Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:24:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Варна - 7 част  (Прочетена 181421 пъти)
 
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #255 -: юни 10, 2010, 19:17:03 »

Благодаря ви за всички споделени мнения за DJ... Oбаче всички споменати имена се оказаха вече заети... Имам чувството, че целия свят се жени на 28.08.2010... И направо не знам какво да правя...
« Последна редакция: юни 10, 2010, 19:45:23 от milena_ » Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 10, 2010, 20:14:20 »

Момичета знам, че има форум за роклите, но не мога да вляза там. Та харесала съм си рокля на Маги Сотеро от миналогодишната колекция. Но не намирам сайт на цени в евро. Намирам само в долари, което не ме устройва, тъй като тука при мен може да е съвсем друга цената. Някой може ли да ми помогне с информация за цените на роклите?
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 11, 2010, 11:07:16 »

Лелеее, да не ми завидите само, но тук в Мюнхен ще има разпродажба на рокли в най - големия бутик. Всички ще са за 200 евро  danceg Ще има бой в магазина  beating
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 11, 2010, 12:37:57 »

Дано успееш да се пребориш tanives стискам палци. внимавй да не пострадаш, че като гледам какви освирепели булки има по тези разпродажби  laugh
« Последна редакция: юни 11, 2010, 12:56:17 от vilenceto » Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #259 -: юни 11, 2010, 12:46:56 »

milena_ напълно те разбирам за чувството, че целият свят се жени на 28.08.2010.
И аз съм избрала тази дата  smile  give_rose
Аз бях така притеснена когато търсих фотограф. Още през април на 4 места ми отказаха само на първо обаждане, когато исках да попитам за обща информация. Не знам защо хората толкова ги хваща сватбената истерия. Към настоящия момент какво си организирала? Кой нае за фото/видео, ресторант,църква?
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #260 -: юни 11, 2010, 13:50:55 »

milena,тази дата ми е свободна,ако решиш пиши на лични!Десислава
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #261 -: юни 11, 2010, 19:36:32 »

_roxy_, засега сме резервирали ресторант Детелина, и всички гости ще нощуват там (ще бъде малка сватба - 55 човека, само приятели и родителите ни+ бабите, други роднини няма да има). Църквата е Св.Атанасий - с доста късен ритуал, за фотограф си избрахме Александър Алексиев - занимава се с авторска фотография, има доста изложби, и съм виждала няколко негови сватби и ми допадна много. За видео и двамата с приятеля ми (настоящ годеник, бъдещ младоженец  blum), решихме че не искаме да има, защото никога не бихме го гледали тоя диск... Също както със видеото от баловете smile... и това е за сега. Ти докъде си стигнала с организацията?
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #262 -: юни 11, 2010, 20:35:28 »

Ние избрахме датата още през Януари, но към настоящия момент не сме много напред с организацията. Все си мисля, че има време и не трябва да истерясвам, но се оказва че то лети много бързо. За момента сме резервирали час за Ритуална зала, хотел "Орхидея" на Златни (още не сме говорили за настаняване, гостите са предимно от Варна), фото - Юлиян Недев, видео - един оператор от Добрич (ние искаме да има, но колкото да отрази деня, а там цените са по-ниски), на църква няма да ходим.
В понеделник ще поръчвам поканите. И това е! Останалата организация ще започне в началото на Юли, защото сега имаме други ангажименти.
Най ме дразни всички като ме питат: "Избра ли рокля?". Нямам и тепърва ще я търся.
За този фотограф Александър Алексиев не съм чувала нищо. Би ли пуснала линк да видя работата му?
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #263 -: юни 11, 2010, 20:48:43 »

това са му снимки, качени във фотографски форум http://4coolpics.com/album.php?aut=8845, сватбени качени няма никъде - хората не искат да се развяват по интернет, и той си спазва говорките...
Активен
milena_
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #264 -: юни 11, 2010, 20:51:09 »

а за рокля и аз не съм ходила още, а иначе имам идея в главата, но си мисля, че такава няма да намеря... Искам я съвсем семпла и изчистена, като задължително да не е в бяло, но ще видим, надявам се да открия или да имам време да я ушия smile
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #265 -: юни 12, 2010, 09:46:00 »

Аз съм вече в края на подготовката и емоциите все повече се засилват  danceg Трябват ми координати на музиканти за извеждане на булката или да ми дадете насоки къде да потърся за координати. Благодаря предварително
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #266 -: юни 12, 2010, 12:35:52 »

raqraq, ако искаш мога да ти дам телефона на един човек, който свири на гъдулка...има си оркестър и свиреше на извеждането на сватбата на братовчедка ми миналата година...
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #267 -: юни 12, 2010, 13:13:18 »

raqraq,имам координати на няколко души,които се занимават точно с това-акордеон,гайда,певица
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 12, 2010, 19:17:03 »

това са му снимки, качени във фотографски форум http://4coolpics.com/album.php?aut=8845, сватбени качени няма никъде - хората не искат да се развяват по интернет, и той си спазва говорките...

Можеш ли да ми дадеш координати на Александър Алексием моля те. Защото не мога да си намеря добър фотограф от Варна, а този определено ми допада. Ще ти бъда много благодарна.
Активен
tanives
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 12, 2010, 22:30:01 »

Спрях се на Бриз 2 , но гостите ми се увеличиха на 95, че може и повече да станат. Притеснявам се, че ще е тесничко там. Как мислите? Защото аз съм го виждала на снимки само, но мисля, че от маси няма да има място за дансинг. girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 40   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines