Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 11:20:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шаферката - 3"  (Прочетена 253352 пъти)
 
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #240 -: юни 13, 2011, 22:15:21 »

Ами аз утре ще проконтролирам нещата. Не мога да ги облека еднакво , защото двете наистина са сс абсолютно различно телосложение и не им отиват еднакви модели . Исках от тях поне да е един плата , ама ще видим ! Понеже аз бях на легло известно време и не можех да излизам с тях напред назад ги оставих двете и сега ще видя какви са ги свършили !!
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 14, 2011, 12:52:35 »

Здравейте, ние с шаферките в събота ще ходим да купуваме платовете за роклите им. Намислила съм да ходим  в един магазин, който се намриал на входа на Илиенци (никога не съм ходила в този магазин, никаква идея си нямам как ще го намерим). Някой знае ли дали оше съществува ? Казаха ми че платовете били много хубави, имало голям избор и цените били добри....
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #242 -: юни 14, 2011, 16:36:54 »

Нека и аз да си задам въпроса тук. Когато поставяте такива изисквания към шаферките да са облечени еднакво или по определен начин, вие ли им купувате/ плащате роклите?
И на мен много би ми се искало шаферките да са облечени по еднакъв начин, но тъйкато те са 4, не съм отделила бюджет и за толкова рокли. От друга страна ми се струва доста нахално да им поставям условия за облеклото, при положение, че те си го поемат. Как е при вас?
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юни 14, 2011, 16:44:20 »

2 от моите шаферки само си купуват роклите, за това ще се постарая хем на мен да ми харесват, хем на тях, защото знам, че все пак не им е лесно и тях с финансите. Ако нищо не харесаме съм склонна дори само на рокли в еднакъв цвят и някакъв общ аксесоар, който да си отличава - диадема, колан, бутониера, което не е толкова непосилно. Третата шаферка е сестричката, която при един разговор точно за претенции и рокли каза, че и чувал ще облече, стига да съм щастлива  heart
Та аз лично не бих проявявала някакви огромни претенции, ако не купувам роклите. Все пак всички сме наясно как се изкарват и харчат пари в България. Важното е те да са до мен и да си изкараме весело.

Активен
juji4
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #244 -: юни 14, 2011, 17:01:14 »

Аз искарах уникален късмет с моите шаферки .Просто съм много доволна само като разбраха ,че ще са щаферки сами казаха какви рокли искам да си купят.Бяха с еднакви рокли в един и същи цвят УНИКАЛНИ при условие ,че им казах че нямам възможност да им купя рокли и нямам никакви претенции въпреки че тайничко се надявах да са с еднакви рокли.Даже и шаферите ми бяха абсолютно еднакви само с различни колани  Bravo
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 14, 2011, 18:02:42 »

Първоначално и аз нямах особени претенции за роклите, предпочитах да са еднакви, но си мислех да са от еднакъв плат, но различни модели. После те си решиха, че искат да са еднакви и накрая аз им ги купих. 2 от тях поискаха да си ги платят, с другите още не съм се виждала. Но честно казано, не ми пречи много, те бяха на много изгодна цена, а и са супер сладки, защото след това 100% ще си ги носят! Пък и са в най-якия и модерен коралов цвят! danceg
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #246 -: юни 14, 2011, 20:29:07 »

Да, това наистина си е късмет. Аз моите ги поканих, те се съгласиха, но никоя до сега не ме е питала как да е облечена. Сватбата е след 3 месеца, възможно е и да ме попитат... Но ако не го направят не знам как да изисквам от тях да си купуват рокли, при това по мои вкус. Иначе идеята за общ аксесоар - колан, бутониера и др. е много добра. Определено ще я открадна  pardon
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #247 -: юни 14, 2011, 21:45:31 »

Ами вижте , не би трябвало да е притеснявате да им кажете с какво трябва да са облечени ! Все пак , когато поканиш някого за кум , той знае какво се изисква от него и решава дали да приеме . По същата логика като кажеш на някое момиче че я каниш за шаферка е нормално тя да очаква да имаш претенции към облеклото ! А и мисля , че повечето булки нямат възможност да купят освен всичко останало и роклите на шаферките ! Все пак това нали са ти близки приятелки или дори роднини би трябвало да ти угодят ! Аз лично ще имам две шаферки и двама шафери . Едната шаферка е твърдо решена да си ушие роклята понеже си беше измислила модела секунди след като прие да ми бъде шаферка . С другата днес бяхме по магазините за рокля и направо почнах да се отчайвам ! Избрах жълт цвят , а никъде .. ама никъде по магазините няма нищо жълто ! Направо много весело !!! И ще продължаваме да търсим , но да видим ! Говорихме си , че и двете нямат кой знае каква възможност финансова така че търсят евтини варианти и аз се съгласих ! Пък и не ми е чак толкова важно да са с еднакви модели ... Важното е да са в еднакъв цвят и да уточнят еднакъв цвят за аксесоари и обувки ! Те го направиха и съм доволна ! 
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 14, 2011, 23:14:21 »

pink_panther от къде купихте  роклите? Ние също  търсим коралови  рокли. И колко излязоха  роклите?
 А за това дали да им плащате роклите...много е относително. Моите шаферки също ще са 4. Бяха ми съученички и сме си много  близки. Когато им казах, че ще  се  женим те  веднага ме  питаха дали искам да са  ми шаферки. Аз и без  това си мислех да  ги  питам, но те се самопоканиха girl_wink Аз също искам да поема поне част от  парите за  роклите им, но  те отказват за сега, защото  така или  иначе щели да си  купуват  рокли за сватбата ни. За в момента съм  ги оставила на пълна свобода в  избора, само да са в коралово. Те постоянно ме  питат това дали ми харесва или  онова, но все  пак те  ще  ги носят  теззи дрехи и  трябва да се  харесат. Според  мен дали вие ще им плащате  роклите  или не трябва дасе  съобразите и с тях. Аз лично не искам и те да чувстват добре в тези  рокли и дасе харесват, затова не  взимам много отношение.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 15, 2011, 01:52:56 »

Нека и аз да си задам въпроса тук. Когато поставяте такива изисквания към шаферките да са облечени еднакво или по определен начин, вие ли им купувате/ плащате роклите?
И на мен много би ми се искало шаферките да са облечени по еднакъв начин, но тъйкато те са 4, не съм отделила бюджет и за толкова рокли. От друга страна ми се струва доста нахално да им поставям условия за облеклото, при положение, че те си го поемат. Как е при вас?

Аз като бях шаферка, булката ми купи роклята, чантата, обувките, дори и бельото, защото всичко беше в жълт цвят. Сега една моя приятелка е шаферка на сватба и пак булката й купи роклята и тя ми каза, че хич не и харесва роклята, избрана от булката, ама какво да й каже. Аз й казах да си купи нейна рокля и да си я смени по-късно вечерта и тя така направи. Аз също мисля, че е неправилно да се карат шаферките да си купуват сами роклите. Примерно аз като бях шаферка, роклята, която беше избрана от булката, не беше много евтина, и аз не бих искала да я купувам, при условие, че не бих я облякла отново. Да не говорим, че трябваше да си купя моя рокля, защото нямах намерение да стоя през цялата сватба с толкова неудобна шаферска рокля, с която едвам вървях, беше дълга. И затова в ресторанта след първите снимки, си смених роклята, но ако трябваше и нея да купувам, и после и втора рокля, обувки, доста разходи си стават.
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 15, 2011, 01:55:51 »

Избрах жълт цвят , а никъде .. ама никъде по магазините няма нищо жълто ! Направо много весело !!! И ще продължаваме да търсим , но да видим !

Имам жълта шаферска рокля, жълти обувки и жълта чанта, носени са 3 часа всичко на всичко. Ако са моите размери, да взема да ти ги изпратя и без това събират само прах в гардероба.  danceg
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #251 -: юни 15, 2011, 06:18:38 »

Princess_of_the_Dawn , може ли да качиш снимка на роклята ?? Току виж съм ти я купила ...  blush
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 15, 2011, 06:25:52 »

ние в момента коментираме модела,с шаферките-и се съобразят с мен,пращам им рокли които харесвам и те си избират от тях,хубавото е че и двете искат да са с еднакви рокли-ако не са много скъпи ще ги поема,или поне ще си разделим паричките
Активен
babyboopk
Ентусиаст
**
Публикации: 128


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 15, 2011, 09:36:10 »

Момичета, никой ли не е чувал за този магазин за платове ? blush
А за моите шаферки (7 броя), аз мисля да им купя плата за рооклите (те пък искат те да си го купят..... и ще видим какво ще стане в събота), а пък те да си поемат шиенето. Така мисля, че е справедливо. Всичките ми момичета казаха, че са съгласни с всякакви варианти, само аз да съм доволна  blush
Та, в общи линии ще вземем един плат и всяка ще си ушие модел, какъвто на нея й харесва  Bravo
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #254 -: юни 15, 2011, 09:42:48 »

Аз пък да ви споделя как две от момичетата, поканени за шаферки още не са ми отговорили ще или не ще бъдат  pardon Опитвам се да не ми е обидно и да го приемам със смях, но поканите ги дадох преди 2 месеца...какво да се прави - хора всякакви. Важното е, че другите две са на линия; аз също бих искала да са в еднакви рокли в цвета на сватбата, но като нямам възможност да ги платя, не си налагам мнението - те имат две еднакви рокли в малко по-различен цвят, с които вече са шаферствали и идеята им е пак да ги използват за целта. Е, съгласна съм, къде ще ходя. Важното е да си личи, че те са шаферките и да се чувстват добре, без да ги затормозявам финансово.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines