Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:39:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на didiilko- 29 май 2010г.  (Прочетена 15603 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« -: април 30, 2010, 09:10:31 »

Ето че започва да тече и последния месец до сватбата на още една пловдивдса булка  give_rose give_rose give_rose   
didiilko очакваме те тук да споделиш как върви подготовката ви какво не е свършено още и най-вече как се чувствате вече на финала  smile

 weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #1 -: април 30, 2010, 09:22:05 »

Честито и от мен Didiilko give_rose Bravo
Надявам се да ни разкажеш по-подробно за сватбата, къде ще се проведе, ще имате ли украса, кой ще снима, кой ще ви е ДЖ,  както и за най-вълнуващите мигове и преживявания преди и след приказния сватбен ден. Успешна подготовка и красива сватба smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 30, 2010, 09:37:14 »

Честита темичка, Didiilko. smile give_rose
Пожелавам ти спокойно протичане на последния месец, приказна и незабравима сватба и много слънчеви дни в съвместния ви живот, както и мъъъничко дъждовни за разнообразие. smile
Хайде сега разкажи как върви подготовката.  blum
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 30, 2010, 10:38:35 »

Честито и от мен, с пожелания да напълниш темата с емоции  give_rose
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 30, 2010, 15:22:09 »

Честита тема и от мен  give_rose  yahoo желая ви един незабравим сватбен ден изпълнен само с положителни емоции и слънчево време  Sunshine ще чакам да споделяш трепети ,естествено и снимки   girl_wink
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 01, 2010, 13:18:36 »

Изненадахте ме с темата  danceg Благодаря ви на всичките. Не я бях видяла темата, докато не ми каза диджея. Сватбата ще ни бъде в Асеновград в ресторант Станимака, ще имаме изнесен ритуал в градината на църквата и след това венчавка в същата църква на 29 май 2010 г. Гостите ще са около 80 човека.
При нас нещата напредват, почти сме готови с подготовката. Имаме си рокля и костюм  Bravo
Ще имаме и украса, ангажирали сме една асеновградска фирма. Темата на сватбата е в цветове праскова и бяло.
Нашият dj ще е дж Алекси, страхотен човек е и знам, че ще даде всичко от себе си да се забавляваме.
А фотографа ще е Йонко Русев от Казанлък, препоръча ми го един познат, а видеооператор ще е Димитър Попов от Асеновград. Музика за извеждане - оркестъра на Пламен Добрев, те ще бъдат облечени в битово облекло.
Готови сме с етикетите за ракия и вино, тейбълките, също така с бутониерите, шампанско и др.
Останаха още малко неща за вършене - шаферките да си купят рокли, а ние да намерим нестандартна фигурка за сватбената торта, да поръчаме тениски с надпис Just Married, да изкараме медицинските и други неща, за които не се сещам в момента.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 01, 2010, 17:09:39 »

еее вие сте почти готови, имаш месец почти, сигурно вече нямаш търпение, много е вълнуващо
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 02, 2010, 01:34:34 »

честита темичка и от мен smile Винаги се получава страхотна комбинация от цветовете бяло и праскова, сигурна съм че ще бъде една страхотна сватба  smile
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 19, 2010, 12:06:24 »

Айде и аз да се включа с пожеланията. Честита темичка Bravo Вие сте направо готови  danceg
От къде взехте фигурката за тортата?  Роклите на шаферките ще ги шиете ли или ще копувате от някъде?
Весела подготовка от мен!
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 20, 2010, 07:33:13 »

Благодаря. Остана още една седмица и се надяваме времето да е хубаво. Иначе роклите на шаферките ги поръчахме от интернета - български сайт.
http://elegantna.net/elegantna-roklya-byustie-lea-p-747.html
А фигурката за тортата я поръчахме от София да ни направят и сега имаме и фигурката, която много исках.
Харесах си булчински букет от албума на едно момиче и бях свалила една снимка преди известно време, но сега искам други нейни снимки, поблизки с букета, за да покажа на цветарката, но не мога да го намеря този албум. А е от Пловдив момичето  :'(
 


* 7027_101272949890748_100000241300694_37083_5061553_n.jpg (53.7 KB, 431x604 - видяно 328 пъти.)
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 26, 2010, 08:24:48 »

didiilko  не остана 3 дена още  Сватбаааа 
Опитах се да намеря албума на това семейство но неуспях  sad
Вие готови ли сте вече какво ви остана да свършите наистина на финала вече smile smile smile
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 26, 2010, 21:25:16 »

Благодаря ти за помощта, но аз вече намерих човек, който го направи този букет на това момиче  yahoo
Вече сме готови с всичко. Чакаме с нетърпение да дойде деня, само да е хубаво времето, че го дават да вали  diablo
Тортата е поръчана, букета също. Ще имаме 4 големи шаферки, 2 малки шаферки - едната е на 5 годиники, а другата е на 8 месеца. Шаферите са двама - един голям и един малък  smile
Ще имаме изнесен ритуал в градината на църквата, където ще се венчаваме. Уговорихме се с фотографа, диджея и видеооператора кой в колко трябва да дойде. Нещата са вече разпределени в кашоните.
Снощи имахме моминско и ергенско парти и си прекарахме много хубаво, за съжаление Илко /моят/ не можа да остане докрая, че трябваше да ходи на работа, та аз с останалите продължихме с купона. В петък трябва да занесем алкохола и безалкохолните напитки в ресторанта.
За първия сватбен танц направихме и клип с наши снимки и ще бъде прожектиран от проектора. Друго не се сещам. Всичко останало е готово. И кумовете са готови с облеклата, вчера кумата си купи рокля и днес обувки. Вече всичките може да бъдем спокойни.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2010, 12:16:16 »

олеееее, 1 ден до големия ден,
сигурно много се вълнуваш, всичко ще е приказно, сигурна съм, наслаждавайте се и се забавлявайте и чакаме снимчци и разказче smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #13 -: май 28, 2010, 12:34:11 »

 Пожелавам ти един много весел и емоционален сватбен ден, didiilko  Party time
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 28, 2010, 12:36:49 »

Много усмивки и един прекрасен слънчев ден    Sunshine Sunshine Sunshine Да покажеш снимки и да ни разкажеш как е минало всичко. smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 28, 2010, 12:41:13 »

Didiilko, пожелавам ти много спокоен ден днес, за да можеш да се отпуснеш и да се насладиш с пълна сила на приказката, която ще изживееш утре.Пожелавам ти много слънце както утре, така и през целия ви семеен живот.  weddingday
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 29, 2010, 07:46:50 »

ЧЕСТИТО!  weddingday
ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ!  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 29, 2010, 08:04:43 »

                               
Честито и Горчиво на младото семейство! weddingday nazdrave Party time
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 29, 2010, 17:17:10 »

Желая ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 29, 2010, 18:34:18 »

Честито и от мен миличка ! Здраве , щастие и много усмивки от тук нататък !  yahoo give_rose
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 29, 2010, 18:52:45 »

 СВАТБААААААААААААА!!! честито и от мен....много хубави моменти, емоции и една нестихваща любов!!! weddingday
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 29, 2010, 22:45:44 »

Честито и от мен.Много щастие,усмивки и любов.Горчиво
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 29, 2010, 23:13:14 »

Честито didiilko,  nazdrave  много семейно щастие  smile
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 30, 2010, 05:24:44 »

Стана много-много хубава и весела сватба  yahoo (надявам се, че на всички им хареса)
Успях да видя и малко снимки от колегата - сватбения Ви фотограф Йонко Русев с който работихме. Очакват Ви уникални неща... със сигурност повече от страхотен албум и снимки. И Видео естествено! Wink

ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ! ЗАПОМНЕТЕ ЗАВИНАГИ ТОЗИ ДЕН В СЪРЦАТА СИ!
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 30, 2010, 10:44:08 »

Честито! Нека в семейството ви да цари много любов и хармония  smile
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 31, 2010, 06:54:54 »

Честито на младото семейство!
Пожелавяам ви много любов и хармония в съвместното ви съжителство.Дано сте дълги години заедно живота ви да е един безкраен меден месец.  twohearts
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 31, 2010, 07:47:53 »

 weddingday weddingday честито!!!!!
 пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот, много късмет и успехи.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #27 -: май 31, 2010, 08:45:20 »

 Честито  give_rose Пожелавам ви много любов, щастие и красиви моменти  smile
                                     
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 31, 2010, 09:35:21 »

Благодаря ви на всички за пожеланията! Ще кача снимки днеска или утре от фотоапаратите на приятели, а след като станат другите снимки, ще ги кача и тях. Времето беше страхотно, не беше нито горещо, нито студено, не валя дъжд, което ме притесняваше за фотосесията. По-късно и ще се включа с разказ.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 31, 2010, 20:22:21 »

Честито  nazdrave Пожелавам ти всяка сутрин като се събуждаш да се чувствам сякаш е сватбения ти ден  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 01, 2010, 04:43:33 »

didiilko, с нетърпение очаквам да разгледам снимките!   blum
Малко по-назад прочетох, че изборът ни на фотограф съвпада.  Girl_hide good
« Последна редакция: юни 01, 2010, 06:09:25 от lunno momiche » Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 01, 2010, 13:00:10 »

 give_rose  Честито !!!Бъдете щастливи,нека любовта  бъде вечна спътница в дните ви  smile създайте здраво семейство ,радвайте се на много дечица и не спирайте да се обичате  heart
Нашия DJ е бил и на вашата сватба. Как беше, направи ли купон?Нямам търпение да видя и снимките ...  yahoo Sunshine дано всичко е  минало перфектно  good ще се радвам да разкажеш  smile
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #32 -: юни 01, 2010, 16:19:27 »

Честито и от мен миличкаaa! Здраве, любов, успех и много щастие естествено и здрави дечица да ви радват.  :girlhide:Чакаме да разкажеш и покажеш снимки като станат сигурно си била невероятна булка smile
Каква ви беше украсата? в какви цветове и кой ви е прави, скъпо ли струваше? И на мен ми е интересно и любопитно да разбера какво е мнението на една истинска булка след сватбата и за толкова често споменатия хвален тук ДЖ Алекси , който както разбрах е бил на сватбата ви Bravo
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 02, 2010, 17:36:31 »

Здравейте на всички! Вече мога да пиша като хората  smile
Времето беше хубаво, уж го даваха да вали, но не валя дъжд и беше хладничко.
Станахме с майка в 6 часа, за да идем на фризьор от 7 часа и ни направиха прическите и грим до 10 часа, след това трябваше да вземем букетите за шаферките и се прибрахме към Пловдив, за да се преобличаме, то стана обяд. Почнаха да идват гостите малко по малко и вече се настроихме да идва младоженеца с кумовете в 14.30, но нашия човек с кумовете са забравили букетите в апартамента, та се наложи да се върнат, за да ги вземат. Всичко е изчислено по часове и не се притеснявах, все се бъзиках, че няма да идва да ме взима. След това като дойде, чукаше на вратата, за да му отворят и му отвориха малко и започна да ми дава обещания, че ще ме обича, че ще се грижи за мен и т.н. вместо пари да дава на шаферите, тази част не я харесвам и затова го направихме с обещания. и оттам излезнахме да играем на хорото пред кооперацията. Тръгнахме от Пловдив към Асеновград и по пътя се спряхме да направим малко снимки на прелеза след моста за асеновград.
В 16.35 бяхме пред църквата и чакахме родителите ни да приготвят нещата за изнесения ритуал в двора на църквата. Ангажирах диджей Алекси за озвучаването на изнесения ритуал и се справи блестящо, радвам се, че срещнах такъв земен и внимателен човек като него. Като си работи, си гледа работата и не се разсейва. Та продължавам по реда. Като сключихме брака, след това влезнахме в църквата да се венчаем и отстрани пред нас бяха четири красиви големи шаферки, една на 5 г. с бяла рокля и другата шаферка на 8 месеца, отново беше с бяла рокля и два шафера - един голям и един малък. Беше много красиво. След като излезнахме, приемахме поздравления през църквата и останахме да правим снимки в двора на църквата.
А другите си тръгнаха да се поразходат и оттам направо в ресторанта. Също така и шаферите бяха си тръгнали да нагласят всичко с диджея. През това време ние се снимахме и отидохме на центъра и видяхме, че имаше луна парк и се решихме да се качим на гондолата, бяхме атракцията на хората  Bravo
След това влезнахме в ресторанта, когато Алекси започна да води и ни покани да влезнем, влезнахме. С две думи Алекси е добър диджей и го препоръчвам с двете ръце. Не го казвам просто ей така, виждам, че didka-kotze се интересува. През цялото време преди сватбата с диджея си пишехме по скайпа за идеите, за песните, за игрите и много други неща, интересуваше се за всичко, което ми хареса. Та счупихме чашите, след това счупене на пита, захранване и предаване на семейния огън и накрая ритане на менчето, така силно го ритнах менчето, че се огъна  angry star
След това е официалната част и имаше кумска реч, после станахме ние и представихме първия сватбен танц, който е микс от английски валс, танго, рок, бачата и валс след свършването на песента падат балоните и след като паднат балоните имахме и втора песен на Тодор Върбанов – миг като вечност и вървеше клипа с наши снимки със субтитри от песента на стената. Всичките се изненадаха от този танц. След това само танци и хора. Беше много забавно. Диджеят пускаше всякаква музика и всичките бяха много доволни. Като дойде реда за хвърляне на букета, кумата го хвана и сега да видим кога ще се оженят с кума.  После излезнаха ергените на дансинга и аз бях седнала и илко се мушна под роклята, изкара го без да се мъчи, сякаш сме репетирали това, а не го бяхме правили и го хвърли. Следва разрязването на тортата, захранихме се с по едно парченце, после Алекси каза да дам следващото парче на тази, която смятам, че ще се омъжи и аз го дадох на кумата, а Илко другото парче на един ерген, който си има приятелка. Следва танци и хора, по време на това тържество няколко пъти Алекси се интересуваше от нашето мнение за музиката. Така че го препоръчвам на тези, които ще се женят, да не се чудят и няма да сгрешат, ако го изберат. Направи купон, дансинга беше пълен през цялото време, което показва, че се съобразява с гостите. Кумовете играха с шаферите на кумската ръченица. Кумата се справи лесно с един шафер, но докато кумът малко се затрудни с три шаферки  За друго не се сещам, ако има нещо, питайте ме.
Украсата ни беше в цветове бяло и праскова, една сватбена агенция от Асеновград ни украси в ресторанта и в двора на църквата. Не знам за пловдивските фотографи, но Йонко Русев от Казанлък ни направи страшни снимки и сега чакаме с нетърпение да излезнат. Имахме още един фотограф от Асеновград, ще видим и неговите снимки. А за видеото утре имаме среща да се уточняваме как да бъдат самите кадъри и така нататък.

Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 02, 2010, 18:06:09 »

Качих и малко снимки, но като излезнат снимките от фотографите, ще ги кача
Активен
kkk
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #35 -: юни 02, 2010, 19:47:26 »

Красива сватба, прекрасна булка  weddingday Bravo , в албума видях и менчето  funnytooth страшна сила 
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 02, 2010, 21:19:43 »

 shok Oh my ... Сега разбирам и виждам менчето, което сте качили в галерия, че е пострадало така... Аз верно Ви казах силно да го ритнете smile Страшна сила е била! ! Не съм го видял иначе щях веднага да го отразя и Ви поздравя за феноменалния шут  Bravo

Благодаря Ви за милите думи!  Clover smile


* Menche.JPG (62.91 KB, 741x659 - видяно 354 пъти.)
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #37 -: юни 03, 2010, 08:50:34 »

Дидиилко , ако не е тайна сподели нещо повече за агенцията. от ресторанта ли ти е предложиха или ти сама си е намери? Кaжи ориентировъчни цени масата ви изглежда много добре браво!  *YAHOO*колко струваше обличането на един стол? pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 03, 2010, 11:26:51 »

Диди, толкова си хубава, браво, виждам че всичко е било изпипано до най- малкия детайл и много сте се забавлявали, чудесно е, много се радвам за вас, чакаме и още снимки smile
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 03, 2010, 13:38:31 »

Аз сама си намерих агенция, мисля, че тук не е мястото да говоря за цени. Нека който се интересува, да ми пише на лични и ще отговоря.
Да, Румяна, успяхме да изпипаме всичко, благодарение на този форум. Без този форум сватбата нямаше да бъде такава, каквото искам аз. Благодаря ви. Ще сложа малко по малко още снимки.
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 09, 2010, 23:29:29 »

Здравейте! Най-сетне намерих повече време да сложа снимките в албума. Вече може да ги видите обещаните снимки.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 10, 2010, 21:34:35 »

Диди, страхотни снимки, още повече се затвърждава мнението ми че сте изпипали всичко, до най-малки ядетайл, много красиви неща, но и вие сте много хубави и много любов има в очите ви, да сте винаги толкова влюжени ви желая
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 11, 2010, 14:37:37 »

Благодарим ти, Румянче! И вие да сте винаги влюбени и да се обичате. Имате ли и фотокнига?Защото ние имаме албум, но друго си е да покажеш фотокнига и откъде си я поръчала?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 12, 2010, 07:14:57 »

нямаме фото книга  sad по времето, когато се жених в далечната 2008 г. не беше разпространено, много малко хора го правеха и беше скъпо, после съм си мислила, но не ми се е занимавало. Има такава тема, там хората си поръчват онлайн, на мен не ми е ясно как точно става
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 13, 2010, 16:37:23 »

миличка, прекрасни сте, от снимките личи една много изискана и весела сватба, поздравявам ви за отлично свършената работа smile в кой ресторант е била сватбата ви, много ми харесва и  с тази украса в бяло и оранжево просто е уникален smile  И коя агенция сте ползвали, може и на лично да ми пишеш да не звучи като реклама Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 13, 2010, 17:13:02 »

didiilko, ако не беше надписала коя е майка ти, щях да си мисля, че ти е сестра.  blush
Пожелавам и на теб да остаряваш така младолика и красива, ръка в ръка с твоя любим!

Ако не се лъжа имаше тема за сватбените книги. Някои момичета са си ги поръчвали от чужбина на много по-ниски цени.
Активен
didiilko
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 13, 2010, 18:39:52 »

Благодаря ви, че ви харесват снимките. Да, знам за blurb, но не съм много добра с английския език и затова ще предпочета от България да си поръчам от някъде. Нашата сватба беше в Асеновград - ресторант Станимака. Сватбената агенция се казва Фиона - Асеновград, ако те интересува нещо, попитай ме на лични.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines