Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 11:29:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181568 пъти)
 
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #345 -: юни 22, 2010, 16:47:50 »

Има момичета,които са доволни от Ескейп,аз лично препоръчвам Студио КА-невероятни,екстраваганти и красиви прически!
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 22, 2010, 17:12:27 »

spzd, aз ти препоръчвам Максим от Ескейп и по-назад го бях препоръчала, защото смятам че е добър и определено той или Милена, пак от Ескейп ще правят моята сватбена фризура, въпреки че една от съфорумките не остана доволна именно от Ескейп. Нищо не пречи да минеш за една пробна прическа, в крайна сметка разни хора, разни идеали.
Активен
nyx4emo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #347 -: юни 23, 2010, 07:19:02 »

 Wink Благодаря на всички за предложенията
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 23, 2010, 14:49:58 »

Аз вчера бях на пробна прическа и мога да препоръчам Мариета от MGM studio. Малко по - късно ще кача в галерията си снимки от прическите, които ми направи. Останах възхитена от всички и не мога да избера  :)Ако някой се интересува, мога да дам координати. Само да предупредя, че взема доста парички ...
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #349 -: юни 23, 2010, 14:53:31 »

Хайде, аз чакам с нетърпение да видя прическите. Колко взема за пробна прическа и за самата прическа и къде се намира това студио?
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #350 -: юни 23, 2010, 16:57:11 »

В галерията ми има снимки на моята прическа от сватбата. И на кумата и моята прическа е правена от една и съща фризьорка. Вече зависи кой какво иска. Който иска тел. на лични. Взема 60лв.
Активен
masterJODA
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 24, 2010, 17:46:56 »

здравейте, видях някакви реклами за сватбено изложение в бизнесхотела другия вторник 29-ти
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #352 -: юни 24, 2010, 19:10:14 »

Мероприятието се казва "Летен сватбен салон" и ще има представяне на фирми и ревюта.
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #353 -: юни 24, 2010, 20:04:32 »

Чичко GOOGLE каза:
http://www.zasvatbite.com/

ЛЕТЕН СВАТБЕН САЛОН
29 юни, 18:00 ч.
хотел ГОЛДЪН ТЮЛИП - БИЗНЕС ХОТЕЛ ВАРНА
Ревюта на сватбени рокли и костюми, бижута и аксесоари,
представяне на сватбени агенции.

Всичко за Вашия сватбен ден!
ВХОД СВОБОДЕН
Активен
sn0wflake
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 24, 2010, 22:30:52 »

Момичетааа - качих още снимки (най-после)  Bravo
Не се сещам дали ви казах, че сутринта на сватбата като слязох в салона за маникюр, прическа, грим и мигли - взели, че решили, че не съм записана......при полжение, че ходих на пробни такива..............Та както и да е - сама си правих всичко - добре, че съм оправна  danceg
А що се отнася до видеото - колкото вие сте го гледали - толкова и ние....Трябваше да е готово двадесет дни след сватбата - днес е 33 ден и още ни мотат....Утре уж било готово.....

Та така - изкарахме си един меден уикенд в Рим и сме много доволни (само дето се прибрах с 13 прижки на краката)  tease

Стискам палци на всички бъдещи булки и ще се моля за хубаво време през уикендите!Ако това ще ви успокои - за нашия ден го даваха да гърми и трещи, но беше цяяял ден слънчево! give_rose
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #355 -: юни 25, 2010, 07:16:11 »

sn0wflake , на наши приятели видеото  беше готово точно 5 (пет) месеца след сватбата....................... Реджи беше майстора...

Отивам да ти видя снимките!  smile
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 25, 2010, 09:18:57 »

Момичетааа - качих още снимки (най-после)  Bravo
Не се сещам дали ви казах, че сутринта на сватбата като слязох в салона за маникюр, прическа, грим и мигли - взели, че решили, че не съм записана......при полжение, че ходих на пробни такива..............Та както и да е - сама си правих всичко - добре, че съм оправна  danceg
А що се отнася до видеото - колкото вие сте го гледали - толкова и ние....Трябваше да е готово двадесет дни след сватбата - днес е 33 ден и още ни мотат....Утре уж било готово.....

Та така - изкарахме си един меден уикенд в Рим и сме много доволни (само дето се прибрах с 13 прижки на краката)  tease

Стискам палци на всички бъдещи булки и ще се моля за хубаво време през уикендите!Ако това ще ви успокои - за нашия ден го даваха да гърми и трещи, но беше цяяял ден слънчево! give_rose
Страхотни снимки!Само по тях си личи,че сватбата ви е била много много весела.И мисля,че доста добре си се справила с грима good.А за медения месец сте избрали една доста добра дестинация и ние на там се насочихме само,че малко по на юг-Амалфи smile.А за фото не се притеснявайте ще стане и ще си го гледате цял живот Wink
Активен
m_i_ms
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #357 -: юни 25, 2010, 15:10:22 »

Здравейте, може ли да ми кажете вашетомнение за сватба в ресторант Варна, в хотел одесос. Някой има ли снимки и мнения за него, благодаря ви предварително
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #358 -: юни 25, 2010, 17:33:44 »

Ресторант "Варна" към хотел "Одесос" е много подоходящ ресторант за големи сватби (над 100 човека) Правиха му ремонт преди 2 години и сега е в перфектен вид (преди беше в битов стил). Не се притеснявайте, ако сте го избрали - ще останете доволни.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #359 -: юни 25, 2010, 18:50:55 »

Да , х-л "Одесос" е подходящ за големи сватби. Просторен е. Аз бях там на великденско парти мисля 2008 беше и тогава определено не беше след ремонт и не останах очарована от храната и обстановката. Иначе едни мои далечни познати правиха там сватба миналата година и наеха ресторанта само , защото е за повече хора. Изобщо всичко е много комплексно и зависи какво търсите , но е най - добре да се види на място , защото аз съм си харесвала на вид хубави заведения , но ме е спирало друго.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines