Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:32:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 201520 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: февруари 12, 2012, 18:43:33 »

Аз ще ходя в петък. Иска ми се да е делничен ден, та да могат да ми обърнат повече внимание. Отивам с надеждата да си купя рокля, да видим какво ще стане. Стискайте палци!  smile
« Последна редакция: февруари 12, 2012, 18:45:20 от veseto_87 » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 15, 2012, 14:01:06 »

В сайта на едно ателие в Асеновград видях роклята, която исках  Oh my ... Само че оригиналът е доооста скъп (около 2700 лв.) и ако го поръчам ще е тук до 4 месеца Първо цената е абсурд, а след това и срока не ме устройва. Та там са направили този модел и цената е много приемлива. В събота ще ходя до там с кумата, кума, младоженеца и две от шаферките  tease Опитвам се да не се пренавивам, все пак не съм пробвала оригинала, не знам как ще ми стои, може и да харесам нещо друго, но почти сигурно ще си тръгна с поръчана рокля! Дано е "тя", дано.... Girl_hide
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 15, 2012, 14:04:27 »

Покажи роклята. smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 15, 2012, 14:16:06 »

В Асеновград има доста хубави рокли по модели на известни дизайнери. Аз пробвах рокля по модел на Maggie Sottero, която в ателието струваше 400лв. Цената на оригинала не си я спомням, но определено беше далеч от тази сума.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 15, 2012, 14:17:07 »

На аватара е   smile





...а като се има предвид колко различни рокли харесвах  Oh my ... Прави, падащи по тялото, никакъв помен от "торта". После с дантела и накрая... видях тази и всичко приключи. Започнах да гледам само подобни  Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: февруари 15, 2012, 14:19:23 »

Роклята е супер!
Аз в петък ще ходя до Асеновград. дано намеря там и моята рокля. И аз вече не знам какво искам! През толкова различни мнения минах. Ще меря и ще мисля, дано нещо ми грабне окото. smile
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: февруари 15, 2012, 14:39:52 »

Ох момичета вълнувам се с вас,остава ви малко време,но със сигурност ще успят да ви направят желания модел smile ,когато аз ходих ми казах най-много 15 дни,според мен поне месец и половина трябва да сте решили какво точно искате и от къде smile
Миналата седмица бяхме в Асеновград с годеника ми,но не да гледаме рокли,а проста на разходка smile,та в много от магазините (поне на витрините ) имаше доста бални рокли,в никакъв случай не казвам,че е нямало булчински,те винаги ще са повече smile
Желая ви успех момичета,ще чакаме добри новини smile smile smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: февруари 15, 2012, 21:32:33 »

Вече много се вълнувам... blush Още един ден и отивам в Асеновград с големи надежди! Много се надявам да "срещна" мечтаната рокля. Не знам каква искам да е, но се надявам като я видя да разбера!  tease
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 15, 2012, 21:51:56 »

Весии стикам палци, макар че съм убедена че ще я намериш  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: февруари 15, 2012, 22:02:16 »

Веси, дано намериш най-накрая това, което искаш.
Но не е необходимо в 3 поста на 1 страница да пишеш, че в петък отиваш в Асеновград. Разбрахме го от първия път  Wink
Успех! Ще чакаме отзиви!
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #280 -: февруари 15, 2012, 23:20:05 »

Веси стискаме палци,дано я намериш:))Аз днес пак си обличах моята ии забелязвам леко отшита дантела,лошо ми стана,дали аз съм я дръпнала незнам cray
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 15, 2012, 23:32:32 »

Веси, дано намериш най-накрая това, което искаш.
Но не е необходимо в 3 поста на 1 страница да пишеш, че в петък отиваш в Асеновград. Разбрахме го от първия път  Wink
Успех! Ще чакаме отзиви!
Не виждам какво лошо съм казала и кого съм засегнала! Мисля, че тук всеки споделя вълненията си. Няма ограничения в постовете, нали?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: февруари 16, 2012, 09:39:08 »

Веси, дано намериш най-накрая това, което искаш.
Но не е необходимо в 3 поста на 1 страница да пишеш, че в петък отиваш в Асеновград. Разбрахме го от първия път  Wink
Успех! Ще чакаме отзиви!
Мариелка, всички се вълнуваме и е нормално понякога да изразим мнение или решение повече от един път! Човешко е.
Веси стискаме палци,дано я намериш:))Аз днес пак си обличах моята ии забелязвам леко отшита дантела,лошо ми стана,дали аз съм я дръпнала незнам cray
Мимче, не се ли опасяваш да не я изцапаш бе душичко, или ти за първи път я пробваш откакто си си я прибрала? ..аз моята не смея да я извадя от калъфа, чак като я нося да я гладя, ще я пробвам след това -ден два преди сватбата. не се притеснявай за дантелката, ако е малко и някоя по сръчна баба/майка може да ти я зашие на ръка. ако е повече, пиши ми , тук около мен има две сносни шивашки ателиета- може да се уговорите за малко повече парички шивачката да дойде и  у вас за да не разнасяш роклята. girl_wink
Активен
karapeeva
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #283 -: февруари 18, 2012, 20:54:18 »

Ииииеее  yahoo danceg най накрая след дълго чакане и обикаляне из магазините в София, днес бях с моята кума в Асеновград и искам да споделя с всички вас, че намерих така желаната от мен рокля в магазин Версай. Много съм доволна от отношението на дизайнерката. Ще е готова на 2 април, ще ми я шият по мой размер и с леки промени по дизайна по мое желание. Стискайти палци, виждат ми се професионалисти и се надявам наистина добре да ме е разбрала дизайнераката за нещата, които искам да коригира по модела и наистина да си е по мен с моите размери. Притеснява ме че ще забрави дотогава, уж си записа, но важното е че скоро ще е готова!!!  yahoo Ще се радвам ако някой си е шиел при нея скоро да сподели било хубаво или лошо как е минало и дали сте останали доволни. Лека и приятна вечер на всички, аз ще си почивам малко по спокойна и мечтаейки за моято рокля.  smile  girl_wink
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #284 -: февруари 18, 2012, 20:58:38 »

Можеш ли покажеш модела, ако го има на сайтът им?
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines