Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 01, 2024, 14:26:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Обувките - 5"  (Прочетена 223612 пъти)
 
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #420 -: април 22, 2011, 13:34:26 »

.............немога да си намеря обувки,на път съм да откача angry,единствените ,които ми грабнаха окото са в eBay  pardon да,но ме притеснява това,че немога да ги пробвам,дали ще мога да ги върна или разменя,моля ви споделете ,имате ли опит с пазаруването на обувки от този сайт и останахте ли доволни?????????????  smile
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: април 22, 2011, 13:53:42 »

Аз си харесах обувки http://fuccla.com/index.php/main/cats/11?page_num=8    обаче нямааа  :'(
Е не мога да си намеря такива каквито искам ,а тези изглеждат идеални,стилни в моя цвят с не много висок ток ;(
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #422 -: април 22, 2011, 15:25:52 »

Момичета, вижте какви обувки си взех днес: http://onceuponatime.snimka.bg/wedding/svatba.587126 и смятам, че могат да ми бъдат резервния чифт ниски за сватбата. На смешно ниска цена са.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 22, 2011, 16:23:31 »

cherry_dream , много хубава идея Bravo Bravo Аз също си мислех за варианта обувките да са в тон с темата  на сватбата и тъй като тя ще е розово, също смятам,че ще се получи добре. Ако не се лъжа някоя от булките тук беше качила точно такива снимки то сватбата си - с ярко цикламени обувки и даже вратовръзката на малдоженеца беша такава. Много е хубаво girl_wink Е, при мен това още е идеа, защото има доста време до септември  Oh my ..., тепърва ще обикалям и кой знае какво ще измисля crazy crazy
Другата ми идея е за ботуши. Това ми беше мечта още от малка Girl_hide.  Ако някоя от вас знае къде се продават и какви цени вървят горе-долу сватбени ботушки, моля споделете mda
Активен
Zvoni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #424 -: април 22, 2011, 22:32:00 »

.............немога да си намеря обувки,на път съм да откача angry,единствените ,които ми грабнаха окото са в eBay  pardon да,но ме притеснява това,че немога да ги пробвам,дали ще мога да ги върна или разменя,моля ви споделете ,имате ли опит с пазаруването на обувки от този сайт и останахте ли доволни?????????????  smile

Здравей,аз от личен опит с eBay мога да споделя, че съм изключително доволна-поръчах си от там обувки и чанта.Разбира се бях леко притеснена дали ще ми станат тези обувки и какво ще ги правя АКО не станат-но слава Богу ми станаха.Аз нося 38ми номер-съответно за английските размери 5ца.Отговарят си на номера, единствено са по-тесни.Как да се изразя на дължина са ок,но са теснички на пръстите-понеже модела е от затворените само с изрязани пръсти.Та сега ги разтъпквам и се надявам да не остана "без крака" след сватбата pleasantry
Активен
chanel4e
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #425 -: април 23, 2011, 07:46:47 »

Zvoni ,благодаря ти за отговора,а за колко време дойде поръчката?
Активен
Zvoni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #426 -: април 23, 2011, 09:32:40 »

тъй като аз използвах за доставка една бг фирма с офис в Лондон,поръчката от eBay я изпратих на техния адрес и те вече я докараха до офиса си в София.Около 10тина дни отне доставката
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 23, 2011, 09:44:46 »

От Англия можеш спокойно да си поръчваш директно ти, не е никак сложно - така доставката ще е по-бърза и по-евтина. За по-малко обемни стоки така е по-добре, виж, при обемните - там е ясно, че е по-добре да се ползва фирма доставчик, защото доставката е много скъпа.
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #428 -: април 24, 2011, 15:26:11 »

Моите са от тук : http://www.paradoxlondon.com/Pink/shoes_pages/Shoes_Barbie.html   
Имат представители в България , но ако ги чакате от тях ще има да си чакате поне 45-60дни. Номерата на обувките си отговарят и имат като малки меки възглавнички под стелката точно на петата и там където пада тежеста на крачето. Много съм доволна. Тъй като исках високи и удобни обувки , а и като цена ми се получи много добре  danceg
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: април 25, 2011, 20:51:52 »

Honey_Bunny, много красиви неща имат! good А как се поръчва при тях? Не виждам количка и линкове "купи", както и цени и т.н. Или просто аз не съм видяла. scratch one-s head
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 26, 2011, 06:40:47 »

Хм, щом имат представители тук, вероятно през тях става поръчката, а не директно през сайта smile
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #431 -: април 26, 2011, 20:38:11 »

Аз си ги взех през представители тук .Ако някой го интересува мога да ви кажа от къде,но пишете на лични , за да не става като реклама ,тъй като магазинът е доста известен. Но имайте в предвид , че нямат много налични модели и размери и ако нямате късмет да са налични и решите да си поръчвате от тях, трябва да разполагате с около два месеца. За да не останете без обувки за сватбата. Другият вариант е от този сайт , но има и такса за доставка около 13 паунда ако не се лъжа: 
    http://www.girlsofelegance.co.uk/acatalog/Pink-By-Paradox-Wedding-Shoes.html

Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 26, 2011, 21:25:50 »

Honey_Bunny а какви са цените?На първият вариант ,защото от втория направо се ужасих   pardon
Активен
Honey_Bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #433 -: април 27, 2011, 08:50:34 »

110лв са мойте . От тук ги взех.
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #434 -: април 27, 2011, 19:29:43 »

Honey_Bunny, страхотни модели има в този сайт! Браво за избора ти!
И аз да се похваля вчера си взех и аз обувки за роклята. Не са високи - около 5 см е тока и са адски удобни, което ще ме спаси от втори нисък чифт. girl_wink
Ето и снимка:


* Shoes.JPG (75.46 KB, 448x336 - видяно 274 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines