Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 15:19:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120201 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #75 -: юни 09, 2010, 15:58:07 »

Дени зa 23-25 Мaй рaзбрaхме..............ще говорим ли зa Юни.......4е и нa мен не ми се вярвa но ве4е сме в тоз месец Girl_hide

А бе усетих се, макар и със закъснение.  tease
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 09, 2010, 20:33:19 »

Така... аз съм се объркала... исках да кажа Момина скала (Момина поляна е хижа в тетевенския балкан).
Та,до  Момина скала се стига от Бояна нагоре, около 12км.Обаче сега се сещам. че последно като ходихме имаше знак "Забранено влизането на автомобили за събота и неделя" , ами сега pardon
Ето приблизителна карта спрямо Боянското ханче

Иначе ето малко снимки


http://locke.blog.bg/photos/27626/100_0885.JPG



Сега милото ме сеща, че при Симеоновските езера било хубаво за пикник, ама аз кат не съм ходила pardon
Ще потърся инфо тия дни
« Последна редакция: юни 09, 2010, 20:37:20 от valka27 » Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 09, 2010, 21:47:49 »

Еха, Дени, и аз съм на линия за вторник:)) Бройте ме:) На мен и на двете места ми е удобно!! Към 18 ще мога да съм там:)) Нямам търпение да ви видя:)
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 09, 2010, 22:02:49 »

Опаааа tease Еййй, а аз откога не съм идвала на срещиии...не ми се мисли, а бях редовна едно време blush
Значи, аз за себе си мога да кажа, че във вторник няма да мога, че Емил ми е рожденник yahoo, иначе за съботно-неделна Витоша съм винаги готов картоф, ма не знам Емил дали ще се навие, но не е драма и да сме без него Wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 09, 2010, 22:17:33 »

Аз следя темата, но не съм писала, защото не съм сигурна за вторник, предполагам, че ще мога.
Относно излет на Витоша, съм ОК, но ние май ще можем само следващия уикенд. Понеже на 26-ти излизаме в отпуск и съответно изчезваме за 26-27 юни и следващия там, какво се пада 3-4 юли май.
Та ще следя развитието и ще кажа за това също допълнително.
За вторник - ако има други мъже, ще предложа и на моя пък ако иска да идва girl_wink

  Offtopic  Мили, толкова ми е домъчняло за теб, и много ще се радвам, ако успеем да се видим  Girl_hide
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 10, 2010, 08:41:11 »

Ето ме и мен - аз за вторник предполагам, че ще мога да дойда. За сега нямам някакви други планове, така че ме бройте. Ще кажа и на мъжа ми, но незнам на какво мнение ще е, въпреки, че няма да му е зле малко да разнообрази.  Girl_hide За мястото- където кажете, но да можем да запазим предварително места все пак да не търсим в последния момент заведение.
Vanilly много ще се радвам да се видим !  danceg

За пикник съм с две ръце ЗА, само че незнам дали ще можем да дойдем, защото май ни се очертават пътувания. Евентуално за 26-27 може да сме свободни, но сигурно пак ще забегнем нанякъде извън София, та не искам да се съобразявате с нас, за да не стане накрая да не дойдем.  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 10, 2010, 09:10:29 »

За вторник аз съм ок, поне за сега нищо нямам като ангажимент. Имам една оперативка, но се надявам да не продължи много след работно време...Но и малко да закъснея вие нали сте там, ще дойда smile За Витоша не можах да разбера за кои дати става въпрос. Ние този уикенд сме в Пловдив, а на 25-26-27.06 сме във Велинград. Ако става въпрос за някоя от тези дати няма да можем sad Иначе се сещам за Дендрариума на Витоша. Много е хубаво. До колкото помня има езерце. Има си места за сядане, такива беседки направени. Има и място за огън. Може и барбекю да занесем, ако ни е такава идеята smile Аааа, и до там се стига с кола без проблеми smile Това искарах от един друг форум като обяснение как се стига до там:"Стига се до самия Дендрариум с кола. Минавате Тихият път и малко след статуята на Мечката /вляво/ има малък паркинг с чешмичка /вдясно/. Спирате там, тръгвате надолу по стълбичките и сте в Дендрариума. Хубаво е и подходящо за малки деца, особено през седмицата, когато няма много хора. Съвсем наблизо е и х. Иглика /15 мин/, където може да се хапне" Тук има и снимки: http://www.google.bg/images?hl=bg&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&q=%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%83%D0%BC%20%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%88%D0%B0&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi и от един албум, който намерих: http://cardin.snimka.bg/family/vitosha-dendrariuma-11-2008.319163.9414272 Горе долу може да се добие някаква представа за мястото.
« Последна редакция: юни 10, 2010, 09:12:02 от Капризче » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 10, 2010, 10:40:05 »

Момичета при мен нещо се е изключило известяването и като гледам сте имали среща с пловинките. Аз изобщо не съм разбрала. Сега за вторник срещата с полвинки ли е или без? Защото Мимето пише, че щи пита мъжа си.
Колкото за място последния път аз като бях ви предложих следващата среща да я направим в заведение с градинка и предложих едно, което е в центъра, но е на много тихо място. Намира се на ул. Цар Борис в началото, помти до Съдебната палата. Опитах да отворя страницата им, но не се отваря. Аз мога да направя резервации. Имат голяма градина, на повечето от масите има и навеси за непредвидени дъждовни ситуации.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 10, 2010, 12:04:24 »

Аз съм съгласна с мястото, което предлага Мърче, за да сме на открито, а и да сменим обстановката. На Ариана ми се вижда много шумно точно след работно време, защото оттам минава голям поток от хора, но пък никога не съм сядала там на заведение и не мога да кажа със сигурност как е от тази гледна точка.  pardon
А за половинките - аз понеже видях, че Явор на Деничка е писан, както и Денис (мъжа на Тането) и затова така реших - да не се чувстват пренебрегвани всеки път (не че на моя мъж не му е добре без мен, де  teasepardon
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #84 -: юни 10, 2010, 12:16:42 »

Аз съм много ентусиазирана покрай предложението на Мърче - само да каже къде е точно и как е името на заведението. Просто не съм видяла миналия път, че го е предложила, а много ми се искаше да сме в по-различна "открита" обстановка. И аз съм "за" с две думи.

Относно половинките - ние с Явор общо взето имаме общи излизания навсякъде, намираме начин да се впишем в приятелите един на друг и ми е по-приятно като е с мен, а и досега никой не е изразил няаккво недоволство, така че предполагам, че който може да дойде с половинката си, ще направи още по-интересно събирането - нито е задължително, нито е забранено идването и даже, момичета, според мен така биха били по-хубави срещите. Само мърче да напише кое е заведението и ще актуализирам списъка. И колко се радвам, че ще видя много от вас.  danceg

За Витоша - мястото на Капризчето изгледа чудно. Хайде като се видим във вторник да обсъдим още - като гледам голяма част от хората ще сме и на двете места. На мен ми се струва, че засега май си отиваме на вариант другия уикенд, което е по-скоро, следователно е супер!  Bravo
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 10, 2010, 15:45:03 »

Уф аз от бързане нито съм прочела списъка, нито съм казала името на заведението. Значи казвасе Пицария "Мания" Намира се на ул. Цар Борис (първи) № 6. За номера не съм сигурна - свалих го от интернет. Ако тръгнете по Алабин в посока Христо Ботев /минавате покрай съдебната палата/, завивате на втората пряка в ляво. И около 200 метра по нея от дясната страна се намира заведението.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 10, 2010, 16:06:15 »

Уф аз от бързане нито съм прочела списъка, нито съм казала името на заведението. Значи казвасе Пицария "Мания" Намира се на ул. Цар Борис (първи) № 6. За номера не съм сигурна - свалих го от интернет. Ако тръгнете по Алабин в посока Христо Ботев /минавате покрай съдебната палата/, завивате на втората пряка в ляво. И около 200 метра по нея от дясната страна се намира заведението.

Аз май се сещам кое е. Има много голяма градина и едни фенери имаше миналата година, такива хартиени, нали? Не е лошо заведението, сервитьора, който ни се падна тогава беше голям образ smile Аз съм ЗА. smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #87 -: юни 10, 2010, 16:12:38 »

Среща на 15 юни (другия вторник), София, Пицария "Мания" (Намира се на ул. Цар Борис (първи) № 6. Ако тръгнете по Алабин в посока Христо Ботев /минавате покрай съдебната палата/, завивате на втората пряка в ляво.
И около 200 метра по нея от дясната страна се намира заведението)
18:00ч.:

- Деничка и Явор
- maria_hs
- Булечка, мъжа й, Коско
- Алексчето
- fiamaa
- мърче
- valka27 ?
- kleo_20 ?
- bubka
- maria_lakova, мъжа й
- Капризче
- Vanilly
- rozovka, мъжа й ?

Страхотна компания се формираме засега. Хайде, записвайте се!



Baby, ще се радвам много да те видя на Витоша - последният път беше на една Нова Година и то 2008г.!
« Последна редакция: юни 10, 2010, 16:36:38 от Деничка Звездичка » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #88 -: юни 10, 2010, 16:17:00 »

Оо, мацки, голЕма оганизация цари тука  Wink. Поздрави от морето от нас с бебока  smile. Пишете ни за срещата в Мания два броя с мъжа ми, но засега под въпрос. Целувчициииииииии!!!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 14, 2010, 07:35:37 »

каква организация само  Bravo
още незнам какви ще са ни плановете, но ще гледам да дойда и аз.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines