Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:55:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В САМОКОВ  (Прочетена 38152 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 30, 2016, 10:32:34 »

maranthea, честито! Важното е, че си запазила спокойствие, не бива да се забравя, че сватбата е празник на любовта и е с цел човек да се ожени, а другото са просто подробности  Wink
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 30, 2016, 11:10:21 »

maranthea, честито! Желая ви прекраен семеен живот. стискай палци и при нас всичко да мине като по вода и да е хубаво времето kiss2 give_rose
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #62 -: септември 01, 2016, 17:14:54 »

Честно да ви кажа мислех, че ще съм много нервна, всичко ме притесняваше от времето до цветята. Като отидохме в петък се заоблачи, а вечерта си беше 12 градуса. Събота като се събудих, като видях слънето, казах на мъжа ми "Всичко е наред. И да сме забравили нещо - имаме чисти гащи, имаме лични карти и пръстени...все някак ще се оженим" biggrin изведохме си кучето, закусихме спокойно, украсихме и отидох на грим. Няма как и при теб да не е наред всичко smile
Все пак понеже тук е темата ще кажа, че не сме напълно доволни от ресторанта. Хотела беше ОК, но в ресторанта първо започнаха да прибират около 40мин преди уговореният час, после в края на вечерта се държаха изклююючително грубо, бяха махнали цяла маса докато гостите са пушили. Гарнитурата на основното не беше тази, която тествахме. Подозирам че част от алкохола изчезна. Не се ядосахме, не сме се карали, но го отбелязвам тук, за да имат предвид бъдещите булки.
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #63 -: февруари 15, 2017, 14:07:10 »

Здравейте, някоя от вас има ли представа как стоят нещата с Царска бистрица? Искам да проуча условията за църковен брак в параклисчето им там, както и евентуално за наемане на шатра и провеждане на цялото парти там. Имам някакъв съмнителен телефон, но не знам колко ще са отзивчиви на него. Благодаря ви! smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 15, 2017, 14:41:41 »

Здравей, KameliyaKo.

За Царска бистрица трябва да имаш предвид, че параклисчето е много мъничко и незнам колко гости ще успее да събере. Иначе, до колко знам, няма пробелм за изнесен ритуал, само трябва да си платиш, наемаш агенция, шатри и тн. Бих те посъветвала да идеш лично, че по тел не е мн сигурно Wink

Работи и в почивните дни, успех  heart heart
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #65 -: февруари 15, 2017, 16:14:22 »

Здравей, KameliyaKo.

За Царска бистрица трябва да имаш предвид, че параклисчето е много мъничко и незнам колко гости ще успее да събере. Иначе, до колко знам, няма пробелм за изнесен ритуал, само трябва да си платиш, наемаш агенция, шатри и тн. Бих те посъветвала да идеш лично, че по тел не е мн сигурно Wink

Работи и в почивните дни, успех  heart heart

Мерси и аз така предполагах, но ще отидем чак лятото, за да си направя сметка и за градусите навън smile. Просто буквално от година-две търся място, което да ме грабне, а не просто да се оженя заради сватбата и май започнах да прекалявам с претенциите smile smile.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 15, 2017, 17:12:40 »

Там е страхотно, но е хладничко, нашата фотосесия беше там, ако искаш, ще дам линк да разгледаш снимки
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 15, 2017, 17:56:22 »

KameliyaKo, на коя дата ще е сватбата? Имай предвид, че това си е планината. Дори през лятото вечер си е доста хладно. Може би в шатрите ще се запази топлината, не знам, но при 28 градуса в Самоков, горе си беше едно 17-18 С.
Активен
KameliyaKo
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #68 -: февруари 15, 2017, 19:19:21 »

Оооо,каква дата, всичко е още една имагинерна представа за лятото на 2018 smile. Както си живеех с идеала за планинска сватба на открито, скоро осъзнах,че Т в планината вечер няма нищо общо с тази в Сф и малко си попроменят плановете. Рила ми изпратиха куверти на цена, доста по-ниска от такива в Сф, но нещо се дърпат да ми кажат допълнителните удоволствия smile.
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #69 -: март 01, 2017, 14:49:38 »

KameliyaKo нашата сватба беше на 27.08, през деня времето беше чудесно (не си спомням точни градуси), цяла вечер гостите излизаха да пушат, аз също излизах, защото прегрявах.  Определено не беше 25 градуса, но не беше и кучешки студ. На Рила по спомен - алкохол внасяш само с бандерол и плащаш за бутилка. А това което ни отказа за там беше огромният размер на ресторанта - мисля, че нашата сватбица щеше да е като изгонена в ъгъла им. Ако имах хора (и пари де) щях да напълня вътре 250 човека и щеше да е идеално smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines