Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:26:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щори,завеси,пердета или т.н. 'облекло' на прозореца .  (Прочетена 215409 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #75 -: март 15, 2015, 22:31:08 »

Току що забелязах, че всеки ми пост в тази тема, неизменно сьдьржа, че сьм работела в такьв магазин.  huhhuh.gif Колко супер тьпо и безкрайно досадно  bad Вьобще не си бях дала сметка и се извинявам, че сьм го повторила около 600 пьти. Когато някой друг прави така, супер много ме дразни.

Извинете ме  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 15, 2015, 22:54:14 »

Ина, спокойно мен лично няма как да ме дразни. Та, извинена си  *THUMBS*В темата за тортите в началото не казвах, после се изнервих, после искам да кажа от компетентна уж гледна точка и.. Съм го казвала 2-3 пъти  crazy pardon

Пердетата ни са дълги.. Късите нещо не ми радват окото... Иначе в началото отидохме в Деко стайл или нещо от сорта беше на Симеоновско шосе (за София говоря всъщност  crazy). Идваха изчисляваха, мериха и ни казаха за спалнята ни и всекидневната 3500 лв без корнизите, а ни казаха че няма как да стане с други, освен алуминиеви, т.е още поне 1200лв. Като чух...  Oh my ... Поразгледахме и накрая като всичко друго, взехме ги от Аико, само за всекидневната (харесахме много щори за спалнята и дори сложихме и в бъдещата детска, по настоящем гостна). Пердетата ни излязоха ктм 600 лв. с корнизите - плътно и тюл - дълги и двете.. Като дневната ни е голяма и имаме два много големи прозореца... pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #77 -: март 16, 2015, 09:08:36 »

Ние имаме пердета навсякъде. В спалнята е дълго (почти до земята).
В хола е извито на дъга - в двата края дълго и вързано със панделки, а в средата е като отвор и е късо. Това перде си го преместихме от стария апартамент. Тук не пасва така добре. Просто при прането пердето, което си беше тук, се сцепи. Сега ще го режа и преправям, ама не съм опряла нещо до него.
В кухнята ни пердето е пак по-дълго от обичайните, но не е чак "почти до земята".
В детската е късо и съм супер доволна. Иначе малката много обича да дърпа и да се увива в пердетата. А и не съм виждала дълго перде с детски мотиви.
Иначе, колкото и абсурдно смешно да ви е - с майка си купуваме пердета от пазара в Димитровград. Там са турски. Има много изчистени, има и супер тежки и чак кичозни и се стигне до завесите. Последното перде беше на 8 лв метъра. Отиването до Димитровград и ушиването на пердетата ми излиза по-евтино в сравнение с купуването на пердета от Пловдив, които са с уж безплатно шиене.
Ина, простено ти е Wink Тази тема не е с ежедневно писане и се забравя какво сме писали преди.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #78 -: април 29, 2015, 19:59:11 »

Момичета аз чак сега изобщо откривам този раздееееел smile Търся си пердета за спалнята, които да са подходящи за мъника. Иска ми се да са по-плътни и хем да са за спалня, хем да не са едноцветни и скучни, тъй като малчо ще е точно до тях и ще ги вижда. Трябва да са на кукички.
Идеи къде мога да потърся за под 100 лв? Като отворя нета само скъпи ми излизат, а ние нямаме толкова пари за едни пердета дето даже и за хазяина ще си останат - демек търся нещо евтинко и практично smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #79 -: април 29, 2015, 20:38:46 »

Милена ето тези
http://m.ikea.bg/textiles/textiles-series/BLEKVIVA/ и можеш да ги комбинираш ако имате двойна корниза с някои шарени, хубави са че са плътни. Разгледай в икеа техните са доста евтини и стават и на куки и на релси. smile имат и платове много хубави и от вън има предлагана услуга да ти ги ушият. Платове са им доста плътни
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #80 -: април 30, 2015, 08:18:38 »

Момичета, ние с нашия ремонт сме още на етап боядисване и циклене, но аз отсега съм се замислила за интериора...Определено много ми харесва да имаме пердета вместо щори и тн, защото честно казано щорите ме ужасяват когато стане време да се мия прозорци...Засега съм фен на Икеа, защото ми се виждат най ОК като съотношение цена-качество, но приемам и други идеи за места, където мога да си намеря средно плътни завеси, на цветя smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: април 30, 2015, 08:35:32 »

Според мен не е лоша идея да погледнете и в магазините за платове. В кинкалериите продават най-различни перделици - и по-наситнети, и по-обикновени. С малко повече старание човек сам спокойно едно перде може да си ушие. Е, машина си трябва, ама не е философия голяма.
Миленка, сещам се, че и в Jusk продават пердета/завеси. Вече зависи какво ще ти хареса и като размери какво ще пасне.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #82 -: април 30, 2015, 08:58:24 »

Али - какво е това Jusk? Иначе ти ми даде идея - евентуално да купим плат а бабата на Фил да спретне едни пердета. Може би по- евтино ще ни излезе.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #83 -: април 30, 2015, 09:00:40 »

Аз много не го харесвам като магазин, обаче понякога се откриват не лоши неща. Ей, го http://jysk.bg/ Сега се замислих дали вие в София го имате huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 30, 2015, 09:06:08 »

Има Jysk на Стамболийски и в Хита в Младост smile Не е най-прекрасния магазин, като качество на продаваните стоки, но пък е супер като цени и понякога има добри попадения.. Колегата ми всяка сутрин ми носи списанийце с промоциите хахаха smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #85 -: април 30, 2015, 09:58:11 »

Дааа и ние имаме някои неща от там, наистина може да се намерят попадения Wink Иначе за плат и аз си мислех, че и мама и баба шият, а и наистина ще е по-евтин вариант smile
Активен
rostislava221
Любопитен
*
Публикации: 43



« Отговор #86 -: септември 08, 2016, 19:35:13 »

Досега търсих щори и накрая открих тръстикови щори в http://www.home-max.bg/interior-dekoraciya-i-domashni-potrebi/interior-i-dekoraciya/ . Много ми харесват, защото ще се вържат идеално с интериора на хола. Какви са ви наблюденията за тръстиковите щори, пропускат ли много светлина, здрави ли са?
Активен
seli76
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #87 -: септември 16, 2016, 16:39:28 »

На мен лично много ми допадат тръстиковите щори. Не пропускат много светлина, ще останеш доволна от тях.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines