Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:38:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 203646 пъти)
 
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #240 -: януари 24, 2012, 18:11:01 »

ради роклята е уникална,адмирации:))))Търся същата,но бяла,а ако знаеш колко се зарадвах на цената хихи:))Момичета исках утре да пътувам до Асеновград,но за съжаление от тази вечер дават обилни снеговалежи и заледяване,а мен ме е страх да карам по такъв път.Ще мисля нещо за другата седмица,пфууу нямали да свършва тази зима вече cray
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: януари 25, 2012, 13:11:17 »

Здравейте, момичета! И аз много харесвам разперени рокли и съм склонна да се примиря с обръчите заради тях. Въпросче към посетилите Асеновград. Имаше ли рокли, подобни на тази и на какви цени?

Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #242 -: януари 25, 2012, 17:22:04 »

Здравейте, момичета! И аз много харесвам разперени рокли и съм склонна да се примиря с обръчите заради тях. Въпросче към посетилите Асеновград. Имаше ли рокли, подобни на тази и на какви цени?



Здравей, мисля че мернах подобен модел рокли, но за цени не съм проверявала (то като се замисля, добре че бяха приятелките ми че да питат за цените) blush yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 25, 2012, 19:26:00 »

Благодаря за отговора, rady17  give_rose
Ще се ходи до Асеновград smile
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #244 -: януари 25, 2012, 23:10:44 »

Ивелка ето мила,тук я има:))http://prodavalnik.com/neveroyatna-svatbena-roklya-i3534109
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 26, 2012, 09:53:55 »

mariajoro1984, благодаря ти! Най-интересното е, че след като разгледах подробно профила на фирмата, установих, че не са дали нито адрес на ателието, нито телефон. Имат и фейсбук профил - там също нямат контакти. Съмнява ме, че са посредници, които работят с китайчетата. Даже изрично са упоменали, че не осъществяват проба на роклите, което е странно. Е, все пак, ако се шие роклята в Китай, няма как да има проба, нали?  pleasantry
Незнам...дано да греша, но са ми малко съмнителни. Но наистина моделът на роклята е същия и ще се свържа с тях да ги разпитам. После ще пиша какво е станало smile
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #246 -: януари 31, 2012, 19:39:21 »

Здравейте момичета, отдавна не съм се включвала, но сега имам повече време и реших да споделя тук преживяното.
Преди 10-тина дни бях в Асеновград. Беше неделя, и голяма част от магазините бяха затворени, но за наша изненада, когато звъннехме на телефоните на собствениците/тези, от работното време на вратите/, те идваха и отваряха до 10мин. Така ни обръщаха доста голямо внимание. Но от март започват масово да работят и в неделя.

Сега за роклите - в момента повечето изкарани са абитуриентски. Все пак, там наистина прелива от ателиета и рокли, затова съветът ми е - отидете. Под 400 лв трудно ще откриете нещо свястно, масово има добри рокли за около 400-600лв. Ако обаче търсите изпълнение и материя - пригответе си около 600-900 лв. Добрата новина е, че масово правят отстъпки от цената, разполагат и с качествени материй, подаряват булото... Гледайте обаче да не попаднете на ''шивач'', защото има и мнооого такива. Искайте си мостри от платовете и дантелите, и предвидете един цял ден, защото аз лично в магазин мерих поне по 1- 2 рокли и времето направо лети! Другото, което ми направи впечатление е , че масово за работи с 2 вида корсети - такива, които са направени сякаш от метални лентички вътре. Те са леки , но рискувате тези ленти да се счупят и окривят. Другия тип корсет е цял - много тежък, но е корсет в истинския смисъл на думата.

Това е засега от мен. Другата седмица пак ще ходя, дано да си харесам нещо:)
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 31, 2012, 19:53:00 »

abrakadabra, има ли модели, които да не са с бюстие нагоре? Аз търся нещо с презрамки или къси ръкавки.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #248 -: януари 31, 2012, 19:57:31 »

Да има, има всякакви копия на известни марки. Аз също искам да има рукави или 1 дебела презрамка или нещо от този род и дори мерих такива. На Маги Сотеро също навсякъде има добри имитации, може също вие да си докарате част от плата например, или на модел без пикави да зашият , като дори с един модел пробвахме, за да видим как ще седи.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #249 -: февруари 05, 2012, 02:56:49 »

Здравейте, вече писах в темата за булчинските рокли, но да се включа и тук да кажа:

Днес бях в Асеновград и за моя най-голяма изненада, си поръчах роклята за ушиване!  Не мога да повярвам, че намерих рокля, толкова близка до очакванията ми, за да стигна до това да поръчам моята в същото ателие!  Естествено, беше единствената такава, но и толкова не очаквах! Сега само се надявам да ми бъде ушита така, както я поисках, за което трябва да се въоръжа с търпение до края на месеца. Но най-после за мен търсенето приключи!  Беше станало болезнено и без това.  Ще докладвам, когато видя резултата и тогава ще кажа и къде я поръчах, за да не подведа предварително някой. Цената на роклята е 450 лв., на булото - 60 лв. (то е дълго и ще се влачи).

Цялото мероприятие ми отне точно 3 часа (от които около час беше уточняването на поръчката само). Но това все пак беше поради факта, че не пробвах никъде другаде, освен в ателието, в което поръчах - просто нямаше такъв силует на друго място. Ще рече човек, че съм търсила нещо извънземно - нищо подобно, просто искам изчистена, права, вталена рокля (не русалка, бе хора, повторих го около двеста пъти).

Инче на мен в Асеновград роклите ми се видяха не по-малко хубави от тези в София, но доста по-евтини (от 300 лв. до 600 лв. масово, най-вече около 400 -450 лв.). Не видях ни по-малко, ни повече цигания, отколкото в София, напротив, впечатлена съм от моделите, от материите, от изпълнението на повечето места. Не го казвам, защото намерих така търсения прототип на моята рокля там, тъй като той наистина беше единствен и нямаше нищо общо с масовото предлагане, така че не е определящ въобще. Но факт е, че ми харесаха принципно като изпълнение и оригиналност много други рокли и мисля, че всяка булка би могла да си намери рокля там или най-малкото да се вдъхнови или пък да си поръча по-евтино ушиване.   

Ivelka, тъй като се оглеждах за подобна рокля за друга съформука, мисля, че видях и такива като твоя модел. Цените им са около 450 лв. (може и по-евтино, може и малко по-скъпо). Ако още не си отишла, аз определено ти препоръчвам да отидеш.

Иначе, с ръкави, с презрамки, с една презрамка - дебела или тънка, има много! Набрани бюстиета от шифон, сатен или тафта, с акцент апликация - също.

Успех в търсенето!  good
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #250 -: февруари 05, 2012, 13:30:28 »

Момичета и аз вчера бях до  Асеновград иии си купих рокля,влюбена съм в нея:))Купих си я от Сияна и като цяло съм  супер доволна от обслужването,моделите и цените там,мацките цял ден с мен се занмаваха,макар да беше пълен магазина с завършващи:))Ще се опитам да я облека и сега в къщи за да ме снима някои,и тогава ще ви я покажа:))Успех в търсенето на мечтаната рокля милички:))
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: февруари 05, 2012, 13:58:00 »

Супер Миме, чакаме с нетърпение, още от първия магазин ли си я взе , или първо обикаля на други места? Воал взе ли си ? yahoo girl_wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 05, 2012, 15:09:43 »

Чудесно, че си намерила своята рокля, mariajoro1984 ! И че си влюбена в нея  heart
От това по-хубаво няма за една бъдеща булка! Очакваме с нетърпение да я видим  yahoo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: февруари 05, 2012, 15:24:14 »

Момичета, много ви се радвам! Много ме обнадеждихте за Асеновград! smile Аз си правя сметка на 17-ти да отида, та понеже е и делничен ден да не е голяма лудница. Дано намеря и аз моята Рокля, което ще е трудна задача, като се има предвид колко съм разколебана...
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #254 -: февруари 05, 2012, 16:11:01 »

Veseto_87, ако можеш дотогава да си изчистиш визията, ще си спестиш много време в излишно пробване на рокли. Имай предвид, че там всички са готови да ти ушият всичко, което им кажеш, горе долу за една и съща цена. Така че остава да видиш дали все пак ще намериш нещо готово, което само да ти коригират. Твоят модел е актуален, модерен и го има в различни варианти на много места, затова според мен ти имаш много по-големи шансове, отколкото аз имах, да намериш твоята рокля. Не че моята рокля е много специална, просто е много по-семпла.

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines