Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:36:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на AlexiS-04.07.2010  (Прочетена 31108 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: юни 04, 2010, 14:04:07 »

 AlexiS, дойде и твоя ред да ни разкажеш за оставащия ти месец като госпожица  Wink Приятни и спокойни дни от подготовката! Нека всичко бъде както сте го мечтали  give_rose
                                           
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #1 -: юни 04, 2010, 14:13:47 »

Един месец  shok а колко скоро ми се струва, че си говорихме за място, рокли, обувки, времето лети!

Честита тема - и да не се давате на стреса!    give_rose
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 04, 2010, 14:37:20 »

Честита тема и от мен! Пожелавам ти да се насладиш максимално на последните моменти подготовка  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 04, 2010, 14:38:55 »

Честита темичка, Alexis! give_rose
Пожелавам ти спокоен последен месец и приятна оставаща подготовка.  Bravo
До къде стигнахте с приготовленията?
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 04, 2010, 15:42:27 »

Честита темичка  Сватбаааа  Сватбаааа  Сватбаааа
Желая много приятни емоции сързани с приготовленията през последния месец!
Ти си един ден след мен, за това ще следя с интерес как върви подготовката  Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 04, 2010, 16:55:24 »

Хей AlexiS, честита темичка! Браво на michelle, че се е сетила да пусне темичка! Честита да ти е!  give_rose
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 04, 2010, 16:59:32 »

Леле и аз си имам темичка  yahoo Наистина не остана и направо ме хваща страх от време на време, а преди като си го мислех ми се струваше смешно какво толкова се случва.
Ами аз отдавна съм се предала на стреса за съжаление, защото напоследък времето ми е кът и почти нищо не може да отметнем и много неща още не са направени.
Тези дни трябва да си вземем халките и ги чакаме с нетъпение.
Трябва да се спрем и на торта и да поръчаме вече, макар че за нея има време, но поне трябва да решим от къде ще е.
Още не мога да се реша къде да си правя прическа и грими и това много ме тревожи  angry Но и това трябва да го измисля, за да има време за пробни и другата седмица като си взимам отпуска да свърша и това.
Иначе аз съм почти готова. Чакам си булото само и обеците, които вече ги отписах, защото пътуват над месец и едва ли ще дойдат и сигурно ще трябва да търча в последния момент да търся някакви. Не ми се мисли направо. Надявам се поне да ми дойде булото невредимо, че вече не знам. Тъкмо се радвах, че до сега всичко, което съм поръчала от чужбина идва. Чакам и други дреболийки като фигурката за тортата и щампи за тениските за моминското парти.
Младоженецът е почти готов само трябва втора риза, което пак е проблем, защото асортимента много намаля по магазините и всичко е с къс ръкав вече.
Накупила съм малко украси за кошницата и шампанското и чашите само трябва да намеря време да ги направя, както и самите късметчета.
Трябва да си поръчам и букета, че вече ми омръзна да го мисля и да се чудя как да го направя по-евтин.
Тези дни ще гледам да актуализирам галерията с новите неща и това, което направя.

Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 07, 2010, 08:39:45 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА AlexiS  weddingday Сватбаааа weddingday
Колко бързо мина наистина това време -помна кога избирахме рестонати какъв зор беше smile
А какво става с роклята готова ли е  smile
А откъде ще поръчваш тениските за моминското парти  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 07, 2010, 20:06:18 »

Роклята е готова почти от 3 месеца  Wink
Ами тениските реално не са тениски, а потничета, които купих и отделно поръчах щампи от ибей, но още не са дошли. Тези дни ги очаквам и после ще показвам снимки.
Иначе с какво мога да се похваля. Снощи реших да седна и да си направя късметчета и след 3 часа и схванат гръб ги отметнах. Кошницата още не мога да я довърша, защото нямам достатъчно материали.
Почти се спряхме на торта и място, от където да я поръчаме, но искаме да говорим с ресторанта първо, че се оказа, че доставките им са до 6 часа, което направо е немислимо.
Днес си запазих и час за фризьор и ще видим след няколко дни какво става от моята коса.
Раздаваме поканите малко екстремно, че много късно станаха.
В събота обикаляхме и за свещи, но не можахме да се спрем на нищо конкретно. Взехме за експеримент една голяма свещ във форма на сърце, но с и едно стъклено свещниче и още обмисляме кой вариант е по-добре. Голяма свещ в чинийка или свещ в стъкленица и май клоним към второто, защото е по-безопасно.
Качвам в галерията снимки на последните придобивки.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 08, 2010, 08:22:01 »

AlexiS   готови ли сте с изследванията  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 08, 2010, 09:49:11 »

Не. Ще ходим в петък. Дано не ни отнеме много време, за да отметнем и други задачки.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 09, 2010, 16:42:27 »

Ей нещо ме изоставихте  cray
Аз пък да се отбележа какви съм ги свършила. Вчера минахме през ресторанта да уточним меню и да вземем размери за украсата и т.н. Преди това наминахме и през Попимони за тортата, но не останах особено очарована и май ще се спрем на Скалата. Само ме притеснява, че доставят най-късно до 6 и не знам как ще опазят тортата цяла вечер.
Успяхме да си вземем и халките след хиляди перипетии и нерви. За щастие са точни по размер и за сега изглеждат добре. Времето ще си каже за качеството. Но определено магазина ме загубиха като клиент с отношението си  diablo
Утре си чакам доста пратки от ибей. Дано са пристигнали стискайте палци blush
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 09, 2010, 17:09:03 »

 AlexiS хич не си забравена  give_rose мислим за теб
Какво меню избрахте  ?
Какво ще каже размери за украсата -ти ли ще си я правиш
И аз не останах очарована от Попимони -разгледала ли си каталога на Скалата вече -мисля че имат хубави торти Днес аз като си я поръчах ми казаха че ще ми я доставят в 5 тъй като влезаме в 5 и 30
И трябва да има приготвена маса за нея защото стояла отпред през цялото време
От ибей какво чакаш да дойде ?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 09, 2010, 18:07:36 »

AlexiS, не сме те забравили! Чета с интерес какво се случва.  girl_wink Но май съм пропуснала за проблемите ти с халките, какво е станало?  huhhuh.gif

P.S. Тази огърлица в галерията ти е уникална, можеш ли да споделиш откъде я купи? (Bride to be)
« Последна редакция: юни 09, 2010, 18:09:56 от Ariel » Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 09, 2010, 18:47:40 »

Ariel ами тя ми е от ибей също. И нея чакам. Мислех да я нося на моминското парти. Дано дойдат, защото ги чакам чрез една фирма посредник и утре евнтуално ще ги взема, но не знам какво е дошло. Вартовръзката на младоженеца така и не е дошка, както и едни обици, които си поръчах на моя адрес от САЩ и тях вече ги отписах и сега ще трябва да си търся нови  cray
Ами украсата ще си я правим сами. И сега пада голяма умуване с какво точно и колко. Набелязахме някои свещи и свещници за масите, но не и за нашата. Ще вземем и някакви платове.
А за халките ме изнервиха, защото трябваше да са готови събота, но нямаше как да си ги вземем тогава и мислех понеделни след работа. Обадих се да ги питам дали са готови и да ни чакат, че ще дойдем, защото няколко пъти отиваме уж в работното им време и е затворено. Уж обещаха, при което като отидохме беше затворено и  diablo На следващия ден мъжа ми им звъня и му бяха изтърсили, че били до 6. Не можело да останат по до късно. Ще кажеш, че не сме им клиенти, а някакви случайни. Както и да размина им се скандала просто, защото имах прекалено работа вчера да си вдигна главата и да им се обадя и да ги навикам.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines