Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 12:03:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 253356 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #255 -: юни 15, 2011, 09:49:00 »

Не се обиждай ! Аз също много се бях разстроила понеже исках да имам три шаферки ! Много мислех понеже имам доста приятелки и ми беше неудобно да поканя само три и се надявах да не ми се разсърдят. Но се осмелих и избрах три . Оказа се че третото момиче ми отказа и то само защото аз я питах по едно време защото видях че се дърпа и тя каза че не искала да бъде шаферка . После поканих друго момимче и тя ми отказа понеже и тя не искала . Поканих още една , а тя не се съгласи , понеже не и отивало жълто . Поканих в крайна сметка сестра ми ( макар и да е вече женена) . Тя започна да увърта и също тактично ми отказа .. бях много разстроена и се чудех с какво съм заслужила такова отношение от приятелките си , но вече не ми пука ! Поне разбрах кои са ми двете най-близки приятелки ...
Активен
Girard82
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #256 -: юни 15, 2011, 10:22:53 »

дали ще се впишем в темата и стила на сватбата. Моята рокля е доста семпла
И въобще въпроса ми е  - да си замълча или да ги помоля да облекат нещо друго. Благодаря ви за отговорите


« Последна редакция: юни 15, 2011, 13:43:28 от Teo » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 15, 2011, 15:44:55 »

Princess_of_the_Dawn , може ли да качиш снимка на роклята ?? Току виж съм ти я купила ...  blush

Роклята е тип Гръцка богиня. Нежна е, върви с шалче, което се маха, иначе е с презрамки.  smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Princess_of_the_Dawn/38416_441592106293_592096293_6506506_4749517_n.jpg.html?action=gallery
« Последна редакция: юни 15, 2011, 18:53:42 от Princess_of_the_Dawn » Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 15, 2011, 16:56:54 »

и моите шаферки ще са две  smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #259 -: юни 15, 2011, 17:52:54 »

Роклята е тип Гръцка богиня. Нежна е, върви с шалче, което се маха, иначе е с презрамки.  smile
http://imageshack.us/photo/my-images/688/38416441592106293592096.jpg/
Йеее роклята е супер !!! Сега ще я пратя на шаферката ми да види дали ще я хареса , а ти междувременно ако искаш тук ако искаш на лични пиши какви парички и искаш на роклята ! направо е супер готина !!!  Bravo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 15, 2011, 18:19:25 »

Йеее роклята е супер !!! Сега ще я пратя на шаферката ми да види дали ще я хареса , а ти междувременно ако искаш тук ако искаш на лични пиши какви парички и искаш на роклята ! направо е супер готина !!!  Bravo


Да, роклята е много хубава, но аз я носих само за церемониите, тъй като предпочитам по-къси рокли, а особено, че и беше жега.
Попитай я първо дали й харесва, мога да я облека и да направя още няколко по-близки снимки. Но и размерът е важно дали ще й стане, 38-40, аз съм висока 173см. Обувките са номер 38-39, чантичката е малка, тип портмоне с дръжка.
Ти в кой град се намираш?
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #261 -: юни 15, 2011, 18:22:40 »

Ами от Варна съм , но не е проблем ако си от друг град ! Ние ще поемем разноските по куриера. А и ако я хареса ще вземем само роклите , понеже те двете решиха обувките и аксесоари да са  в бяло. smile Но роклята е страхотна ! Само да те питам ярко жълто ли е или по-млечно , че ми е трудно да преценя !
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 15, 2011, 18:42:37 »

Ами от Варна съм , но не е проблем ако си от друг град ! Ние ще поемем разноските по куриера. А и ако я хареса ще вземем само роклите , понеже те двете решиха обувките и аксесоари да са  в бяло. smile Но роклята е страхотна ! Само да те питам ярко жълто ли е или по-млечно , че ми е трудно да преценя !

Ами те са два нюанса, които се преливат, но клони към малко по-ярко жълто, но не е прекалено. Ето няколко снимки сега щракнах: Покажи й ги дали ще й хареса, пък и размера е важно.
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/Princess_of_the_Dawn/?action=gallery
« Последна редакция: юни 15, 2011, 18:53:21 от Princess_of_the_Dawn » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 15, 2011, 18:48:25 »

pink_panther от къде купихте  роклите? Ние също  търсим коралови  рокли. И колко излязоха  роклите?

Купих ги от един магазин в Стара Загора в Мола (мсиля, че това е новия мол). Имаха 4 еднакви, малко по-големи номера, ама ще си ги стеснят колкото си искат. Не съм сигурна дали има още такива. Иначе бяха по около 40 лв. Магазинът се казва Reserved, ако не се лъжа  pardon. Сега кораловото е супер на мода, и след това гледах, че много рокли в този свят са напускали.
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #264 -: юни 15, 2011, 19:31:29 »

аз съм малко   Offtopic , но не мога да не се включа.
Жълтата рокля е СТРАХОТНА! Направо ми се прииска да съм шаферка. Дано да стане "покупко-продажбата", че да може и друг да облече тази рокля. То си е грехота да стои в гардероба smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #265 -: юни 15, 2011, 19:49:51 »

Да ти кажа честно и аз се влюбих ! Говорих и с шаферката и ще чакам довечера по-късно да седне на компютъра за да и я покажа ! Ако и хареса ще съм много щастлива !! А и тя ми е най-близката приятелка от цели 13 години и ми каза , че щом на мен ми харесва тя щяла да облече всичко !!
Относно размер и дължина не е такъв проблем ! Смятам  че като телосложение си съвпадате горе-долу с изключение на височината , но ще я облече и ще я скъсим като се наложи ! Не е проблем !
Princess_of_the_Dawn , Ще чакам само да ми кажеш колко парички ще искаш , за да преценим дали ще я вземем !
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юни 15, 2011, 20:25:04 »

Да ти кажа честно и аз се влюбих ! Говорих и с шаферката и ще чакам довечера по-късно да седне на компютъра за да и я покажа ! Ако и хареса ще съм много щастлива !! А и тя ми е най-близката приятелка от цели 13 години и ми каза , че щом на мен ми харесва тя щяла да облече всичко !!
Относно размер и дължина не е такъв проблем ! Смятам  че като телосложение си съвпадате горе-долу с изключение на височината , но ще я облече и ще я скъсим като се наложи ! Не е проблем !
Princess_of_the_Dawn , Ще чакам само да ми кажеш колко парички ще искаш , за да преценим дали ще я вземем !

mynicheto не мога да преценя за цена, тъй като самата рокля е купена в чужбина,  а и аз не живея в България и нямам реална преценка за цени на подобни рокли. Все пак е и носена роклята, така че на теб оставям да предложиш.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юни 15, 2011, 21:08:25 »

babyboopk,уау 7 шаферки Bravo.Ти трябва да си уникално търпелива и ентусиастка. С моите 3 шаферки, имах леки пререкания за цвета на роклята,за дължината, за купуването им, а ти с 7  good-евала. Сега се шият и до последно нещо се изменя. Ще видим какви ще са накрая.
А за момичета които са решили , шаферките да са им в жълто.. това е мн специфичен цвят и не отива на всеки. Ако има вариант как да се комбинира с друг цвят ще е най-добре. Честно да си призная, ако мен някои се опита да ме облече в жълто, ще се откажа да съм  шаферка. Това е най-омразният ми цвят . blush
Но с един тъмен тен и светли обувки, нещата ще се наредят  good 
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юни 15, 2011, 21:21:16 »

ellimink  yahoo разсмя ме искрено  yahoo Пу пу да не им е уроки на моите шаферки, но за сега са много добрички и почти нямат претенции. Просто съм късметлийка с такива приятелки... и толкова много blush
Дано всичко да е наред и ще пусна техни снимки от свтбата, да ги видите какви са ми хубави  yahoo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юни 15, 2011, 21:36:10 »

Моите шаферки са малки момиченца и смятам да ги облека така:  smile

Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines