Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:36:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на AlexiS-04.07.2010  (Прочетена 31109 пъти)
 
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 18, 2010, 16:45:37 »

Не мога да публикувам снимки  sad
За това поствам този линк с подобен грим:
http://1.bp.blogspot.com/_6sOrV8Es5dU/SdKzYIN0stI/AAAAAAAAAPs/c1v-48J-ngk/s320/arabgr.jpg
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 19, 2010, 19:53:51 »

Благодаря за одобрението на грима  Curtsey С него още нищо не съм измислила. Днес нямах много време, тъй като бях на работа и свършихме малко неща. Обиколихме за вратовръзка но без резултат. Не знам дали ви споменах, че и тя ми не ми пристигна и нея я бях поръчала от чужбина. И естествено тук няма изобщо този цвят. Само една набелязахме, която е преливащо розово, но ни е някак си странна.
Цветята последно реших да се пробвам  с леля ми, която има магазинче и продава цветя. Утре ще и покажа снимки и ще обсъдим дали ще може да се справим. Май последно се спрях на варианта розово и оранжево, а не със зелено, както мислех и може би ще има и цветя за масата. Ще сложа малко снимки от една сватба в тези цветове, която ми хареса много.
Успях и да си взема маркер за блузките за моминското парти. Само остава да измисля какво да им напиша или нарисувам. Оказа се, че има всякакви боички и щуротии за такива неща само човек да има въобръжение и да му се отдава рисуването.
Взех си и едни обици за резервен вариант. Пак не са кой знае какво, но това е положението. Ще се опитам и тях да ги снимам.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 20, 2010, 00:42:14 »

AlexiS, ако мога да попитам кой е ресторантът, в който ще сте, много ми е познат, но не мога да се сетя. Между другото, много ми харесва комбинацията розово и оранжево.  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 20, 2010, 21:59:39 »

AlexiS, ако мога да попитам кой е ресторантът, в който ще сте, много ми е познат, но не мога да се сетя. Между другото, много ми харесва комбинацията розово и оранжево.  smile

Триум  smile Днес отново обсъждахме украсата и за сега отпадна оранжевото. Ще остане розовото и може би ще има малко зеленко. Още се чудим за букета дали да е нещо такова, но с по-тъмно розови рози


или това ми е много симпатично, но пък липсва изцяло розовото



това също ми е много симпатично и много класическо



а за масата мислим нещо подобно, от което част ще е букета ми и може би ще има по-малки на няколко места



но като че ли фаворите са ми този


и особено този



Единственото, което ме притеснява е, че идват леко шантави за роклята ми, но пък са някак си мой стил.

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 21, 2010, 08:15:30 »

Прическата е страхотна, а гримът, който си показала, мисля,ч е ще ти стои добре, така че пробвай и давай смело  NO
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 22, 2010, 20:35:53 »

Благодаря ти Руми  girl_wink Ами вчера си запазих и гримьорка пък ще видим какво ще се получи. Взех си и пудра после да замазвам положението. Само трябва и червило някакво да измисля, че както хич не обичам и ползвам  pardon Запазих си и час за боядисване другата седмица. Днес минахме и през фотографа да се уговорим. Много се зарадва на дългото време за фотосесия  smile Доста се забавлявахме докато говорим и не се съмнявам, че и на сватбата ще е така.
С вратовръзката ударихме на камък. Не може да намерим нищо подходящо и сигурно накрая ще трябва да се примиря с друг цвят. Днес изненадващо видях, че ще имам няколко пратки от чужбина и предполагам, че някоя от изгубените може би се е появила. Дано е така, но до последно ще съм в неведение дали е вратовръзката или щампите  girl_impossible
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #36 -: юни 22, 2010, 22:54:57 »

Мила, големи одисеи с тези твои пратки, на мен всичко ми идва за сега - чукам на дърво, но и посредници не съм ползвала.

Да кажа и аз - гримът е много интересен и също мисля, че ще ти стои добре и косата е  good
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 25, 2010, 07:57:09 »

Благодаря ти conflate  blush Ами имах наистина одисеи с тези пратки тъкмо всички идваха и се радвах, но в случая продавачите са виновни явно. Лошото е, че тези дни се подлъгах, че може би ще дойдат, но естествено не беше така и вчера цял ден бях под пара докато разбера, защото искрено се надявам да се появят и щампите за тениските за моминското парти, че днес заминаваме. И накрая по нощите си играх да ги рисувам с маркера, който бях взела. Но се получиха много добре и се радвам на резултата. Даже мисля да си го взема с мен и може да ги доукрасим на място. А сега ви оставям, че стягам багази и като се върна ще пиша пак  Wink
Активен
graces
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 25, 2010, 08:10:36 »

Здравейте момичета,
преди 13 дни беше моята сватба тук можете да видите малко снимки
http://album.svatbata.bg/graces/bg/photos.html 

Желая късмет на всички бъдещи булки.

Хубав ден,
Стефи
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 25, 2010, 12:40:10 »

А с букета какво се случва, избра ли го вече blum
Една седмичка остана, как е настроението при вас?  Party time
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 25, 2010, 15:57:09 »

AlexiS, някакви булки ти се рекламират в темичката!  cap Опасна работа...  sarcastic
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #41 -: юни 27, 2010, 22:39:47 »

Ми то не са и булки и някой да вземе да ги спре тези graces, че спамят пейзажа, колко сватби е имало на тази дата не знам, но в албума има поне 2.

Alexis - чакам да разкажеш за щурото моминско парти, булка  yahoo
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 28, 2010, 10:09:28 »

Ох ще разкажа и още как. Още не мога да се съвзема. То не беше просто парти, а цяло пътешествие. Изключително съм благодарна на моята прекрасна кума, която ми подари тази тридневна почивка, за невероятния хотел и пътуване с любимата ми кола. Не ми бяха нужни някакви специални изненади и партита самото усещане да си в друг свят е просто страхотно. Иначе се повеселихме типично по женски. Много харесаха блузките, които се получиха доста добре и не съжалявам за щампите. И по заведенията много ми се радвала, защото носех едно закачливо було и всички ме поздравяваха. Единствено времето ни развали малко почивката, но въпреки липсата на слънце и лекия студ си изкарахме страхотно.
Тази седмица ще ми е много на скорост, защото имам планувани неща за всеки ден, но ще се опитвам да се включвам от време на време.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 28, 2010, 18:45:45 »

Мила знам как се чувстваш последната седмица -аз имах чувството че колкото повече отмятах задачи те толкова повече се множаха  smile Но ще мине и после ще си одъхнеш и ще искаш пак  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 28, 2010, 21:39:22 »

Има нещо такова мила  good Ама ще се оправим малко остана. Малко ми беше трудно да се адаптирам след хубавия дълъг уикенд пак на работа, че и за сватбата да мисля, но дано утре съм по-добре вече. Сега за последно подбираме списъка с музиката, че утре имаме среща с диджея. Днес пообсъдихме някои неща и за украсата и малко по-малко се изчистват нещата. Чакам снимките от пътешествието да ви се покажа каква луда мома съм, ама още не са ми ги пратили.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines