Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:08:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didiilko- 29 май 2010г.  (Прочетена 15649 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« -: април 30, 2010, 09:10:31 »

Ето че започва да тече и последния месец до сватбата на още една пловдивдса булка  give_rose give_rose give_rose   
didiilko очакваме те тук да споделиш как върви подготовката ви какво не е свършено още и най-вече как се чувствате вече на финала  smile

 weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #1 -: април 30, 2010, 09:22:05 »

Честито и от мен Didiilko give_rose Bravo
Надявам се да ни разкажеш по-подробно за сватбата, къде ще се проведе, ще имате ли украса, кой ще снима, кой ще ви е ДЖ,  както и за най-вълнуващите мигове и преживявания преди и след приказния сватбен ден. Успешна подготовка и красива сватба smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 30, 2010, 09:37:14 »

Честита темичка, Didiilko. smile give_rose
Пожелавам ти спокойно протичане на последния месец, приказна и незабравима сватба и много слънчеви дни в съвместния ви живот, както и мъъъничко дъждовни за разнообразие. smile
Хайде сега разкажи как върви подготовката.  blum
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 30, 2010, 10:38:35 »

Честито и от мен, с пожелания да напълниш темата с емоции  give_rose
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 30, 2010, 15:22:09 »

Честита тема и от мен  give_rose  yahoo желая ви един незабравим сватбен ден изпълнен само с положителни емоции и слънчево време  Sunshine ще чакам да споделяш трепети ,естествено и снимки   girl_wink
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 01, 2010, 13:18:36 »

Изненадахте ме с темата  danceg Благодаря ви на всичките. Не я бях видяла темата, докато не ми каза диджея. Сватбата ще ни бъде в Асеновград в ресторант Станимака, ще имаме изнесен ритуал в градината на църквата и след това венчавка в същата църква на 29 май 2010 г. Гостите ще са около 80 човека.
При нас нещата напредват, почти сме готови с подготовката. Имаме си рокля и костюм  Bravo
Ще имаме и украса, ангажирали сме една асеновградска фирма. Темата на сватбата е в цветове праскова и бяло.
Нашият dj ще е дж Алекси, страхотен човек е и знам, че ще даде всичко от себе си да се забавляваме.
А фотографа ще е Йонко Русев от Казанлък, препоръча ми го един познат, а видеооператор ще е Димитър Попов от Асеновград. Музика за извеждане - оркестъра на Пламен Добрев, те ще бъдат облечени в битово облекло.
Готови сме с етикетите за ракия и вино, тейбълките, също така с бутониерите, шампанско и др.
Останаха още малко неща за вършене - шаферките да си купят рокли, а ние да намерим нестандартна фигурка за сватбената торта, да поръчаме тениски с надпис Just Married, да изкараме медицинските и други неща, за които не се сещам в момента.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 01, 2010, 17:09:39 »

еее вие сте почти готови, имаш месец почти, сигурно вече нямаш търпение, много е вълнуващо
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 02, 2010, 01:34:34 »

честита темичка и от мен smile Винаги се получава страхотна комбинация от цветовете бяло и праскова, сигурна съм че ще бъде една страхотна сватба  smile
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 19, 2010, 12:06:24 »

Айде и аз да се включа с пожеланията. Честита темичка Bravo Вие сте направо готови  danceg
От къде взехте фигурката за тортата?  Роклите на шаферките ще ги шиете ли или ще копувате от някъде?
Весела подготовка от мен!
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 20, 2010, 07:33:13 »

Благодаря. Остана още една седмица и се надяваме времето да е хубаво. Иначе роклите на шаферките ги поръчахме от интернета - български сайт.
http://elegantna.net/elegantna-roklya-byustie-lea-p-747.html
А фигурката за тортата я поръчахме от София да ни направят и сега имаме и фигурката, която много исках.
Харесах си булчински букет от албума на едно момиче и бях свалила една снимка преди известно време, но сега искам други нейни снимки, поблизки с букета, за да покажа на цветарката, но не мога да го намеря този албум. А е от Пловдив момичето  :'(
 


* 7027_101272949890748_100000241300694_37083_5061553_n.jpg (53.7 KB, 431x604 - видяно 328 пъти.)
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 26, 2010, 08:24:48 »

didiilko  не остана 3 дена още  Сватбаааа 
Опитах се да намеря албума на това семейство но неуспях  sad
Вие готови ли сте вече какво ви остана да свършите наистина на финала вече smile smile smile
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 26, 2010, 21:25:16 »

Благодаря ти за помощта, но аз вече намерих човек, който го направи този букет на това момиче  yahoo
Вече сме готови с всичко. Чакаме с нетърпение да дойде деня, само да е хубаво времето, че го дават да вали  diablo
Тортата е поръчана, букета също. Ще имаме 4 големи шаферки, 2 малки шаферки - едната е на 5 годиники, а другата е на 8 месеца. Шаферите са двама - един голям и един малък  smile
Ще имаме изнесен ритуал в градината на църквата, където ще се венчаваме. Уговорихме се с фотографа, диджея и видеооператора кой в колко трябва да дойде. Нещата са вече разпределени в кашоните.
Снощи имахме моминско и ергенско парти и си прекарахме много хубаво, за съжаление Илко /моят/ не можа да остане докрая, че трябваше да ходи на работа, та аз с останалите продължихме с купона. В петък трябва да занесем алкохола и безалкохолните напитки в ресторанта.
За първия сватбен танц направихме и клип с наши снимки и ще бъде прожектиран от проектора. Друго не се сещам. Всичко останало е готово. И кумовете са готови с облеклата, вчера кумата си купи рокля и днес обувки. Вече всичките може да бъдем спокойни.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2010, 12:16:16 »

олеееее, 1 ден до големия ден,
сигурно много се вълнуваш, всичко ще е приказно, сигурна съм, наслаждавайте се и се забавлявайте и чакаме снимчци и разказче smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #13 -: май 28, 2010, 12:34:11 »

 Пожелавам ти един много весел и емоционален сватбен ден, didiilko  Party time
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 28, 2010, 12:36:49 »

Много усмивки и един прекрасен слънчев ден    Sunshine Sunshine Sunshine Да покажеш снимки и да ни разкажеш как е минало всичко. smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines