Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:14:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В САМОКОВ  (Прочетена 37926 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 12, 2016, 17:38:05 »

Нашата церемония ще е петък - от хотел Самоков се съгласиха (с всички зор) да ни организират тържество там, но залите не ми харесаха. Може би, защото вече имахме база за сравнение и то не беше в полза на Самоков  nea
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #16 -: януари 12, 2016, 18:23:48 »

За съжаление не питах за церемонията на място, но жената беше много любезна и може да се свържеш с нея да попиташ. Ние сме малко всъщност - 70 човека. Ще изпратя и до Бреза и до Мура едно запитване.

Лион-а менютата им са с цена на всеки "продукт" и сам си сглобяваш меню.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 13, 2016, 09:43:52 »


maranthea, аз пак да се включа! За изнесеб ритуал (според мен) вилните селища са уникални! Те пак са с един собственик с "Бреза" и "Мура".. Ние няма да правим изнесен, затова не сме избрали тях. Повече ми харесва църковния ритуал честно казано, а и октомври на Боровец не се знае какъв студ ще бъде Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 09, 2016, 12:38:17 »

Момичета, как върви организацията?

Аз да се похваля, че вече се спряхме на ресторант - хотел Лион ще е. Предложиха ни страхотни условия и с цена 5 лв. бушон на човек, можем да внасяме не само алкохол, но и всичко, което искаме  yahoo

Сега вече спокойно мога да се захвана с организирането на дреболийките - още не съм се насочила за грим и прическа, нямам представа за такива специалисти в Самоков...
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 09, 2016, 13:52:39 »

Момичета, аз съм готова с заемането на фотограф, DJ и капаро за ресторант. Направих късметите за хвърляне и "облички" за прибори. Прикачвам снимка.

http://prikachi.com/images/90/8595090G.jpg
http://prikachi.com/images/832/8568832d.jpg
http://prikachi.com/images/831/8568831V.jpg

Поръчах си було от али и сега и се оглеждам за чантичка smile Скоро ще се захвана с украсата за масите и тейбълките. Вие до къде стигнахте?

П.П. И подадох запитване за торта, та и тя е уговорена вече smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 09, 2016, 14:07:21 »

О, чудесни нещица си сътворила, мога ли да взаимствам идеята?

И ние сме готови с фото и дж, чудим се за видеото още - дали да има въобще.

Тортата от къде ще поръчваш?

Много мисля и за цветята за украсата. Понеже не работим с агенция, ще си правя всичко сама, не знам ако купя цветята предния ден, от някоя борса например, как да ги съхранявам. Трябва да говоря с някоя цветарница в Самоков.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: февруари 09, 2016, 14:27:11 »

Бубе, писала съм много пъти, ама пак да кажа - и аз не исках видео, но добре че в последния момент размислих! Няма нищо общо със снимките, много по-пълна представа дава и попълваш някои бели петна от деня, защото при мен лично имаше доста такива smile Ако имате възможност си наемете и видео  good

И за правенето на украсата сама съм писала, и не само аз, ама пак да кажа, не се надценявай прекалено, моята украса също сама я мислих, но за самата ѝ направя в ресторанта + цветята си наех едно момиче, което има магазин за цветя и тя ми направи всичко за около 300 лв (цветя, букети, бутониери + труд). Иначе идея си нямам как щях предния и деня на сватбата да се справя да купувам цветя и да украсявам...учудващо много неща остават винаги за последния момент, колкото и да си мислила и организирала преди това  pardon Успех  heart

Хриси (адашки сме Wink ), много хубаво всичко с това зебло  heart Браво на теб, като гледам колко много време ти остава, се движиш повече от добре!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 09, 2016, 14:43:37 »

Мерси, Фери  give_rose

За видеото, точно това ни казват всички, че денят минава много бързо и неусетно, та си припомняш с филма. Затова и аз се замислям вече - имаме вариант да вземем евтино такова - Домишлярови от Самоков, но ако наистина е важен спомен, може би трябва да се насочим както и с фотографа, към някого от водещите в бранша  girl_impossible

За украсата, далеч съм от мисълта, че ще мога предишния ден, съвсем сама да направя нещата. Ще разчитам на помощ от приятел  girl_wink Аз ще съм приготвила предварително украсените бурканчета, ще ми трябва само някой да ги нареди нещата в ресторанта и да сложи цветя. Ще разпитам обаче в Самоков, дали пък няма да намеря професионална помощ за целта  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: февруари 09, 2016, 14:47:09 »

Да, проучи си и помисли хубаво, имаш време  smile
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 09, 2016, 16:24:34 »

Бубе, кое искаш да взаймстваш - късметите ли. Тях лично сама съм ги мислила, никъде не съм виждала такива. Ако ти харесват, пробвай да си намправиш smile Пък после ще се хвалиш Wink

Благодаря за комплиментите smile

П.П. За оператора - ние няма да имаме, само фото, така решихме.  give_rose
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 09, 2016, 16:25:51 »

Пропуснах да пиша за тортата - в захарно петле. Ние от там взехме тортата за кумувете - ей, облизахме си пръстите, уникална беше! А вида - красота!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 09, 2016, 16:30:52 »

Късметите са много оригинални, но имах предвид облеклото за приборите  blush

Значи Захарно петле, супер! Ние сме се насочили към тях, но нямах лични впечатления, а и отзиви много не намерих.
Активен
hrisa__89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 89



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 09, 2016, 16:48:33 »

Обличките ги има в най-различни варианти, ако ти харесват мойте идейки - ползвай ги, ще ти кажа от къде да си купиш дантела и мъниста. А за захарно петле - с много ръце "За" smile
Активен
nelly_d
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #28 -: февруари 15, 2016, 15:27:06 »

Bube, това с водещите в бранша е малко относително понятие. Разгледай работата на Домишлярови. По качество на работа не отстъпват на големите такива по цени. Във фотографските среди братята са познати. Работят с най-съвременната техника, с която много от колегите им не разполагат. Стандарта в Самоков е доста по-нисък, затова смятам, че и цената им съобразена с това.
И понеже съм от Самоков съм на разположение за всякакви въпроси, с които мога да бъда полезна.  Wink
Активен
maranthea
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #29 -: април 20, 2016, 18:45:57 »

Хоп ето ме и мен smile със свършена на половина работа. Капарирахме си все пак Айсберг и за момента съм много доволна от цялата комуникация която върви. Имаме дж и фотограф, имаме идея и цветове. Украсата върви малко по малко, защото си я правя сама. Имам притеснения за тортата, фризьора и гримьора, но всичко друго ми изглежда реално осъществимо smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines