Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:44:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на AlexiS-04.07.2010  (Прочетена 31114 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 09, 2010, 21:08:13 »

В eBay има страхотни неща, но ако често им се случва да не идват пратки не е на добре... Но стискам палци да е просто забавяне и да дойде всичко най-накрая. А за златарите и много други услуги около сватбата, какво да ти кажа, веднъж като им станеш клиент и вече не си приоритет, нали така или иначе си платил, много просто мислене, ама хей на! Стискайте зъби, после няма и да си спомняте за тези неприятности, надявам се де!  Wink
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 11, 2010, 22:25:34 »

Момичетааа взех си повечето неща днес. Само щампите за моминското парти ми липсват, но сигурно ще дойдат другата седмица. Важното е, че фигурката за тортата е тук, както и булото. Герданчето за моминското парти също е при мен. Днес даже реших да си го сложа от лиготия, че си викам нали още няколко седмици ще е актуално, но ми идва малко лъскаво и ще си остане за партито  blum Фигурката за тортата не е идеална, но като се има в предвид, че е керамична и е ръчно рисувана е нормално. А булото е невероятно. Много ме беше страх да го поръчвам по този начин. Първоначално бях решила да нямам, защото бях решила, че като съм с вдигната коса няма да ми отива този тип було до земята, който е по-подходящ за пуснати коси. И като видях цените на най-късите була направо го бях отписала. После обаче се разровичках из нета и видях, че има много изгодни си реших да рискувам, пък каквото стане. Дебнах го много време и се чудех дали да рискувам с такова дълго или по-късо особено без да знам точно каква прическа ще имам. И накрая реших, че поръчвам дълго пък каквото ще да става. От много хубав тюл е и това, че е на два пласта го прави много по-ефектно.
Иначе днес отметнахме медицинските и си платихме и таксата в дома. Бяхме се засилили да ходим направо да си даваме документите, но го оставихме за някой друг път. Насрочих си и час за пробна прическа в понеделник и като имам снимки ще качвам.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 12, 2010, 12:31:54 »

 Bravo AlexiS ,
колко много неща си отметнала! А какво стана с халките, взехте ли ги вече?
Решихте ли каква ще бъде окрасата в ресторанта?
С нетърпение чакам да видя снимки!  give_rose
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 12, 2010, 18:03:04 »

Аlexis какво стана с тортата?Решихте ли от къде?
Ако не си, отскочи до Амброзия - по хубави торти провят от скалата.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 12, 2010, 19:09:29 »

Орхидейче къде тази Амброзия за пръч път чувам. Не сме поръчали торта още мислехме утре, че другата седмица само в неделя ще можем и не ми се иска в последния момент. Днес обикаляхме за платове не много успешно. Взех си само още розов тюл за украса за колата и розова органза за масата. Много се чудихме колко ще ни стигне, ама каквото такова. Малко ни усложни това, че решихме да правим завеса зад масата, че е ъгъл и не ми харесва и искам да имам нещо като стена отзад и затова го измислихме, но не можем да намерим подходящ плат и размер и още го мислим. Иначе направих снимки на ресторанта. Трябва да ги кача. Ще пробвам да снимам и халките не знам колко добре ще излезнат.
Иначе реших да се спра на свещничето "бурканче" както му викам. Има снимка в галерията. По-безопасно ще е да е нещо такова, а не голяма свещ в чинийка, че като стават всички ще бутат масата и само ще се разлива. Само трябва да отида да купя повече бройки.За нашата маса не мога да си харесам свещи и украса и днес си взех две малки стъклени вазички тип "аквариум златна рибка". Мисля да напускам някакви камъчета и цветя с вода и може да взема плаващи свещи. Ако се спра на някякви други свещи пак не е загуба ще си ги ползвам като вазички.
От много обикаляне обаче забравих да си купя още материали и да си довърша кошницата и шампанското. И сега изрових хартията, с която беше опаковано булото ми. Тя е бяла и пробвах да ползвам нея за подложка в кошницата и май не е толкова зле. Мачка се лесно и може да придобие всякаква форма.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 13, 2010, 08:08:31 »

Alexis  Амброзия се намира на ул.  Богомил 58,до колкото резбрах на мястото на бившата Васиана.Ако ти остане време мини да провериш, там правят и сладки и питки и т.н Ще ти харесат предполагам.А ти тюловете от къде ги взимаш?На мен също ще ми трябва тюл за колата , но неазнам колко да купя  huhhuh.gif?а как се захваща този тюл за колата  - идеи ?
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 14, 2010, 16:05:20 »

Ами тюла го взех от магазинчето на ъгъла до пешеходния мост. Там видях, че имат от моето розово и повече и не съм търсила много много другаде. В последствие се оказа, че са им добри цените, защото онзи ден мернах чисто бял тюл същия размер за 5 лв, а този е няма и 2. Широчината му е 2 м. Аз си взех 4 за колата и малко ме е яд, защото забравих в бързината, че има голяма широчина и няма да ми трябва сигурно много, ама карай. Лошото е, че е само розово. Малко ми мрънкат защо тярбвало да е такъв как нищо нямало да е булчинско и т.н., но аз си го харесвам, а предполагаемата кола е сребриста и бялото ще с губи. От там си взех и органза. Отиди и разгледай на място. В съседния магазин пък има много панделки и дреболийки.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 17, 2010, 20:29:20 »

Леле, прическата е УНИКАЛНА!!!  Bravo Изглежда ми нестандартна, закачлива и секси. AlexiS , направо си невероятна, много си красива!  give_rose
А воала сложи ли го, как стои?
И халките също са прекрасни! Харесва ми идеята с камъчетата по тях.  good
Ще бъдеш много финна и нежна булка!
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 17, 2010, 22:31:22 »

Благодаря ти миличка  blush И воала си го сложих, ама сега виждам, че не съм сложила снимки. Иначе на снимките съм малко убиец, ама в края на деня в тази жега и без грим няма как. Всички знаем как е. Воалът иначе е невероятен много му се радвам. Само че така и не м направиха хубава снимка с него да се вижда целия. Слагам две, на които е частично само.
А камъчетата по халките всъщност са само релеф  и наподобява камък, което много ни допадна, защото аз умирам за камъни, но за халки не е много удачно и това беше много добро решение. Халките като модел бяха голяма находка, защото първоначално се бяхме спрели на друг модел и като отидохме да поръчаме забелязах, че бяха доста широк модел за моята слаба ръка и не ми отиваше. Просто не бях обърнала такова внимание предния път и понеже обиколихме къде ли не и като не се спряхме на нищо друго се получи така. В първия момент се стреснахме, че пак оставаме без халки и после като се заговорихме с продавачката тя почна да ни обяснява  как тези и тези модели били от въртящите и т.н., което до тогава не бяхме забелязали и така попаднахме на тази, а аз отдавна харесвах идеята да се върти. И така се получиха нещата. Да се надяваме, че са от качествено злато уж са турски затова и толкова държахме да са те, но ще видим с времето.
Прическата наистина се получи интересна. Преди това бяхме обсъждали други варианти, които ги имам в галерията. Много ми допадаха вдигнатите къдрави прически, но се притеснявах, че не са много практични, защото сигурно лесно ще почнат да падат кичури и така се стигна до тази прическа. Може би ще я променим леко, защото сега беше просто да се види линията и как ми седи.
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 17, 2010, 23:00:00 »

AlexiS  Честита темичка миличка  give_rose Пожелавам ти незабравими и приятни емоции с подготовката! Справяш се чудесно, страшно си дейна и организирана  Bravo
Прическата е страхотна и ти отива страшно много, ще бъдеш чудесна!!!
Халките са страхотни, не се ядосвай на малките препятствия те правят подготовката по-интересна  Wink
Пожелавам ти успешно търсене на торта  blum. Само се чудех какво ви бърка в колко часа ще доставят тортата в ресторанта, те сигурно имат големи хладилници за да я съхранят? pardon
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 18, 2010, 09:41:08 »

Ами не е точно така. Ресторантът е много малък и се съмнява, че имат нормални условия за това. И много неубедително ми казаха, че уж можели да я съхранят.
Днес имам друг проблеми съм много ядосана. Изглежда щампите за тениските за моминското парти няма да пристигнат и съм бясна. Поръчани са на 20-ти май и трябваше да дойдат с фирма посредник и още ги няма, а ми трябват за другата седмица. Писах  на  продавача, но така или иначе последния възможен курс преди това е тръгнал вчера. А аз избързах и взех вече потничета и сега се чудя дали да не търча из града и да търся дали някъде не може да ми сложат някакви щампи, че много ме е яд да пропадне цялата идея  diablo
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 18, 2010, 10:31:32 »

Всяко зло за добро! Не си хаби нервите за такива неща, няма смисъл Wink
И воала видях - чудесен е! Няма значение, че си без грим на снимките, ти си толкова красива, имаш невероятно, нежно излъчване и прескрасни големи очи  give_rose  Дори смятам, че нямаш нужда от кой знае колко грим за сватбата.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 18, 2010, 13:30:27 »

Благодаря ти mademoiselle и на всички вас момичета, които ме подкрепяте.
Като се заговорихме пак за грим mademoiselle ще ти покажа какъв ми се иска да е грима. Той ми е любим и перфектно се връзва с цветовете на сватбата, само че се чудя още дали няма да изглежда странно. Не знам как ще ми се връзва с роклята и цялата визия



Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 18, 2010, 14:00:12 »

AlexiS, а сама ли смяташ да си го правиш? Аз обичам много зелено в грим, а ти пробвала ли си го този грим как на теб ти стои?
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 18, 2010, 16:38:09 »

Страхотен е грима! И според мен е доста лесен за изпълнение, няма от какво да се притесняваш - мажи смело! Смятам, че на теб тези цветове много ще ти отиват. Пробвай да си го направиш и облечи роклята, за да прецениш най-добре. Мое лично мнение е, че ако роклята е бяла всички цветове ще отиват  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines