Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 13:18:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 130543 пъти)
 
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юли 12, 2010, 12:49:59 »

Мамчета, здравейте и от мен  give_rose

Да се отчета и аз, бяхме на лекар и бебешара е пораснал доста, пак си вървим с около седмица и половина напред, но нищо де smile. Всичко уж ни е наред, освн, че продължавам с но-шпа и магнезий заради контракциите  sad. Да ви се оплача..от два дни имам страшен сърбеж по корема отсрани и по гърдите, дайе ми се появиха обриви. Ходих на лекар и ми дадоха някакво мазило, та да видим.
Вие мамчета колко пъти на ден се мажете с крем против стрии? Аз ползвам на палмерс и сега си взех дефламол и гледам сутрин и вечер да се мажа по корем, гърди и дупе.

Целувки на пупите!
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юли 12, 2010, 12:57:07 »

Мамчета, аз не се включвам, защото другата седмица съм на преглед и дано успеем да видим какво ще е бебчето ни, макар, че аз вярвам на моето усещане, а то ми подсказва-девойка Wink
Иначе бактерията, ами убихме я гадината, миналата седмица пусках пак урина и я няма smile
Всеки ден ходя по разходки, спортувам активно вкъщи и активно май май и хапвам де smile
А да ви попитам по зърната получават ли ви се накакви като кожни малки пъпчици, четох че е нормално, ама ще питам док др седмица.
А за стриите до сега се мазах с Pregnacare, а сега съм поръчала на бабчето да ми направи крема-чудо-мас и невен, че поне доказано средство smile
Хайде много галки по тумбачетата от мен, на моето дете много му е малка къщата още бе- все още сме в боксониера, а аз чакам ли чакам поне двустаен да стане, че да се изтипосам тука Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #347 -: юли 12, 2010, 13:29:38 »

Брат ми разправяше, че  Pregnacare е супер ефикасен. Жена му се е мазала от самото начало и няма жива стрия. Аз не си го намерих и се мажа с едно олио дето много ми препорьчаха, но аптекарките, така, че не знам колко може да им се вярва Bio oil се казва.

Иначе и аз имам тук мас и невен, майка ми беше варила за вените, не знаех, че и за стрии става. Може би като се захлади времето  good
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юли 12, 2010, 22:19:30 »

Привет и от нас smile
Не съм се разписвала скоро, защото при нас няма нищо ново, освен че съм в отпуска и вече правя списъците за пазаруване и набелязвам нещица в интернет. Малката сякаш усеща, че гледам неща за нея и като се разритка, има си мнение детето още от сега. Миналата седмица бяхме малко на гости на бабка и дедко, в петък си дойдохме при тати, че му беше домъчняло, бяхме и на сватба в събота, вчера  гледахме краватчета и чаршафчета и към края на месеца смятам вече да ги купуваме ... все от някъде трябва да започнем smile.

На преглед сме чак на 5-ти август, когато ще ми взимат и секрет, та новини от нас чак тогава.

Относно стриите, аз се мажа с олиото против стрии на Hipp, за съжаление при гърдите не помогна и вече имам по 2-3 стрии в долната част, но при тяхното огромно нарастване май беше неизбежно, иначе другите проблемни зони са ок. И аз имам чиста свинска мас в хладилника, ама кога ще се престраша да се намацам, не знам ...
Това е от нас, галки по пупите smile


Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #349 -: юли 12, 2010, 23:07:32 »

Аз с нищо не се мажа ,нямам никъде стрии,но аз толкова пъти ту напълнявам, ту свалям та сигурно кожата ми си е подготвенаи с тренинг  smile,а и корем голям нямам ,че да се получат стии.Иначе моята кума ми даде сумати мазила ,обаче нищо не съм пробвала
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #350 -: юли 12, 2010, 23:12:04 »

И аз досега все като балон сьм била-надувам се , спадам, надувам се, спадам. 5 кила за нищо ги нямам  sarcastic Пьк и си имам малко стрийки отпреди. Те и гьрдите ми не са каквито бяха преди 10 години, но сега поне ще е за благородна цел  Wink

Не се мажа всеки ден. По 2-3 пьти в седмицата.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юли 13, 2010, 12:09:50 »

И при нас няма нищо ново. Риткаме си доста и от време на време танцуваме tease.
Много гадно започнаха да ми се схващат прасците понякога през нощта, но док ми каза, че е от липсата на магнезий и сега пия витамини, та ако не отшуми ми каза, че ще ми предпише магнезий.
Важното е бебчо да е добре, а пък всичко друго ще трябва да изтърпим.
Относно мазилата аз ползвах първо на Eucerin, но не съм доволна, т.к. изобщо не попива и оставя следи по дрехите и сега съм си взела Мустела и за сега е ок. Все още нямам стрии никъде и се цапам по два пъти на ден, но ще видим накрая tease
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #352 -: юли 13, 2010, 12:22:10 »

Zori83 ,като си написала Мустела се сетих в началото на годината пращах на братовчетка ми бебешка козметика от Мустела ,тук едно олио за бебешка кожа е 11 евро.Миналата седмица до нас откриха един търговски бебешки център и там имаше супер намаления на Мустела всичко беше от порядъка на 5-6 евро,какво ще кажете това добра марка ли е някъкви отзиви от мамите които са ползвали тази марка.Братовчетка ми е доволна,но искам да посъбера повече мнения.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #353 -: юли 13, 2010, 12:26:44 »

Мустела вьв Франция се води за една от най-реномираните марки за бебешка козметика, заедно с Клоран, това за франсетата е така да се каже "вьрха на сладоледа".

От личен опит мнение нямам.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #354 -: юли 13, 2010, 14:00:44 »

Ина ,и братовчетка ми така каза,значи цената е доста добра в този търговски център.Защото съм ги виждала два пъти по скъпи по други магазини
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #355 -: юли 13, 2010, 14:05:01 »

Сигурно да. Да ти кажа честно хич нямам наблюения за цените тук, щото досега нали вьобще не сьм се интересувала.

Но като бях детегледачка, всички родители я използваха Мустелата и с голямо уважение говореха за нея.

Сьжалявам, че вече сьм откьсната от света и дори не мога да видя какви са цените, трябва да се ходи до града за тая работа. Ако имам сгоден случай ще погледна, да ти кажа тук как е.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 13, 2010, 15:05:41 »

Здравейте мами, нашата тема се е активизирала smile При нас нищо ново, растем, утре сме на преглед при доки и след това на преглед за сърцето, повече информация ще имам след прегледа. Аз се мажа с масажен крем "КОКОНА & МАЙКА" и за сега нямам стрии.
п.п имам въпрос към тези които са били на море, с какво се мазахте против слънце???
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юли 13, 2010, 15:08:49 »

juji  цената със сигурно е добра, т.к. аз си я купих за 36 лв. Мои познати ползват за вече родените си бебчета само козметика на Мустела и са страшно доволни, а и на мен този крем за стриите с двойно действие ми го хвалеха доста и реших да го пробвам.
Боги, аз след три седмици мисля да ходя на моренце и ще се мажа с 50+ на Авен, т.к. от доста години го ползвам и съм страшно доволна.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юли 13, 2010, 18:51:01 »

Поли, тези малки ситни пъпчици всъщност са жлези - жлезите на Монтгомъри (не гарантирам за правилно изписване на името). На самата ареола се появяват).

Мама Дона на Чико също е добър вариант по време на бременност, минимален аромат (безценно при повръщане и гадене в първите месеци), не е мазно, попива и парви като слой отгоре върху когата. По принцип, обаче, стриите се появавт в зависимост от кожата на всяка отделна жена.
« Последна редакция: юли 13, 2010, 18:53:37 от gostenka_82 » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юли 13, 2010, 19:19:30 »

 Offtopic Тези ситни мaстни пъп4ици сa съвсем нормaлно "явление" При мен из4езнaхa едвa нa скоро.Нещо кaто линея негрa сa.Съпътствaт бременносттa!!!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines