Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 03, 2024, 13:27:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 223723 пъти)
 
lilkada
Ентусиаст
**
Публикации: 147



« Отговор #390 -: април 08, 2011, 09:59:26 »

Благодаря момичета!  give_rose За мен подигнатата платформа беше единственото условие (и цвета де) защото на няколко официални събития съм била с напълно равна подметка отпред и на втория час краката ми страдаха зверски  angry Сега ми остава да се моля май месец да е 30 градуса, че ще си умра от студ  blum А иначе за танците мисля да си взема едни ниски пантофки в подобен цвят


* untitled.JPG (10.89 KB, 467x332 - видяно 244 пъти.)
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 08, 2011, 14:03:38 »

V_e_S_i, аз за такъв етикет, когато си със шлейф да си със затворени обувки не съм чувала! pardon Според мен важното е обувките да са достатъчно елегантни! Вземи си такива каквито си харесваш и не се съобразявай с подобни неща! good Ето ти още един пример как стоят такива обувки:
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #392 -: април 08, 2011, 15:09:54 »

Момичета, харесах си едни обувки. Ако случайно видите подобни, докато си търсите за вас, моля да ми кажете. Тези мога да ги поръчам, но ми идват малко скъпи, а все пак такива обувки едва ли ще мога да сложа много пъти. Мерси преварително. И аз да се включа по дискусията по-горе. При рокля с шлейф, обувките, дори да са отворени, ще стоят добре, ако са красиви.


* nice_shoes_new.jpg (31.25 KB, 261x261 - видяно 2982 пъти.)
« Последна редакция: април 08, 2011, 15:26:07 от Sabrina84 » Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: април 08, 2011, 16:36:43 »

Sabrina84, ето ти линк към сайта на "Пещера", обувките са подобни на тези, които искаш, само където имат малка платформа отпред smile цената е супер-42 лв. Успех!
http://www.1001obuvki.com/product.php?ProductVariantID=1446
Активен
lawyer
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 779


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 08, 2011, 16:42:55 »

Изпращам още един линк, на подобни обувки само, че са по-затворени и са в сив цвят, но мисля, че няма да има проблем да си ги поръчаш в шампанско или бяло, защото в този сайт видях, че имат различни цветове, включително и шампанско:
http://www.obuvki-bg.com/model.php?model=102687
Магазинът мисля, че е в София, но може и по и-нет да се поръчат smile
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #395 -: април 08, 2011, 16:47:29 »

V_e_S_i, аз не съм много в час с етикета blush, но си купих отворени сандалки. Можеш да ги видиш 1-2 странички назад. smile Роклята ми е с дълбока цепка и прецених, че с отворени повече ми харесва отколкото със затворени. Пък и така никой не може да ме накара да сложа чорап blum Така или иначе едва ли някой от гостите ми ще е барнат според етикета и ще знае всички правила и т.н. pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: април 08, 2011, 19:43:01 »

 pinkbird, мила, то просто няма такова правило в етикета. pardon
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #397 -: април 08, 2011, 20:13:56 »

Момичета, имам снимки на обувките в галерията, но и тук ги видях http://www.1001obuvki.com/product.php?ProductVariantID=3812, много странно че почти никъде ги няма в шампанско. Да се похваля, сдобих се и с 3-ти чифт обувки, съвсем случайно попаднах на тях, и си викам то един път ще е, голямо сменяне на обувки ще падне  funnytooth, като успея ще ги снимам да ви ги покажа  Wink
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #398 -: април 10, 2011, 08:31:06 »

Леле, irkaaa, ти трябва да си наемеш асистент по смяна на обувките lol Супер, че си си намерила цели 3 чифта! Честито! Честито и на lilkada! A относно дилемата на pinkbird, и аз никога не съм чувала за подобно нещо в етикета... Според мен всичко зависи от самата рокля. Има си просто обувки, които стоят добре на една рокля и такива, които - не. Успех, миличка, дано скоро си намериш своите обувки. И според мен най-добре си носи снимка на роклята и си ги представяй, пробвай и отворени и затворени и ще си откриеш най-подходящите smile Успех отново!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 10, 2011, 16:14:47 »

Monikamaria, благодаря за успокоението. То и аз винаги съм си мислела,че отворена рокля си отива с отворени обувки или поне на мен така ми изглежда по-хубаво. Естествено, ако се гледа от страна на шлейфа, той наистина все пак придава по-официален и тържествен вид на тоалета и може да се каже,че изискава официални затворени обувки, но като цяло сватбата няма да е строго супер официална, така че...............какъв ти етикет - нали искаме да ни е удобно и ние да се харесваме най-вече girl_wink girl_wink girl_wink

pinkbird , благодаря и на теб. Обувките ти са страшни, точно такова нещо искам и аз - да не са прекалено високи и да са нежнички girl_wink Браво супер са!! Bravo Bravo
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #400 -: април 10, 2011, 18:02:24 »

Оо, v_e_s_i, извинявай,мила. Предишният ми пост беше за теб, не за pinkbird,съжалявам, грешката е моя  blush
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #401 -: април 11, 2011, 11:54:32 »

Много ти благодаря и за двете идеи:) само трябва да изчакам да видя и цвета на роклята...
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 12, 2011, 08:57:17 »

Оо, v_e_s_i, извинявай,мила. Предишният ми пост беше за теб, не за pinkbird,съжалявам, грешката е моя  blush
nonnita мила, благодаря и на теб - сега съм сигурна вече - забравяме за етикета:) и без това роклята като е отворена отпред ще бъде "извън етикета" за по-възрастните, така че няма какво да го мисля толкова. yahoo
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #403 -: април 13, 2011, 08:03:06 »

Сега чакаме само да се похвалиш с едни прекрасни ТВОИ обувчици smile  Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 13, 2011, 08:33:39 »

Ооооо задължително ще се похваля yahoo yahoo yahoo само да стигна до тях smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines