Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:32:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181460 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #300 -: юни 15, 2010, 21:56:09 »

mariyanakutsarova страхотна, невероятна, много стилна булка give_rose
Украсата също е много красива!
Честито give_rose
Мен са ме изпреварили, но и аз да питам за фризьора, а роклята ти е фантастична, ако можеш и за нея да споделиш от къде е?
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #301 -: юни 15, 2010, 22:02:06 »

mariyanakutsarova честито и от мен Bravo

Невероятно красива булка си, дъщеря ти е като кукла и с мъжа ти сте прекрасни smile Пожелавам ви много щастие, здраве и любов и да сте все така усмихнати Bravo
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 16, 2010, 08:00:14 »

mariyanakutsarova,невероятно красива булка си била.Пожелавам ви най-щастливия и безгрижен семеен живот.Да се радвате много на това сладко детенце.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #303 -: юни 16, 2010, 08:26:17 »

mariyanakutsarova , много си красива. Изключително стилна визия си постигнала за всичко. Браво Bravo. На мен също ми направи силно впечатление гримът ти. Ще кажеш ли кой го е правил , аз питам ей така от любопитство , но пък на някой друг може да му е от полза.
Активен
katinka
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #304 -: юни 16, 2010, 09:04:21 »

Момичета, някоя от вас била ли е на сватба в ресторанта на х-л Димят, не в банкетната зала! Искам мнения! Благодаря предварително!
Активен
didinka_7
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 16, 2010, 09:34:31 »

Момичета, някоя от вас била ли е на сватба в ресторанта на х-л Димят, не в банкетната зала! Искам мнения! Благодаря предварително!
Аз не съм била на сватба там,но като бяхме на среща с управителя той ни каза,че там може само до 12 часа,тъй като иначе ще пречим на гостите на хотела,който е отгоре върху ресторанта.А другата зала е отделена.Не знам ти дали си ходила там да видиш залата,но няма голяма видимост между масите,тъй като е с големи колони,а и залата е извита.Иначе е много красива и просторна.
Активен
mariyanakutsarova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 16, 2010, 11:59:04 »

здравейте,благодаря на всички ви за страхотните пожелания и се радвам че ви е харесала визията на сватбата ни.за грима се доверих на мои приятел -казва се слав и е от софия.той е професионален гримьор и фризьор.моята рокля е мануел мота от магазин в софия които се казва БРАЙДЪЛ ФЕШЪН.на малката бонбона роклята е от магазина на "М.Тейлър"-софия поръчана от щатите .марката е "US Angels".да това е детето от корицата на списание "БЕБЕ" за месец май.за визията на ресторанта и изнесения ритуал се доверих на сватбена агенция "ВИП СЪРВИС" гр.Варна-които надминаха себе си и моите представи и направиха деня специален.надявам се да не изглежда като реклама и модераторите да не го изтрият.ако някои иска инфо за гримьора мога да дам телефона за връзка.букета ми беше от "Мимоза"гр.варна.успех на всички бъдещи булки и незабравяйте вие сте най специалните на този ден и трябва всичко да бъде специално за вас.smile
Активен
katinka
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #307 -: юни 16, 2010, 13:35:46 »

Аз не съм била на сватба там,но като бяхме на среща с управителя той ни каза,че там може само до 12 часа,тъй като иначе ще пречим на гостите на хотела,който е отгоре върху ресторанта.А другата зала е отделена.Не знам ти дали си ходила там да видиш залата,но няма голяма видимост между масите,тъй като е с големи колони,а и залата е извита.Иначе е много красива и просторна.
Да, аз знам как изглежда и честно казано много не ми харесва - точно заради колоните, но май ще се наложи да съм там - банкетната зала ще е заета, т.к. панорамния ресторант няма да стане до август и всичко се обърква, а сме 2 сватби в него ден и двете вечерни. Затова исках мнения от проведени сватби в ресторанта - дали въобще се получава или е много неприятно с тези колони.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #308 -: юни 16, 2010, 13:44:06 »

katinka,това,в голяма степен зависи от много неща.Едно от които е желанието на гостите да не стоят предимно по масите,а да танцуват!Друг фактор е и човекът,който ще води тържеството-неговото умение да усети хората и да ги накара да се забавляват истински.И не на последно място,според мен ,вашето участие и присъствие на дансинга също допринасят за това,да се получат нещата!Правила съм там сватби,на които хората истински с забавляват,въпреки липсата на видимост помежду им.
Активен
katinka
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #309 -: юни 16, 2010, 14:05:45 »

katinka,това,в голяма степен зависи от много неща.Едно от които е желанието на гостите да не стоят предимно по масите,а да танцуват!Друг фактор е и човекът,който ще води тържеството-неговото умение да усети хората и да ги накара да се забавляват истински.И не на последно място,според мен ,вашето участие и присъствие на дансинга също допринасят за това,да се получат нещата!Правила съм там сватби,на които хората истински с забавляват,въпреки липсата на видимост помежду им.
Дансинга достатъчен ли е - смисъл има ли място хората свободно да си танцуват или ще се бутат един в друг - става въпрос за сватба около 100 човека.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #310 -: юни 16, 2010, 14:18:37 »

Тито, на пръв поглед ми се видя лигав и прекалено напорист - не го харесах. Води сватба, на която бях, в случая всичко беше на 2 езика, тъй като половината гости не бяха българи. Той превеждаше всичко. Задачата беше нелека, но той се справи отлично. Може да се разчита на него, категорично!

Някой, преди 2-3 страници питаше за Бриз 2 и за сватба от 95 души?!?! Била съм на сватба там от 65 души и издишаше по шевовете. На дансинга има колони и ако и хората са повече и то с 30 човека повече, то ще е дядовата ръкавичка там, не сватба..................
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #311 -: юни 16, 2010, 14:22:20 »

Някой, преди 2-3 страници питаше за Бриз 2 и за сватба от 95 души?!?! Била съм на сватба там от 65 души и издишаше по шевовете. На дансинга има колони и ако и хората са повече и то с 30 човека повече, то ще е дядовата ръкавичка там, не сватба..................
Не съм съгласна с теб. Ние бяхме 80+ човека и си имаше място за всеки , а на дансинга имаше достатъчно място. Идеално е според мен за 80 човека колкото и нормално събира самият ресторант. Повече от това наистина ще му дойдат в повече , но пак варианти има. При нас не беше никаква блъсканица , а беше супер просто.
Активен
falenopsis
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #312 -: юни 16, 2010, 14:29:36 »

Може  би зависи от представите на всеки. Място на дансинга, принципно, имаше, но не до толкова, че видеозаснемането да е такова, че да се виждат хората в цял ръст. Няма на къде да се отдалечи оператора и бяха заснети от кръста нагоре. Ди Джея беше сврян, абе всеки различно ги преценява нещата. Все пак, за 95 човека при всички положения ще е дядовата ръкавичка. За мен лично и много под тази бройка също. Ресторанта не е просторен и просто не е и особено подходящ за сватби, според мен, но всеки с вкуса си.
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #313 -: юни 16, 2010, 14:31:34 »

katinka,дансинга е достатъчно голям,няма място за притеснения!За Бриз -2 съм на същото мнение,максимум 75-80 човека.Не слушайте какво ви говорят,че и 100 ще са добре там.Това не е някакъв огромен ресторант,който да има капацитет за толкова места!Ако говорим за навън бих се съгласила,но вътре...Всеки сам да си преценява.
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 16, 2010, 15:05:18 »

Момичета благодаря ви за коментарите. И за Бриз 2 и за Тито аз поисках мнения.
 И мен ме притеснява това, че ми се струва малък ресторанта, 93 човека за този ресторант не са никак малко. Е виждала съм го само на снимки, но нямам избор. Повечето хотели не правят сватби през сезона,  останалите са заети, а някой са ужасно скъпи. И не мога да ангажирам другите да обикалят като луди хотели заради мен, трябва да има граници все пак. Няма как. Надявам се да мине добре, но съм ужасно притеснена и след това, което вие казахте. girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines