Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:58:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В САМОКОВ  (Прочетена 37891 пъти)
 
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 21, 2016, 09:03:15 »

Колко излезе куверта за Айсберг и какво меню предложиха?

Ние платихме капаро за Бреза, запазихме дата за гражданското и за църквата
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #31 -: април 21, 2016, 11:44:37 »

Чист куверт ни е - 29лв за вегетарианците и 27лв за всички други. Имаше 3 менюта, ние се спряхме на смес - комбинирана салата, чушки бюрек, пилешко филе със зеленчуци и сос, плато сирена и колбаси, питка и 1 безалкохолно + 50гр. алкохол. А вегетарианските са с пъстърва. Ние нали не сме от Боровец или Самоков и още началото на март отидохме и в един ден капарирахме ресторанта и запазихме дата в общината. При нас е изнесена церемония. Аз реално съм много доволна, всички хотели в Боровец ни предложиха цени, които влизаха в бюджета ни, но като ресторанти и менюта се спряхме на Рила и Айсберг. От Рила ме отказаха като ме накараха да чакам 40мин да се видя с управителя на ресторанта и като преценихме, че мястото е огромно, а ние 60 човека ще се губим вътре.

hrisa_89 ти от къде поръчваш торта?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 21, 2016, 11:50:27 »

"Захарно петле" - сладкарница в Самоков, правят страшно вкусни неща и обещаха да я закарат до горе. Аз съм много разочарована от Айсберг, а и менютата н еми харесаха. А в началото мн исках да е там, защото има дискотека и е мн хубав хотел. Както и да е - всяко зло за добро, казвам аз smile Къде ще се състой изнесената церемония? Църква ще имате ли?
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #33 -: април 21, 2016, 12:05:33 »

Церемонията ще е пред хотела, те си имат пейки, ние арка, взели сме и уелкъм дринк. Църква няма да има, защото младоженеца не е кръщаван, и кума не е кръщаван и като цяло нямаме желание за църковен брак. Аз съм доволна от досегашните си посещения, надявам се и на сватбата да се представят добре, а ако случаааайно има проблеми - кумата е адвокатка все пак biggrin Аз торта търся в София, защото със Самоковските не съм запозната, но май ще преслушам твоето петле smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 21, 2016, 12:06:57 »

Няма да сбъркаш с петлето Wink и много по-добра цена ще ти предлопжат със сигурност blum
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #35 -: април 21, 2016, 12:09:10 »

А вие в Самоков ли ще правите всички церемонии и после в Боровец само ресторант или ще имате изнесена церемония?
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 21, 2016, 12:13:02 »

Няма да иамме изнесена церемония, в Боровец е рисковано - студено е и може да завали. В Самоков само ритуалната, Църквата ни е в Боровец (ние много държим на църковния брак). След църката отиваме към хотела Wink
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #37 -: април 21, 2016, 12:18:01 »

Да времето малко ме притеснява, но разчитам, че като е август в 17.30 още няма да е толкова студено и за 30 мин ще успеем да се пооженим, пък после сме вътре. А и всички ще са настанени там и ако е студено ще имат дебели дрехи smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 21, 2016, 12:21:00 »

Може просто да се надяваме времето да е на наша страна Wink
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #39 -: май 03, 2016, 16:23:32 »

hrisa__89 можеш ли да ми препоръчаш фризьор и гримьор в Самоков?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 03, 2016, 17:31:22 »

Аз мога да дам отзиви след 15 май - ще си правя пробен грим и прическа в студио Рефлекс или беше Релакс? Забравих му името, защото всички казват просто - при Маца. Намира се до Лукойл в града.

Друго студио, но мисля, че само за грим е Елеганс. 
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #41 -: май 04, 2016, 08:32:42 »

Идеално ми е времето, аз търся за 27,08. Ще чакам да кажеш smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 04, 2016, 08:54:25 »

maranthea, аз не съм наясно с гримьорите и фризьорите в града. Ходила съм на подстрижка един-два пъти и това е. Аз съм си ангажирала гримьор от София да дойде в нас (Радомир - от там ще тръгнем), а за фризьор още нямам идея sad
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #43 -: май 04, 2016, 12:25:25 »

Аз не мога да си намеря никой изпробван от София. Т.е. изпробваните отказаха да пътуват, а на мен не ми се пътува час натам, час насам ... Тъй като грима ми ще е много обикновен - само очна линия, без сенки, защото много ми дразнят очите, и не искам да се разкарвам. Не разбирам как отказват грим за 6-7 човека + пътни, ама ...
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 04, 2016, 12:30:12 »

Честно казано и аз не мога да разбера, ама ...ей, на! Не им се работи особено
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines