Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 19:18:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120245 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #105 -: юни 15, 2010, 10:29:19 »

3. Храна - ако сме на Дендрариума предлагам всеки да си носи храна. Ако сме на Момина скала - може би да помислим за сбирка в заведението, което много го хвалят. Какво мислите?

4. Да направим окончателен списък кой ще дойде на Витоша. Дотук са се записали:

-maria_hs
-Мърче
-Алексчето
-Bulechka
-kleo_20
-Baby
-bubka
-Капризче
-Деничка
-valka27 ?

Ако някого съм пропуснала, да напише, за да знаем евентуално колко човека сме.

5. Кой, с кого и как ще пътува? С коли, с градски транспорт, сам, с половинка? За да можем да се комбинираме евентуално.

6. Да помислим за място-точка, на която ще се чакаме всички в определен час в деня на срещата, за да можем да тръгнем заедно и да няма загубили се. Може би мъжете трябва да дадат мнение, защото знаят къде има място да се съберат няколко коли в София и да тръгнат заедно.

Хайде, момичета. Нека всяка, която ще идва, дава мнение по точките, за да се организираме по-лесно. Ще пусна и напомняме във фейсбук, за да ви пристигат съобщения.  smile
« Последна редакция: юни 15, 2010, 10:36:41 от Деничка Звездичка » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юни 15, 2010, 10:29:58 »

Момичета при мен е обичайната лудница. Само да кажа, че ще направя разервации. И да добавите Ечи в списъка. По-късно ще пиша пак
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #107 -: юни 15, 2010, 10:33:36 »

Ей, супер. Аз тъкмо й написах съобщение. Хихиихих! Добавям я!  good
Активен
SamVimes
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12



« Отговор #108 -: юни 15, 2010, 11:52:09 »

Понеже тук започнаха да придобиват навика да ме трият, аз да направя последен отчаян опит да напиша нещо по същество, преди да се изнервя и да си изтрия изобщо цялата регистрация (а инеча чета редовно): в събота АЗ не мога. Звездице, има ли опция да бъде неделя, 20.06.2010 г. или вече е твърдо решено за събота?

До модовете: аз съм Явор, годеникът на Деничка Звездичка, не съм спамер и моля, не ме трийте, както преди три-четири дни направихте без всякакъв повод и нужда. Докривя ми тогава. Все едно.
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юни 15, 2010, 11:52:51 »

Аз съм на линия за довечера.  Girl_hide И едно глупаво въпросче, нали резервацията ще е на името на Мърчето, че може да пристигна и по-рано?  blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юни 15, 2010, 12:01:43 »

Понеже тук започнаха да придобиват навика да ме трият, аз да направя последен отчаян опит да напиша нещо по същество, преди да се изнервя и да си изтрия изобщо цялата регистрация (а инеча чета редовно): в събота АЗ не мога. Звездице, има ли опция да бъде неделя, 20.06.2010 г. или вече е твърдо решено за събота?

До модовете: аз съм Явор, годеникът на Деничка Звездичка, не съм спамер и моля, не ме трийте, както преди три-четири дни направихте без всякакъв повод и нужда. Докривя ми тогава. Все едно.
blush Аз ти изтрих поста, ама защо не пишеш кой си бе, човек! Аз си викам какъв е тоя сега тук дето е писал crazy beating
Извинявам се, ако съм те обидила, довечера надявам се лично да се извиня и повече така няма да правя!  blum Girl_hide
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #111 -: юни 15, 2010, 12:08:37 »

в събота АЗ не мога. Звездице, има ли опция да бъде неделя, 20.06.2010 г. или вече е твърдо решено за събота?

Обич моя,  heart heart heart!

Тъй като Явор вече написа, че в събота не може да дойде понеже е на работа, аз гласувам за неделя - 20.10.2010г., хем да си свърша някои домашни неща в събота и с чиста съвест да обикаляме Витоша. Но кажете и вие, момичета, какви са ви плановете и можем ли да мислим за неделя като вариант?
Активен
SamVimes
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12



« Отговор #112 -: юни 15, 2010, 13:47:55 »

blush Аз ти изтрих поста, ама защо не пишеш кой си бе, човек! Аз си викам какъв е тоя сега тук дето е писал crazy beating
Извинявам се, ако съм те обидила, довечера надявам се лично да се извиня и повече така няма да правя!  blum Girl_hide

 Offtopic Ами, мислех си, че ако някой не ме знае, ще ми прати съобщение - "... а ти кой си, къде си?...". Не се съобразих, че звуча малко извън закона и че тук се модерира толкова строго...  pirate А и в ХИПОЛЕНД имаме навика да работим на високи обороти, та нямам време да пиша романи и, съответно, пропуснал съм да се представя.

PS И, аз да си кажа, много гадно се паркира голяма кола там, където ни е срещата днес!  blum

Е, занапред ще се представям. Всичко е в миналото. Ще пием по едно и ще си простим. It's cool.  drinkz

Щях да забравя: Звездице, обичам те. Нямам време за емотикони. Извинявай!
« Последна редакция: юни 15, 2010, 13:54:18 от SamVimes » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 15, 2010, 14:27:00 »

Момичета направила съм резервацията. За 18 ч. Аз ще съм там, защото свършвам работа в 17,30, така че Миме идвай по-рано да си правим компания.
ВАЖНО! Момичета мен много, ама много ме е срам да призная, обаче съ объркала името на улицата на заведението. Подведох се по една невярна информация в интернет, без изобщо да се замислям. Номерът е същия, но улицата е Цар Асен, не Цар Борис. Това е първата пряка на Алабин - точно срещу съдебната палата. И заведението е точно както съм написала в началото на улицата от дясната страна. Ето и картата от бг мапс. http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=aea5551d7ec533fe17928a857d6e6c94&tip=1Ох дано всички сте видели този пост, че направо ..... blush blush blush :'( :'(  посипвам си пепел на главата.

Яворе - паркираш на самия Стамболийски - след 17,30 има свободни места. Само гледай табелките за синя зона, че има някои и до 21 ч.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #114 -: юни 15, 2010, 15:19:15 »

Среща на 15 юни (вторник), София, Пицария "Мания" (Намира се на ул. Цар Асен. Това е първата пряка на Алабин - точно срещу съдебната палата. Заведението е в началото на улицата от дясната страна, 18:00ч.

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=aea5551d7ec533fe17928a857d6e6c94&tip=1 



- Деничка и Явор
- maria_hs
- Булечка, мъжа й, Коско
- мърче
- Vanilly
- maria_lakova, мъжа й ?
- rozovka
- echy
- Ел
- Алексчето ?
- fiamaa ?
- kleo_20 ?

« Последна редакция: юни 15, 2010, 15:46:12 от Деничка Звездичка » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 15, 2010, 15:39:54 »

Добре че влязах, да видя новия адрес, че щях да ви търся иначе...smile Аз тръгвам я 17.30 и все до 18.30 се надявам да дойда, през половината път ще съм пеша, та не завися от транспорта, а от собствените си крака:)) Нямам търпение да ви видя!! До скоро!!!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юни 15, 2010, 17:08:12 »

Ей, колко късно виждам организацията за тази вечер diablo Много жалко, но така или иначе няма кой да гледа мъника сега pardon Весело изкарване на всички give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юни 15, 2010, 21:43:52 »

Майче, наистина жалко, че късно си разбрала, дано другия път се видим!
Момичета, аз си изкарах СУПЕР!!! Много се радвам, че ви видях и че се запознах с Мърче и Явор (Дени, на живо е още по-готин blum)
Беше си едно типично женско лафене, отдавна не бях се забавлявала така!! заредихте ме за цяла седмица!! Надявам се скоро пак да се видим!!
Поздрави и на всички, които заради времето не успяха да дойдат!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #118 -: юни 15, 2010, 21:54:42 »

Много, много гот беше.  danceg

Най-после видях Мили!  smile (Благодаря ти за хубавите думи, мила. Любимият ми той.  heart )


Момичета, утре ще пиша за Витоша. Тези, които не успяха да дойдат, най-вероятно ги възпря дъжда, но да знаят, че пак се получава и другият път да нападат.

Ех. Много ме зареждат тия срещи мен. Целувки на готините съфорумки от днес!  drinks CHEERS rains
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юни 15, 2010, 22:05:22 »

Айде и аз веднага да се включа и да кажа, че срещата беше суперррр!  yahoo Наистина са страшно зареждащи тези събирания и не мога да спра да се усмихвам.  smile Много се радвам, че ви видях момичета и момчета и жалко, че другите не успяха да дойдат.

П.С А този гаден дъжд и градушка са ми унищожили цветята на едната тераса.  cray Направо ми се преобърна сърцето като видях какво се е случило  girl_impossible Добре, че съм в толкова добро настроение, че иначе не знам ...
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines