Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:57:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bubu_123 - 21.08.2010  (Прочетена 25726 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 05, 2010, 15:05:16 »

Много ти благодаря, но няма да имам време да ходя до Асеновград, когато се приберем! Но е много хубаво цветето, браво!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 05, 2010, 15:08:04 »

Ariel ако не си намериш и цвета наистина те устроива го заемам. Все пак булката трябва да има нещо назаем  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 05, 2010, 15:10:00 »

Голямо си злато, да знаеш!  give_rose give_rose give_rose Ако не намеря подходящо цвете ще ти пиша!  pc-mainiak
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 05, 2010, 15:14:42 »

Нямаш проблеми. Само трябва да е между 23-27.08, защото на 28 тръгваме на меден месец. Незнам ти кога ще идваш в БГ, но ако трябва ще пратиш някой друг.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 05, 2010, 15:20:05 »

Поздравления за украсата, справила си се повече от блестящо  Bravo Всичко е станало много красиво и стилно.
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 06, 2010, 11:44:14 »

Момичета, вчера милото счупи едната ритуална чаша  cray. Много гадно ми стане, защото много си ги харесвах, а все пак ни бяха и от кумувете. Сашо миличкият така се разтрои, имах чувството че ще ревне за тия чаши, то и на мен ми беше много криво ама гледах да не го показвам, защото щях да го сдухам още повече. Това го бъзиках, че на мен ритуалните чаши ми харесваха повече от бокала, толкова ли не можа него да счупи. Ама нали е хитра лисица - взе едната да я разгледа как съм я украсила и забравил, че е вързана за другата и си тръгна нашия из стаята  crazy Успокоявам се с това, че счупеното носи щастие и тва е.
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 06, 2010, 12:01:30 »

Ейй,че беладжия  smile Не се притеснявай,и аз така знам,4е е на късмет.Може да попиташ кръстниците от къде са я купили и да я възтановиш. Good luck
Активен
tsvetentse1
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 183



« Отговор #52 -: август 06, 2010, 12:15:40 »

bubu, не се притеснявай! Тук в Германия вечерта преди сватбата се прави специално парти, на което се чупят всякакви съдове, чаши, порцелани защото ще носи щастие на новото семейство! Приемете го с усмивка и потърсете други чаши или както каза Bademka, попитайте кумовете от къде са да си вземете същите. Всичко ще се оправи  girl_wink
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 06, 2010, 12:24:42 »

Ние ги взехме заедно с кумувете. Знам откъде са. Лошото е, че са ръчно рисувани и на мен тези страшно много ми харесваха. Вчера милото правеше жалки опити да ги залепи и стана много смешно понеже тъкмо ми казваше "Ето, стана" и чашата се разпадна. Поне се посмяхме.
Не че съм се разтроила особено много, попринцип очаквах аз да ги счупя по някое  време, ама въпреки това ми някакво смотано, защото по мое мнение бяха мнго красиви. Ама карай, това да е било лошото, което е трбвало да се случи. На нас винаги ни се случва нещо лошо преди да стане нещо хубаво и сега вкъщи текат залози кое ще се развали - телевизора (от няколко дни се появяват странни линии, които не са от каналите), хладилника (издава странни звуци) или пералнята(скоро й изтече гаранцита). Просто няма как в най-напрегнатия момент да не се случи нещо, затова се подготвяме, за да не се разтройваме после.  crazy
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: август 09, 2010, 08:29:11 »

Мила bubu_123, къде се губиш?  GRUMPY
Какво ново около вашата подготовка?  smile  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 09, 2010, 13:52:06 »

Ей, много съжалявам за чашката! Ама това да ви е каръкът за цялата сватба, пак добре! Не се ядосвай за такива дребни неща, наистина не си заслужава! Купихте ли нови чаши или само едната ще замените?
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 10, 2010, 17:05:54 »

Здравейте, момичета! Мене няколко дни ме нямаше във форума и сега не мога да смогна да се начета на темите, толкова много сте изписали  Oh my ... Купихме нови чаши, подобни са, ама не са толкова хубави. Карай... Ariel и аз се надявам това да му беше кусура. Оказа се, че от другата седмица ще мога да излезна отпуска и вече се успокоих че ще мога наистина да се отдам на организация. Не ми беше много ясна схемата как ще съм на работа  angry
Днес с мама поръчахме погачи. Тя си купи чанта и бижута, та и тя се поуспокои малко, че нещо нея най-много треска я тресе. Да ви кажа аз така като гледам ние сме си общо взето готови. Сега очаквам с нетърпение моминското си парти в неделя, което съвпада и с РД-то ми Bravo Сега отиваме на РД на свекър номер 1(родителите на Сашо са разделени и има двама бащи), така че не мога да се разпиша както ми е на сърце, но утре ще гледам на наваксам girl_wink
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 13, 2010, 09:16:54 »

bubu_123, нещо става и не ми дава да ти пиша на лични и затова в темичката ти пиша.  Computer
Към 13:00 ще ти звънна, за да ти кажа със сигурност.  girl_wink kiss2
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 13, 2010, 10:53:29 »

Габи не се притеснявай. Ако не днес - друг път!

Момичета реших и аз да споделя как се запознахме с моя бъдещ съпруг. Определено не беше толкова хубаво и романтично като повечето истории, които чета тук  blush Запознахме сме на една екскурзия на морето, аз бях 8 срещу 9клас, а той 9 срещу 10. Той харесваше едно момиче от моя клас, а аз се заиграх с едно момче от неговия  crazy След морето се установи, че с това момче няма да потръгнат нещата, беше си свалка за морето, а Сашо(моето момче) не го огря с моята съученичка още от самото начало. След като прекратихме "връзката" си с съученика на Сашо, Сашо започна да ми звъни да излизаме и т.н., а пък аз не исках да имам нищо общо с него, още повече че с неговия приятел не се разделихме с най-добри чувства. Междувременно моята най-добра приятелка пък си хареса Сашо и само ме напъваше да излизаме с него. Тя е много влюбчива и на нея всеки следващ й беше най-голямата любов досега и все ми повтаряше: Представяш ли си това да е мъжът на моя живот, а ти сега да не искаш да му се обадиш. А тя каква стана.... angry После малко по малко със Сашо започнахме да се виждаме,заради приятелката ми, но той беше толкова настоятелен към мен, че моята приятелка се дръпна, а аз не можех да го понасям, защото беше много досаден  beating . В крайна сметка успях да го разкарам. После се случи един инцидент и той лежа в болница известно време. Аз му ходех на свиждания и си го гледах, и малко по малко взе пък да ми става симпатичен  blush

И така едни хлапашки простотии продължават вече 7-ма година и се превърнаха в моя живот. Като си представя колко не можех да го понасям и е единственото момче, което не съм успяла да разкарам. Сега като му се ядосам че е инато магаре гледам да се успокоявам с факта, че ако не беше този инат нямаше да сме заедно вече толкова време  любов заедно
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 13, 2010, 10:58:07 »

bubu_123,  вашата история също е много романтична и мила!  girl_in_love
Тези спомени са толкова свидни и скъпи!  LOVING
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines