изберем снимки за фотокнига, искаме да имаме най-добрите снимки (много ми е трудно да подбирам!) на хартиен носител за да си ги зяпаме на по чаша вино вечерв студените зимни вечери  smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 18, 2010, 22:28:59 »

conflate, да споделя че съм гледала клипчетата ви с познати безброй вече пъти - за да покажа какви изобретателни и пълни с идеи хора има, всички са възхитени. Колкото и пъти да гледам don't stop me now и падам от смях. Моля те сподели на кого беше идеята, страшно оригинално е всичко и най-важното със страхотно чувство за хумор!!! smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: октомври 19, 2010, 08:50:01 »

Чак сега намирам време да се насладя на така идейните клипчета. Невероятен спомен. Поздравления за цялостната организация на сватбата и екипът, който сте подбрали. Bravo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 20, 2010, 02:47:59 »

 conflate аз чак сега успях да изгледам клипчетата. Прекрасни сте, нямам думи .... запазете тази любов чиста и истинска винаги такава. Bravo heart Bravo
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #125 -: октомври 20, 2010, 08:45:56 »

Добро утро момичета, благодаря ви ani_4ka_p и lionelsa!

Milataa - да не вземат да ни спират по улиците като станем известни от толкова публичност  Wink

Идеята за забавното клипче е на видео оператора ни - Пейо Иванов, той я подхвърли, тъй като по време на предварителната ни среща и сладките ни приказки с него му стана ясно, че си падаме по шантави неща. Не сме тренирали или измисляли нищо предварително, просто спонтанно хрумване на идеи в самия ден и режисура от Пейо. Трудната част беше, че нямаше музика по време на импровизациите, а остатъка е просто забавлението по време на самата песен, докато танцувахме всички на песента, даже бях забравила, че ще е фон на "специално" клипче.
Всъщност аз си бях казала, че в този ден няма да се опитвам да организирам каквото и да е, и бях оставила на младоженеца да прецени дали ще пасне идеята за това клипче в развитието на нещата без прекалена сценография. Но момчетата отявлено са се забавлявали, докато мен са ме разхубавявали - за което научих от самото клипче! 

"Романтичното" пък снимахме предварително, като ние искахме да включим кучетата ни и замислихме сценария около тях, защото са част от семейството, но много съжалявахме, че няма да могат да присъстват на самото събитие. Навсякъде са с нас, но по ред причини не беше удачно за самата сватба. Беше страшна жега тогава и те капнаха, поради което не изпълнихме първоначално замисленото, но и така се е получило добре.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines