Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:54:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 203637 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: февруари 18, 2012, 22:03:40 »

Днес бях в Асеновград и ако не бяха приятелките и кумата да ме накарат да отида нямаше... В представите ми Асеновград беше място на кича, сега се затвърди. Салоните са спрели с модното си развитие преди 20 години - едно и също, остарели модели, качество нула, ужасно кичозни, евтино изглеждащи  bad Направо се отчаях!

Първо отидохме във "Версай" защото в сайта им видях, че са направили копие на роклята на Проновиас, която харесвах. Казаха, че е налична и отидох да я пробвам. Е, беше продадена. Видях други нейни снимки - доста бледо копие, но все пак... Обаче за дизайнерка, собственичка или не знам каква се води - без думи! Да кажем, че ми дойде в повече, имаше крайно провинциален маниер (меко казано) angry  Но бях решила да не се ядосвам и просто реших да я подмина. "Ние дизайнерите... другите са конфекция, ако там искате да пробвате" - прощавайте, вие кое?! "Дизайнерите" - с бледите копия на чужди марки  crazy

От там нататък всичко наистина беше евтина, кичозна конфекция. Направо ми се изправи косата, дори не исках да пробвам  NO За продавачките и консултантките - отново без коментар. "Търсим нещо подобно",  "Оооо разбрах, ето ви нещо, което е нищо общо, ама аз да го покажа!"  pleasantry

Накрая реших, че ще се шие моделът, който харесах. Разни започнаха да ни преценяват като платежоспособна клиентела, затова айде да ни натоварят, както си му е реда. Няма нужда, мерси.

И наистина обиколих около 80% от салоните. Не знам защо реших да пробвам последно в един и да си тръгваме. И добре, че минахме. Единственото ателие с различни, хубави рокли, които не изглеждат евтино и с много приятна дизайнерка/консултантка/продавачка беше "Булвеси". Само там ми дойде желанието да пробвам рокли. И намерих, това, което търся, ще я шият с измененията, които искам за много добра цена. За ателието ще се изкажа окончателно след като си взема роклята  good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: февруари 18, 2012, 22:32:09 »

Christy, до някъде споделям мнението ти. Аз може би имам късмет, че влезнах първо в Сиана и намерих моята Рокля. Иначе бях предубедена тази модна къща, но късмет...Имаха много различни номера от всеки модел. Получих много полезни мнения и предложения. На другите места видях ужасно отношение, досадни продавачки и дори изцапани и захабени рокли. Не пожелах да пробвам нищо друго. Аз обаче не останах с добри впечатления от Булвеси. Отидох там да меря определена рокля...те бяха общо 10. Някак нахвърляни, невзрачни и неподредени. Съществуваше по един номер от рокля.  Oh my ... crazy Като разбраха, че искам да пробвам, тепърва отидоха да пускат духалка  Oh my ... и да топлят някаква стая/пробна. Ама това е 21 век, ЕС, разни такива. Не съм капризна, ама това ми дойде някак...неочаквано. Е дано там е твоят късмет! Дано си доволна от резултата. Успех!  blum
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: февруари 18, 2012, 22:39:33 »

Абе явно там е да хванеш някого на кеф  huhhuh.gif Но ние 5 момичета само там харесахме нещо... Просто явно очакванията ми бяха други, съвсем друг е стилът ми, но не ми се дават 3000 лв. за рокля - имам далеч по-добри планове за тези пари blum Дано направят това, което искам. Но уж толкова голям избор имало - а то нищо! Иначе днес им бяха подредени роклите и беше доста топличко. Обърнаха ми доста внимание, даже шаферките пробваха рокли (булчински)  tease Ще поживеем и ще видим.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #288 -: февруари 18, 2012, 22:40:27 »

Като разбраха, че искам да пробвам, тепърва отидоха да пускат духалка  Oh my ... и да топлят някаква стая/пробна.

Е, как ще я купиш без да я пробваш?!  shok  crazy
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 18, 2012, 22:46:20 »

Не те явно просто мислеха, че само гледам, а не че искам да купувам. Не знам, доста странна ми беше обстановката. Този салон е в къща и роклите са в 2 стаи - в едната булчински, в другата абитуриентски (поне вчера беше така). Булчинските бяха сбутани една зад друга веднага като влезеш в ляво. Странно ми се стори де, някак не приличаше на магазин...Но всеки си избира и си има някакви критерии все пак!
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #290 -: февруари 18, 2012, 23:14:15 »

Може да е така през седмицата, защото нямат много клиенти.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #291 -: февруари 18, 2012, 23:49:46 »

Относно роклите, явно различните вкусове определят и различни впечатления. Факт е обаче, че като гледам, повечето от нас си намериха роклята именно там - в Асеновград. В София лично аз не видях по-високо качество за по-високите цени. Да не кажа, че в някои салони бях меко казано втрещена от съотношението цена-качество.

Но по въпроса за отношението напълно споделям мненията. Дори като се върнах от там и прегледах темата, осъзнах, че и мен най-редовно ме питаха от къде идвам и ме "претегляха", което е много грозно. Просто тогава не обърнах внимание на това и после се ядосах на себе си, защото не обичам да подминавам подобно отношение. И другото - гледаш рокля на цена 400 лв. Питаш колко ще струва да ти я ушият същата, но по твой размер - 700 лв. (от къде казахте, че идвате?)  angry angry angry

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 19, 2012, 09:01:32 »

Не се бях сетила за това!  crazy И мен навсякъде ме питаха откъде идвам! Ама чак сега се замислих...Нищо, важното е че намерих Роклята!  yahoo
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 19, 2012, 11:44:49 »

Като чета впечатленията от Асеновград - добре, че не съм прекосила цяла България, за да се разходя напразно  blum
Аз се ориентирах предварително, тъй като в Русе повечето салони предлагат роклите им, не всички са ужасно зле, и са на прилични цени, но не бяха това, което исках.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 19, 2012, 12:46:47 »

veseto_87, радвам се, че най-накрая си открила ТВОЯТА рокля! yahoo След толкова чудене и през толкова много модели, които беше харесала! Ще споделиш ли на какво се спря в крайна сметка?

 
Christy, честито и на теб за Роклята! Моята също беше от Булвеси. Аз ходих лятото и го нямаше проблема със студеното, но знам ли... Нищо лошо не мога да кажа. Жената/дизайнерката беше много мила, веднага ми направи корекция на роклята и си я взех същия ден! Ще ни покажеш ли и ти на какво си се спряла?

Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #295 -: февруари 19, 2012, 13:39:58 »

V_e_s_i, на Veseto_87 роклята я има снимана малко по-назад в темата.

Manuella, аз не исках да кажа, че няма смисъл да се ходи в Асеновград, напротив. Повечето от нас тук, с големите чуденки и издирвания, оправдаха ходенето си. Има много какво да се желае откъм отношение и маниери, но пък предпочитам рокля за 400 лв. с леко неадекватни лелки, отколкото същата рокля, със същото качество, материя и пр., но за 1000 лв. и с префинено отношение.

Защото в крайна сметка има кич, но има и много нормални модели. Както казах, аз лично не видях разлика между София и Асеновград (естествено като изключим някои чужди продукции, изпълнени с по-скъпи материи в Сф).
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 19, 2012, 13:46:13 »

rady17, сега разгледах темата назад и видях, че роклята за която се колебаех, беше точно твоята. smile Добре, че взех другата, че понеже сме майски булки, да можем да покажем различни неща. smile
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #297 -: февруари 20, 2012, 09:48:23 »

Благодаря на съфорумките, които едно честито ми казаха!  Bravo(в случая нито една, но както и да е) Честито и на тези след мен които са си купили рокли и намерили своите, без значение къде! Успех на тези които тепърва им предстои, хубаво е да обиколите Асеновград наистина има много избор, просто се абстрахирайте от отошението на някой продавачки.Хубав и лек ден на всички!  smile
« Последна редакция: февруари 20, 2012, 09:51:22 от karapeeva » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 20, 2012, 10:04:54 »

 Offtopic karapeeva изчисти си пощата, че не мога да ти пратя ЛС
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 20, 2012, 10:09:04 »

Christy, аз също останах с много добри впечатления от Булвеси. Лошото е, че готов модел никъде не харесах и остава варианта с шиенето, което е доста рисковано. С нетърпение очаквам да пишеш дали си доволна от роклята си.
Честито на всички момичета, които са открили своята рокля. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines