Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 12:50:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 4"  (Прочетена 134904 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 24, 2010, 19:44:04 »

Ния добре дошла при нас !

Рени мила почивай си,аз съм имала болки,но толкова силни както ги описваш не точно.Ти само мисли позитивно и всичко ще е наред  blum

Аз от 2 дни имам стягания на корема и болки в кръста,ноо какво да се прави...Все пак ще направя една консултация с доки да видим дали ще ми изпише нещо  pardon Но с още дете е така,носиш,вдигаш,абе правиш хиляди нещица  girl_impossible
Активен
rosi_78
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #106 -: май 25, 2010, 14:57:12 »

Ния добре дошла,лека и спокойна бременност.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 25, 2010, 16:44:14 »

Момичета, сега се връщам от срещата си с лекарката. Болките, които имах преди няколко дни са били подготвителни контракции, но вече всичко е спокойно. Видяхме бебчето.  danceg danceg danceg  Много сме пораснали и вече сме в 12 г.с. малко по-големи сме от седмицата, в която трябва да сме. Опитахме се да го видим да се движи, но сладура си спеше и нито моите опити чрез смях, нито опитите на лекарката се увенчаха с успех, но пък му видяхме пръстчетата, очичките, сладкото му носленце. И сега ми е едно приповдигнато, ако шкембето ми вече не личеше сигурно щях да скачам от радост.  yahoo yahoo yahoo Продължавам с Магнерич-а и комбинацията от Но-шпа, Спазмалгон и Папаверин в комбинация до следващия преглед, поне. 
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #108 -: май 25, 2010, 18:23:28 »

Рени, новините са страхотни, продължавай да се пазиш, почиваш и да се радваш на бременноста си. За това, че бебчето е спало - моят лекар каза, че е нормално в по-малките седмици. Аз първите си прегледи правих все по едно и също време на деня и бебо все спеше и накрая сменихме часа че за да го видя да шава, а също така ми пускаше да чуя как бие сърчицето му за да не се притеснявам.
Така че спокойно всичко ще е наред  good
Целувки и галки на растящото ти коремче.  kiss
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 25, 2010, 19:13:18 »

Рени, много е приятно и зареждащо с енергия като видиш бебока. Аз всеки път след прегледа цял ден не мога да си сваля усмивката от лицето. Нямам търпение и аз да видя нашето човече колко е пораснало, че близо месец стана от последния преглед.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 25, 2010, 20:02:15 »

Браво Рени.Радвам се да прочета хубавите новини  danceg.Прекрасно е когато го видиш, нали?Хайде няма ли да идвате на София да премерим пупите? give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 26, 2010, 09:52:29 »

Как сте мамчета? Гледам все добри новини има тук  Wink Добре дошла nia - хубаво бебче за Коледа ... Ренка, радвам се че сте добре с бебчето   blum и ние днес бяхме на преглед и на БХС - от прегледа всичко си ни е наред, сега чакам до др. седмица резултати. Пуснах и кръв и урина, та утре ще видя на какъв хал сме, но съм сигуна, че всичко ни е наред  Wink
От днес започвам и Магнезии и така до края  tease. Шкембето си расте, кг малко по-малко си се трупат и така  pardon

И аз като Данитка ще ходя на ФМ при Цолова... За тази Димитрова има много противоречиви мнения  crazy
Бяха ми препоръчали Томова, но явно вече не е във Фемина  nea
« Последна редакция: май 26, 2010, 12:30:37 от fiamaa » Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 26, 2010, 11:00:33 »

Здражейте и от мен  pardon И аз вчера ходих на БХС и преди това гледаха бебчо. Доктора каза , че сме си съвсме в седмиците, а предния път моя лекар каза, че сме по - напред - ве4е се обърквам и почвам да се чудя дали моя е достатъчно компетентен:  при първия ми преглед при него каза, че не вижда почти нищо и е по - малко от колкото по сметки, а 3 дни след това като имах леко прокървяване и отидох в Шейнова там ми казаха, че си е съвсме точен размер. И сега пак така, но този път обратно - моя доктор каза, че е по - голямо, а дръгия, че си е точно  angry Радвам се все пак , че поне всичко изглеждало добре - носни кухини, очни ябълки - всичко гледахме  yahoo Само чакам и химичнте резултати .
Целувки на коремчетата!
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #113 -: май 26, 2010, 11:03:08 »

Здравейте мили мамчета и коремчета! cap cap cap
Първо искам да честитя на всички момичета узнали пола на своите бебчета. give_rose
Рени мила и аз като теб преди няколко дни имах болки ниско в корема и като отидох при док ми каза,че били нормални,но нищо повече. crazy
Ноооооо шчера и аз видях на прегледа нашето бебче! yahoo yahoo yahoo Много съм щастлива,бях много щастлиша,защото видях бебчо как си мърда лекичко вече оформените ръчички и крачета и леко поклащаше главичката си.Лелееее беше страхонтнооо. girl_in_love И вече е цели 4.5см. heart
И аз по другата седмица съм на БХС и се молч само всичко да е наред. smile Започнах да се мажа с Kokona&Mother...някой може ли да ми каже дали е хубав продукт? blush
Галки на всички ви по пупите. give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 27, 2010, 08:43:35 »

Здравейте момичета, много съм хепиии danceg
Първо, добре дошла на Ния , леки 9 месеца.
Момичета, радвам се че сте добре и вие и бебенцата  yahoo
nadi711 , и аз се мажа с Kokona&Mother всеки ден, една приятелка ми го препоръча, но не мога да кажа имали ефект, малко е рано....мисля да пробвам и с други мазила.
Вчера, бяхме в на ФМ в 3-та градска и всичко ни е ОК, сърчицето бие, видяхме грабначния, глава, очи, док. прави някакви измервания, много беше вълнуващо, но малко ми беше притеснено...към 21 гс пак сме там в началото на юли. Бебето беше много активно постоянно се въртеше и риташе пъпната връв, още ми е мнго приповдигнато. Другата седмица сме на БХС исках тази, но е рано, аз нещо съм се объркала със седмиците.
Исках да питам, мамите които са ходили, от колко работи лабораториата, защото искам да съм възможно най-рано там, и могат ли резулттатити да се получат от интернет, без да се налага да ходя пак специално за тях???
Хубав ден и много да се пазите smile
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 27, 2010, 09:21:57 »

Боги много се радвам, че всичко е наред при вас. Лабораторията в Майчин дом работи от 8.30ч., но има хора още от 8.00ч., така че ако искаш да минеш от първите отиди по раничко. Резултатите можеш да си ги изтеглиш от интернет. Те по принцип казват, че ги публикуват след 2 дни, но моите бяха публикувани още на същия ден.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #116 -: май 27, 2010, 11:47:10 »

Боги, можеш по интернет да видиш резултатите и да си ги запазиш, принтнеш или изпратиш на док по ЖК по мейл или да му ги занесеш при следващ преглед.
svetla_ety, ако не се лъжа, ти си при моя лекар по ЖК /дано не греша/. Там апаратурата е старичка. Аз също ходя и в Шейново, където апаратурата е нова и много по-добра, така че е нормално да има леки отклонения, съпоставяйки двете места. Като цяло, самите ехографи не мерят с точност, а в един ориентир и винаги имаш +/- някаква разлика от реалните размери на бебо. На ФМ би трябвало да са ти казали възможно най-реалните размери, в случая се довери на тях. 

И момичета, не забравяйте, позитивното мислене е най-важно girl_wink 
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 27, 2010, 12:05:18 »

Зори, Кате, много ви благодаря за инфото, радвам се че няма да се наложи да ходя два пъти, че и без друго Майчин дом, не ми е любимо място.
Забравих да споделя за един весел момент след прегледа вчера. След срещата с док. звъним на родителите, че всички чакаха с нетърпение и някъде след половин час майка ми звъни пак и пита : "ами пола" и аз и обяснявам, че е рано, а и сме гледали други неща и т.н., и след малко звъни свеки и пита, същото нещо, хайде и на нея обяснявай и за капак и на мъжо сестра му, и той след като и затвори телефона и двамата се спогледахме и в един глас "а пола", смех...то стана като виц малко, но много весело беше yahoo Само хубави неща да се случват и да сме здрави, а другото не е толкова важно smile
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 27, 2010, 12:20:00 »

хи хи хи..всички близки са нетърпеливи да разберат пола, май повече от родителите  smile.
Момичета стискайте палци, днес съм на преглед и довечера ще ви се отчета. Дано всичко ни е наред.

Знаете ли дали, ако не се консумира месо е вредно за бебето? Знам, че то е важен източник на желязо и нуждите от него през бременност се увеличават, но все пак да питам.
Активен
marina_vit
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 27, 2010, 13:03:08 »

Е, момичета, и аз да се разпиша. Чакам второто си бебче през декември, почти 11 г.с., засега терминът ме е за 23. Имам син на годинка и четири месеца и тази бременност няма да ми е лесно, но какво да се прави. Както при първата бременност, така и сега много ми се гади, повръщам и ми е лошо почти през целия ден, почти нищо не мога да ям, а трябва да пия лекарства. Според гинекологът имам контракции, затова трябва да пия дуфастон и нош-па по три пъти на ден. Ако има други бъдещи мами с този проблем, споделете, моля, как се справяте с това неразположение. Скоро ми казаха да накисвам вечер шепа стафиди в чаша с вода и сутрин да изпивам водата на малки глътки преди да стана от леглото. Първият ден беше ок, но после пак не помагаше много, поне на мен.
Леко бременеене на всички мами smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines