Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 12:22:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120144 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 09, 2010, 08:56:38 »

Здравейте момичета, имате ли желание следващата седмица да измислим една среща?

Аз съм "ЗА"!!! yahoo yahoo yahoo

Само кажете кога, къде и в колко? good
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #61 -: юни 09, 2010, 09:21:17 »

Момичета, аз също съм "ЗА" следващата седмица и съм свободна засега през всичките дни.

Исках обаче да ви предложа и друго, в зависимост от плановете ви. Как ви се струва идеята за една среща в съботен ден някъде на открито през деня - парк или дори пикник някъде на Витоша? Може и за по-нататък да го оставим, но пък ще стане прекалено топло и ще започнат летните отпуски. Просто да кажете как ви се струва като идея? Мисля, че няма да е проблем да се организираме да се качим заедно (да се комбинираме с коли също) и да изкараме няколко часа в планината под формата на разходка или на пикник с хапване и сядане някъде, на заведение или пък с наши неща. Някой да е бил там и да знае има ли подходящи места за това? Давайте коментари и идеи. Мисля, че ще е приятно да сме някъде извън София, без всъщност това да ни коства някакви особени пари или да ни отнема много време. Как го намирате?

Иначе за другата седмица нека си уговорим една вечерна среща. Ще се радвам да ви видя.  good
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 09, 2010, 09:45:13 »

Дени, аз съм съгласна за събиране извън София, даже много ми харесва идеята.  yahoo (точно съм си купила федербал и нямам търпение да поиграя  Girl_hide ). По-добре да се съберем другата седмица, примерно след работа и да се доуточним, че тук трудно се координираме. Аз предлагам вторник или сряда, за да можем после да се организираме за почивните дни.  smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 09, 2010, 09:46:49 »

Хей и двете идеи са супер - аз предлагам да пуснем една анкета с място и дата, защото пак ще настане хаос и едни ще са за среща, др за пикник  tease
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 09, 2010, 09:49:15 »

На мен пикник ми изглежда много добре , а федербала.... говори ми  girl_wink
Аз почивните дни почивам чак на 26 и 27 иначе от 14 до 17-ти мога да съчетая нещо следобяд  pardon
« Последна редакция: юни 09, 2010, 09:51:13 от dgudge » Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 09, 2010, 09:50:00 »

ЗвездичкеBravo за идеята. На Момина поляна има огромна поляна с масички и пейки и заведение на близо! Записвам се да следя без да давам категорично отговор... за сега.
Подкрепям идеята на maria_hs
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #66 -: юни 09, 2010, 10:20:58 »

Чудесно!  danceg Значи можем да помислим за едно подобно събиране, щом ви се струва добра идеята.

Не знам как се пуска анкета, нека който може, да я направи. Според мен спокойно можем да си се видим на една вечерна среща след работа следващата седмица и да уточним това-онова. Аз също съм съгласна за вторник - нека уточним първо нея, а междувременно ще мислим за "Витошката среща" също. Съгласни ли сте?

За вторник кой иска и може да дойде? Предлагам 18:30ч. градината на ресторант "Виктория" до Военния клуб или едно от заведенията до езерото "Ариана". Как ви се струва?


Относно "Витоша" предлагам следното засега:

  • да уточним подходящ уикенд от предстоящите до края на тази седмица
  • да уточним място - поляна на Витоша, местност, близко село и т.н.
  • дали ще купим обща храна или всеки ще носи по нещо, или ще сядаме на заведение
  • кой с кого ще дойде - сам или с половинка/дете/деца
  • кои разполагат с коли? (бихме могли да се комбинираме по две семейства в кола и евентуално някакво разделяне на малко пари за бензин)


Лично моето разбиране за подобна среща е да бъде максимално ненатоварваща финансово, тоест да направим каквото можем, за да се съберем, хапнем нещо и се видим, плюс това да се измъкнем от София, без да отиваме далеч и да даваме много пари за бензин, заведения и т.н. Иска ми се да се видим весело и неангажиращо.  girl_wink


« Последна редакция: юни 09, 2010, 10:23:52 от Деничка Звездичка » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 09, 2010, 10:36:05 »

Ех, че готини предложения. Пишете ме "за" с всички лапки. good Аз предлагам да си направим една градска срещичка и да си поговорим. Хем ще се видим, хем ще се разберем
Активен
maria_hs
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 254



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 09, 2010, 11:18:29 »

За вторник съм на линия  good
За пикника, аз на 26-27 юни съм на сватба извън София, за мястото не мога да дам предложение, че не съм ходила много по поляни. Според мен първо мястото трябва да уточним и тогава да видим за храната, дали има заведения и дали ще си носим ние. Иначе аз мисля да сме с мъжа ми, имаме кола и можем да вземем 3 човека.
Но мисля, че на живо във вторник ще можем да се уточним и да си поговорим повече.  smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 09, 2010, 11:37:59 »

Ей за сега да ме включите и мен за срещата във вторник, дано само да не ми изникне нещо  crazy
Относно Витошката среща съм много ЗА, но при мен уикендите май ще са заети, та само ще ви следя за момента  good
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 09, 2010, 11:57:48 »

Засега съм и за двете срещи, да не мине котка път само.  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 09, 2010, 15:02:16 »

Засега съм и за двете срещи, да не мине котка път само.  good

И ние сме на линия!!! 3 бр. за всички срещи!!! yahoo

Денииии, поздравления за идеята, аз също от доста време си мисля за нещо такова, добре, че сподели Bravo kiss2 Bravo kiss2 Bravo kiss2
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 09, 2010, 15:40:36 »

Ехaaaaaaaaaaaaa кaкви ги мъдрите тук.
Добре,4е е Тaн4ето дa ме открехне и мен yahoo yahoo yahoo yahoo
Ние сме съглaсни.Нямa кaкво дa го питaм мойто мъж.Той живее в София от 25г и не е бил нa Витошa....не искaл дa ходи по плaнини.Ще ни е шоФер тогaвa и толкоз.От много време се кaня Монкaтa дa я зaведa нa мaлко по-4ист въздух.
Кaквото предложите сме съглaсни.Мaлко  нея не могa дa готвя много...освен някой десертин дa спретнa.Съглaснa съм зa мехaнa или подобно.Ще я приспя с нещо tease tease
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #73 -: юни 09, 2010, 15:47:46 »

Танче, мен от сума ти време ми се върти идеята за такава среща наум и добре, че с мърче се заговорихме онзи ден за едни китари, та се сетих да ви питам. Много готино, че сме ентусиасти.

Аз предлагам и тук да обсъждаме за Витоша, защото който не може да дойде във вторник, да не остава изолиран от приготовленията.

Аз от 23 до 25 юни няма да съм в София и съответно и уикендът тогава ми е зает с разни задачи, както при Мария. Кажете и вашите планове какви са? На Витоша аз също не съм ходила и не знам удачни места, но няма как да няма подходяща местност за такова събиране. Моля, който е бил някъде да дава предложения. Ние сме двамата с Явор засега и можем да вземем още двама човека.

Вале, тази Момина поляна на колко километра се намира от София, далече ли е?


Правя списък с хората, които се записваме за градско виждане:

Среща на 15 юни (другия вторник), София, езерото "Ариана" или "Виктория" до Военния клуб:

- Деничка и Явор
- maria_hs
- Булечка, мъжа й, Коско
- Алексчето
- fiamaa
- мърче
- valka27 ?


Ако някой съм пропуснала, да свирка. И чакам да се обадят и обичайните ни хора - Капризче, Ел, rozovka, bubka, КатиНка, echy, Данитка, Мария Лакова, а защо не и Vanilly и още отбор любими съфорумки и нови, които не сме виждали още?  girl_wink
« Последна редакция: юни 09, 2010, 15:57:34 от Деничка Звездичка » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 09, 2010, 15:57:31 »

Ние сме под ? но ще се постaрaя много
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines