Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 17:32:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120231 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 14, 2010, 08:59:57 »

Завиждам ви ... аз за съжаление не мога да се класирам и за тази среща(тези срещи)  sad Тази седмица не съм в София,а уикенда имам да  Reading Speech .... дано и другия месец се организира нещо подобно  pleasantry Да си изкарате прекрасно и да се наснимате  photograph Ако не друго,то поне не-присъстващите снимки да гледаме  blush
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 14, 2010, 12:04:07 »

Момичета, мен ме отпишете за утре, ще пътувам и не се знае кога се връщам... да се забавлявате и заради мен!!!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #92 -: юни 14, 2010, 12:10:27 »

Среща на 15 юни (вторник), София, Пицария "Мания" (Намира се на ул. Цар Борис (първи) № 6. Ако тръгнете по Алабин в посока Христо Ботев /минавате покрай съдебната палата/, завивате на втората пряка в ляво. И около 200 метра по нея от дясната страна се намира заведението)
18:00ч.:

- Деничка и Явор
- maria_hs
- Булечка, мъжа й, Коско
- Алексчето
- fiamaa ?
- мърче
- kleo_20 ?
- bubka
- maria_lakova, мъжа й
- Капризче
- Vanilly
- rozovka, мъжа й ?




« Последна редакция: юни 14, 2010, 12:53:18 от Деничка Звездичка » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 14, 2010, 12:51:54 »

И на мен едно ? моля... вчера ме хвана  pleasantry за енти път сенната хрема и бях много зле. Ще видя как ще съм днес и утре и ако се чувствам добре ще мина  good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 14, 2010, 19:31:30 »

Аз ще дойда със сигурност, но може да закъснея малко, че знаете как е придвижването привечер!! Поздрави и до утре:)))
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 14, 2010, 19:47:05 »

Момичета, аз няма да дойда. За съжаление повода не е хубав. Братовчедка ми е в болница. Оперирали са я миналия четвъртък, уж за киста, накрая извадили тумор колкото ябълка. За сега уж бил доброкачествен, но  чакаме крайните резултати. Моля ви стискайте палци наистина да доброкачествен. Утре вечер искам да отида при нея, за това няма да мога да дойда на срещата. Искам да отида да я видя. Другия път съм там, обещавам! Вярвам, че ще ме разберете!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 14, 2010, 20:42:55 »

 Offtopic Капризче, стискам палци, мила!! Дано всичко е наред!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #97 -: юни 14, 2010, 20:53:40 »

 Offtopic Ели, дано всичко е наред!!!

Аз ще дойда, но без мъжа ми (само с тумбака lol, защото милото е на мач с приятели. Напоследък е страшно зает, само търчи и прави сто работи едновременно, а гледа аз нищо да не правя, та сега не искам да го лишавам и от мача, че много обича. Следващият път ще се презентираме заедно.
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 14, 2010, 20:55:12 »

Аз най вероятно няма да успея да дойда, но за момента не знам със сигурност. Утре към обяд ще имам яснота. sad
Ели ще стискам палци да се оправи братовчедка ти!!! good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 14, 2010, 21:14:42 »

 Offtopic Благодаря ви момичета. Аз съм убедена, че всичко ще е наред. А и нали са казали че е доброкачествен smile Все пак ми е притеснено и искам да отида да я видя smile

А какво стана с идеята за Витоша, че нещо изпуснах нишката  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 15, 2010, 08:16:07 »

Ели, Good luck Good luck Good luck.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 15, 2010, 09:29:05 »

Момичета, и аз няма да успея, за съжаление  sad
 
Ще следя развитието за Витоша, моля пишете какво се решили и ще кажа дали ще можем за там.

Ели, стискам палци много, да знаеш.  И аз вярвам, че всичко ще е наред  Good luck
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 15, 2010, 09:29:23 »

Ели, жалко, че се е случило така с братовчедка ти. Не се притеснявай, че няма да дойдеш - по-добре иди да я видиш, че и на нея не й е лесно сигурно.  good
Аз довечера съм на линия (ако не стане нещо до тогава), но все още незнам дали ще съм сама или с мъжа ми.  pardon Според мен ще се откаже да идва, но да видим.  Wink
А някой ще запази ли места в заведението?
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #103 -: юни 15, 2010, 10:12:09 »

Среща на 15 юни (вторник), София, Пицария "Мания" (Намира се на ул. Цар Борис (първи) № 6. Ако тръгнете по Алабин в посока Христо Ботев /минавате покрай съдебната палата/, завивате на втората пряка в ляво. И около 200 метра по нея от дясната страна се намира заведението)
18:00ч.:

- Деничка и Явор
- maria_hs
- Булечка, мъжа й, Коско
- мърче
- Vanilly
- maria_lakova, мъжа й ?
- rozovka
- echy
- Алексчето ?
- fiamaa ?
- kleo_20 ?


Мърче, можеш ли да запазиш места?

Ако четат клео_20, Таня (Bulechka), мърче и maria_hs, моля да потвърдят идват ли днес.


Момичета, съжалявам, че няма да успеем да се видим с някои от вас.
« Последна редакция: юни 15, 2010, 10:34:20 от Деничка Звездичка » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #104 -: юни 15, 2010, 10:13:11 »

Относно Витоша - само ще обобщя - имаме два варианта за местности, ще ги обсъдим и на срещата. Моля, тези, които няма да успеете да дойдете тази вечер, напишете своите виждания за това как да направим срещата, за да имаме предвид и вашето мнение, така че да се получи без тежка организация.


1. Дата за Витоша - доколкото някои от вас написаха кога са свободни - предлагам тази събота или неделя - 19/20.06.2010г. Одобрявате ли?

2. Място:

- Дендрариума на Витоша
http://www.park-vitosha.org/?act=content&rec=126

"До там се стига през Бояна, по пътя за Златните мостове. Намира се точно преди разклона за Копитото, от дясно. Има паркинг за автомобилите, но в почивен ден след 10ч. при хубаво време, малко трудно ще се намери свободно място. Разхождайки се по алеите, могат да се видят много растителни видове, характерни за тази планина. Всеки вид е описан на специални табели с брайлов шрифт. Изградени са множество дървени мостчета над малката рекичка, която пресича тази местност. Около малкото езерце има много масички, пейки, беседки, удобни места за пикник и отдих. За децата има интересни съоръжения за катерене, пързалки, направени от дървен материал. Не много далеч се намира музея на Мечката, който също е интересен за посещение.
От Дендрариума може да се продължи с кола или пеша към хижа Иглика. Самата хижа не представлява особен интерес, защото не е поддържана, но точно преди хижата има една голяма поляна - Игликина поляна. Поляната е заобиколена от асфалтирана алея, по която има много съоръжения за физически упражнения на инвалиди. Там също е много удобно и красиво място за пикник, за събиране на слънчеви лъчи или за спорт. Много подходящо място е за семейства с деца, защото на алеята може да се кара велосипед, да се правят разходки с бебето и количката, а на поляната да се играе футбол или федербал. Има дори и чешма с бистра планинска вода.
Определено там може да се прекара един страхотен почивен ден на чист въздух и красива природа."

- хижа Момина скала

http://www.forum.bgjourney.com/viewtopic.php?f=15&t=622

"Хижата има 4 спални, ресторант и сладкарница. Пред хижата има чешма и добре уреден кът за почивка. Западно от хижата има голяма поляна. От хижа Момина скала се тръгва по алеята, водеща за Княжево, пресича се Боянска река и се излиза на обширна поляна с оформени кътове за отдих и чудесна панорамна гледка пред ресторант Момина скала." (има и негативни отзиви, че през уикенда е много натоварено и няма място за всички коли)


 
« Последна редакция: юни 15, 2010, 10:23:13 от Деничка Звездичка » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines