Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:26:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щори,завеси,пердета или т.н. 'облекло' на прозореца .  (Прочетена 215410 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #30 -: септември 18, 2010, 22:14:02 »

Нищо няма да им стане на пердетата от такива радиатори. Точно както е казала Бубка, най-много да пожьлтеят ако са светли. Покривай спокойно  good

Попитах те, защото работя в магазин за пердета и има няколко чугунени радиатора, пред които винаги има перде. Досега нищо не се е развалило, още по-малко да се подпали  Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 19, 2010, 21:36:42 »

Качих обещаните снимки от едната спалня (цвета е едно много готино зелено, ама с фотото не си личи толкова) и от трапезарията smile В Галерията ми, албум Нашия дом smile Щорите в спалнята са тип плисе, свиват се като акордеон blum, а страната им, която гледа навън, е с едно слънцезащитно сребристо покритие.
« Последна редакция: септември 19, 2010, 21:38:49 от sunray » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 07, 2010, 12:45:23 »

Дайте идея от къде да намеря черно прозрачно перде ? Обиколих магазините ,но всичко е към сивото или с шарени орнаменти. Имах в хола черни ресни ,но моето синче ги направи на топка . Връзва ги на възели и ще ми трябва цяла вечност да ги разплета .  Boy cry
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 07, 2010, 15:40:36 »

На гара Подуяне, точно до спирката, където спират 305 и 413 в посока Младост има едно магазинче за пердета, но не знам дали има такива. В Бриколаж, в Практикер също има пердета... Там проверявахте ли?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 07, 2010, 16:59:13 »

Нам ги проверявам редовно . Аз забравих да спомена ,че търся от Пловдив или онлайн магазин . Благодаря все пак .   give_rose Но ако някой срещене нещо в ента ще се радвам да пусне линк .
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #35 -: ноември 08, 2010, 10:50:05 »

Нина, в магазин JYSK има също някакъв избор на пердета. Имат сайт и в нет-а: http://www.jysk.lt/?l=5 , но там не са показали пердета. Вчера иначе бях в магазина им в Пловдив - намира се до магазин Хиполенд, срещу Мол Марково тепе. Имат варианти май.  good

P.S. Нина, сега погледнах каталога им: на страница 4 от каталога отгоре са дали цени за пердета и някакви цветове: http://jysk.lt/?l=5&item_id=9&catalog=340

« Последна редакция: ноември 08, 2010, 11:05:28 от Деничка Звездичка » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 08, 2010, 11:06:46 »

Нина, в магазин JYSK има също някакъв избор на пердета. Имат сайт и в нет-а: http://www.jysk.lt/?l=5 , но там не са показали пердета. Вчера иначе бях в магазина им в Пловдив - намира се до магазин Хиполенд, срещу Мол Марково тепе. Имат варианти май.  good

P.S. Нина, сега погледнах каталога им: на страница 4 от каталога отгоре са дали цени за пердета и някакви цветове: http://jysk.lt/?l=5&item_id=9&catalog=340


Ходих и там . Мужду другото ми е любимия магазин . Внинаги започвам от там ,когато търся нещо . Но явно това ,което си представям е само в моята глава .  give_rose
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 02, 2011, 13:06:00 »

Аз със пердетата също съм го закъсала.Взехме си от Айко пердета за хола - тънко и плътно перде за 1100лв. понеже свекито много ги хареса и направо ги поръча без да ни пита( само да кажа , че ти ги платиха, но с уговоркатана свекър ми до 1000 лв. и за хола и за спалнята да стигнат парите ) И сега за спалнята нямам нито пердета , нито пари ни останаха,а всичко което харесам е поне към 600 лв.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 22, 2011, 10:48:57 »

И ние сега си търсим пердета.
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #39 -: април 23, 2011, 00:03:11 »

Лелеее, аlo_madona, ти ме изуми с тези цени. Аз за тези пари си взех за всички стаи - общо 4 прозореца. Много си ги харесвам. Семпли и изчистени перденца и по-изчанчени завеси. Ние отначало искахме да си сложим щори. Бяхме си харесали за хола едни вертикални дървени, много бяха красиви, но като им видяхме цената ииии  Oh my ....... Но сега не съжалявам за избора си относно пердетата. Много уютно стана с тях. smile posum, успех! Дано си намериш много красиви!
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #40 -: април 23, 2011, 12:23:54 »

Аз мисля в хола и кухнята да сме с вертикални щори, а в спалнята - плътни и прозрачни пердета  Wink
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #41 -: април 25, 2011, 21:10:29 »

Ние пък навсякъде сложихме щори - в хола и спалнята са вертикални, а в кухнята хоризонтални. много ми харесва как се получи  Girl_hide едно уютно такова
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 23, 2011, 18:11:42 »

Купих си пердета! Точно каквито исках!!!  danceg Акцентът им е точно същия като на лампиона и килима, и почти като на стикера за стената! Цветът е много нежно млечно-бежово, подобно на стената и гарнитурата!


* DSC00697.JPG (16.29 KB, 448x336 - видяно 5197 пъти.)
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 09, 2012, 12:35:29 »

Аз много харесвам римските щори, защото могат да бъдат от достатъчно плътен плат: или пък по-светлопропусклив,а защо не и да се комбинират с хубави пердета:
Активен
dringit
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #44 -: януари 30, 2013, 16:48:10 »

Супер, тея точно някак си внасят нотка на нещо малко по-нестандартно и нещо не чак толкова виждано из БГ-то ... пък в крайна сметка всеки си желае да изгледа интересен по някакъв начин   blum

При нас пък нещата като опрахя към купуване , отидохме и взехме от  завеси Дрейпари. Малко се дърпахме отначало, докато се решим да купуваме, ама в крайна сметка, изибирахме, избирахме и купихме от там. Доволна съм, не е като да не съм доволна. Имаше и едни много яки платове в IKEA и се чудехме дали да не дадем да ни ушият завеси някъде с техния плат, ама в крайна сметка решихме, че много занимавка за нищо и си поръчахме готовите...
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines