Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 15:11:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 12  (Прочетена 191277 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: януари 25, 2011, 10:57:06 »

Morning_Flower, бели перца има в Рам. Мисля, че бяха 10 лв. 100 бройки. Закрепени са за дървени пръчици (като шишче с перца)- много нежни и ефирни изглеждат! smile
Аз си купих от тях и си украсих с перцата кутията за парички и картични. поне според мен се получи много феерично!  LOVING
« Последна редакция: януари 25, 2011, 10:59:19 от lunno momiche » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: януари 25, 2011, 11:43:29 »

момичета къде мога да купя бели перца?  pardon
В Слънчоглед.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: януари 25, 2011, 14:08:47 »

Morning_Flower, другият вариант е шалче с перца на метър. Излиза и евтино. smile
« Последна редакция: януари 25, 2011, 19:16:19 от Monikamaria » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #228 -: януари 29, 2011, 17:12:01 »

Питане към поръчвалите от тук: http://www.svatba-bg.info/shop-menu.html?page=shop.browse&category_id=12 - мога ли да избирам цветове на късметите?
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #229 -: януари 29, 2011, 17:56:48 »

Аз поръчах от там всички дреболии и исках да ми променят цветята, както и някои цветове. Те са страхотни, много съм доволна и горещо ви ги препоръчвам. Само им пишете или направо им се обадете и им обяснете какво точно искате, а те ще ви кажат дали могат или не да го направя. Но мисля, че няма да има проблем, защото те си изработват всички аксесоари.
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #230 -: януари 29, 2011, 18:11:39 »

Само така изглеждат. Аз си бях избрала едно с роза, но тъй като нямаше да изглежда добре с лилиум (той е по- голям и твърд) ги помолих да махнат розата и да си бъде само рошаво. Когато пристигна много го харесах. Аз си бях харесала модел "#к10" и не е никак малко. Не успявам да качвам снимки иначе бих ви ги показала как изглеждат мойте дреболийки.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: януари 29, 2011, 20:44:55 »

Какво имаш в предвид под разтегателна хартия?  huhhuh.gif Да нямаш в предвид Креп хартия? ..Ама те верно така я наричали  pardon  crazy  Не знаех  sarcastic
http://store.krokotak.com/product.php?id_product=87
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #232 -: януари 30, 2011, 00:27:36 »

Marya_Kyoseva има я и тук http://rakhiva.com/bg/catalog/%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%20%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%8F
Активен
Mariya_Kyoseva
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #233 -: февруари 02, 2011, 12:32:17 »

Поръчах си креп хартията от Крокотак и вече е при мен. Благодаря ви за помощта момичета! А идеята (ако се осъществи) ще ви я покажа.   smile smile smile
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: февруари 12, 2011, 23:53:15 »

Леле момичета шапка ви свалям  judges judges никога не съм вярвала че такива неща могат да се правят Girl_sing. Уникални идеи и уникална изработка от вас. Просто думи нямам да ви опиша колко сте ми помогнали.  Bravo : good от много кратко време съм регистрирана. Особено по тази темичка няма коментар който да не съм прочела и снимкакоято да не съм видяла. СТРАХОТНИ СТЕ cap cap
Активен
goldgirl
Регистриран

Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 19, 2011, 15:41:49 »

Момичета , най-после и аз да включа:) Чета форума отдавна но чак сега официално вече започнах подготовката за нашата сватба smile Прочетох , че много от вас търсят малки розички и искам да ви кажа , че миналата седмица бях на Илиянци и от там си взех 2 пакета розови розички със зелени листенца (ще се опитам да кача снимки) . Отидете там , в новия му център , който е на паркинга smile там сега покрай Баба Марта са заредили много джунджории , панделки и розички и за всеки ще има по нещо ! Дано съм помогнала smile
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #236 -: февруари 21, 2011, 13:46:23 »

Здравейте,

и аз да се похваля, вече голяма част от дреболийките ни ги сътворих, нашата тема са лалета и перли и произвеждах лалета от креп хартия и лепях перли последните няколко седмици усилено. Готова съм успешно с късметчетата за хвърляне, възглавничката за халките, жартиера, кошничката, почнах да правя и рингове за сълфетките по масите, които ще бъдат 2 в 1: хем табелки за местата, защото ще ги наименовам, хем подаръчета за гостите. Стинала съм до 14 бройки, до 100 има още май доста smile Направих вчера и книгата за гости, но някой може ли да ми даде идея какво се пише на първата страница, че нищо  не намирам в нета... мерси предварително!
Между другото другите подаръчета, които смятаме да правим са малки бурканчета с мед, в завода за стъкло белосвав продават едни много сладки от 50 мл, по 0,70 ст, имало ги в два вариянта, та тази седмица ще ходим да видим как изглеждат. Ако някой се интересува може да ги снимам и да ви ги постна после smile
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 26, 2011, 15:25:03 »

Мацки даите и на мен идеи за дреболийките , нашите цветове са : златно,екрю и лилаво, но не се сещам дори за тема със тези цветове GROAN GROAN GROAN зациклила съм и не знам какшо да измисля angry
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: февруари 26, 2011, 16:05:37 »

alo_madona, ето тук има мноооого снимчици и нещо може да ти хрумне! smile
http://www.projectwedding.com/photo/browse?format=html&tag=purple%20gold%20inspiration%20board
А иначе аз си избирах моделите на всяка дреболийка и просто ще ги направя в цвета, който искам. Може и ти така да направиш. blum
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #239 -: февруари 27, 2011, 01:56:50 »

Здравейте,
Искам да ви покажа нашите покани, табелки с имената на гостите и табелки за номера на масите в ресторанта. Решихме сами да изработим тези неща. Качила съм снимка в галерията. Шрифта с който ще са надписани ще бъде ръкописен и в кафяв цвят. Ще има малки изменения в поканата.Квадратчето по средата ще стане правоъгълниче(така много не ни хареса), и на него ще са изписани нашите инициали. Поканата се отваря и затваря с магнит. Това са ни първите моделчета и за сега са само проби. Ще се радвам да ми дадете идея и мнения относно нещата,които не ви допадат в нашите неща, и които бихме могли да променим. Темата на нашата сватба е шоколад и дантела, а цветовете - кремаво, бяло, розово и кафяво.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines