Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 12:56:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Big Brother Family  (Прочетена 29406 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 23, 2010, 11:10:02 »

Не мисля, че започвам спор, смислен или не, Вер..... Коментирам това, което вие коментирате. Фактът, че мисля малко по-различно не означава, че предизвиквам спор, нали?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 23, 2010, 11:12:18 »

Ина , защо реши, че ти започваш спор  crazy
Приемам всяко мнение и написах че няма смисъл от спор -като има  впредвид всеки да убеждава другия в противното.
Ама що верно реши че за теб става въпрос не разбирам?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 23, 2010, 11:16:05 »

Сигурно защото веднага след моя пост писа ти,  и коментира нещо от моето писане, за това кой какви двойки познава.
Не е болка за умиране, спок!

Темата е направена за това, в крайна сметка.
Аз поне така си обяснявам съществуването и.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 23, 2010, 11:51:02 »

Аз се принудих да гледам Листопад   tease , докато почнат талантите, за да не гледам Биг Брадър. То хубаво, ама днес всички в офиса само за това говорят и искам , не искам пак знам какви семейства са избрани.
Не мисля, че това в извадката за семействата в страната , нито пък, че няма и такива  nea има и те не са малко . Жалко е , че децата ни (имам предвид младежта в страната) си изграждат мнение за живота от такива предавания . Дано не съм права
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 23, 2010, 11:55:51 »

Със сигурност ги има и аз като се замисля познавам такива, но смятам, че трябваше да пуснат и някои по-нормални, не всичките да са  crazy
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 23, 2010, 12:12:31 »

Аз пък съвсем забравих, въпреки непрестанната реклама, но напоследък ми е почти простено sarcastic
Четейки възмущениетоВи..ме заинтригувахте *crazy*дано се "сетя" довечера да видим , какво се случва този сезон. А за типажите...от това което сте писали...ами то май 70-80% са си представителната извадка на населението pardon
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #21 -: март 23, 2010, 13:38:31 »

Според мен типажите са си съвсем реални и доста често срещани. Е, разбира се че са избрали двойките, които най-ярко и пълно изразяват всеки типаж, но все пак се търси шокиращото и крайното, което е нормално за такъв формат. Макар че акцентираха в първия епизод на двете "Фалшиви" семейства (което също смятам за нормално и предвидимо - това е фабулата, която тлее от доста време и няма нужда от много побутване, за да стигне до кулминация и да сложи начало на верижна реакция), на мен ми е най-интересна възрастната двойка. Те бяха промотирани като еталон за брака, "любов докато смъртта ни раздели" и свеж полов живот, макар на повяхваща възраст. Работата е там, че за да ги вкарат вътре, екипа е преценил че ще бъдат ценни за действието, и ми е много любопитно от кой храст и какво зайче ще изскочи при тази двойка. Не вярвам да залагат единствено на културната и морална пропаст между тях и останалите двойки. За да се стигне до конфликт от такова естество, силите би трябвало да бъдат малко по-изравнени, т.е. да има поне още една "нормална" двойка, която да застане до тях в "борбата" с меркантилните девойки и техния "морал".  Не че не ми се иска да има наистина такива хубави семейства, не че не вярвам, че не съществуват - моите родители са ярък пример за прекрасен брак, не че не се надявам и аз да създам такова семейство, и на 60 години още да се гледаме влюбено и да се държим за ръце като ученици... Просто както и вие казахте, щом са се явили на подобен кастинг, и са избрани от екип психолози и т.н., значи зад красивата фасада има нещо заключено в мазето. Просто ми е любопитно какво ли е то...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 23, 2010, 14:08:16 »

Денито  goodpost И на мен старчоците са ми интересни  good Сутринта пък ги гледах при Гала, Евгени Минчев коментираше и според него тоя на Анджеклика мъжае гей и са двойка ей така, само за фасада  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 23, 2010, 14:41:18 »

голяма полемика и дискусия се е заформила тул. аз да ви кажа, че познавам никой, ама никой който дори бегло да наподобява семействата. чак ми се вижда невероятно, че някой може да е толкова тъп така да си скапе живота или като цяло да има такова социално поведение, наистина не го проумявам.
 за мъжа на танцьорката и аз мисля, че е гей.
 за старите хора,м първоначално ми се сториха ОК, ама после нещо държанието им ми се стори странно и като се замислих кои нормални хора ще влезат в ББ на 60 години.
 единствен ми се струва нормален Весо газката от Пловдив, междудругото ми е много далечен познат и е ОК момчето.
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #24 -: март 23, 2010, 15:21:17 »

моето мнение че това е поредната безмислица в нашата страна
нито един биг брадър не съм гледала няма и да гледам защото е супер простотия това предаване чудят се вече какво да измислят и явно скоро няма да измислят нищо стойностно
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 23, 2010, 15:22:15 »

И аз нямам такива познати и изобщо не мисля, че болшинството БГ са подобни утрепки. Направо е обидно ... Хубаво щеше да е 50/50 нормални/тъпанари, а то е направо 10/90.

Сигурна съм, че на кастинга са се явили и някои по-нормални семейства. Някъде около втория ББ се яви една моя позната актриса, която е интелигентно момиче, леко шантава, идеална, но не я харесаха, трябват им основно разни "пипируди" и т.н.

Аз харесвам предаването от психологическа гледна точка, защото повечето участници искат не искат до голяма степен показват същността си, след седмица свикват с камерите и не им обръщат толкова много внимание, пада фалша до известна степен. В реалния живот има много лицемерие и грешни представи за заобикалящите ни.
« Последна редакция: март 23, 2010, 16:06:48 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 23, 2010, 15:51:26 »

Мая, предварително уточнявам, че не се заяждам, но понеже има неща, които не мога да разбера в поста ти, те моля да ми обясниш.
Значи, един път казваш така
Цитат
И аз нямам такива познати и изобщо не мисля, че болшинството БГ са подобни утрепки. Направо е обидно ...
,
а после казваш така
Цитат
В реалния живот има много лицемерие и грешни представи за заобикалящите ни.
.


А и ..... какво значи нормални хора ? Кой ги дава тези определения и според кого те са валидни?
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 23, 2010, 16:39:25 »

Само да ви кажа, че четох че тази Анжелика искала да напуска, не издържала без багажа си и роклите си и не й понасяли условията в къщата, също така с мъжа й не били съгласни да има деца вътре, така че може и да напуснат......
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #28 -: март 23, 2010, 16:43:55 »

А иначе фаворит ми е момчето - погребален агент. На пръв поглед изглежда като някакъв малоумен, скинар и какво ли още не, но момчето определено е свежарка, и макар че се поступват с жена му, ми се струва че имат истински и чисти отношения и много се обичат. Харесвам такива непринудени хора, които са такива, каквито са, без да се притесняват че оставят лошо или различно впечатление у околните. Това си е един вид "сито" - преминават по-повърхностните и тези, които съдят по външния вид, и остават качествените. А дали е пошло самото предаване зависи само от начина, по който го гледате. Ако обръщате внимание на интригите, клюките и прочие скандали, нормално е да ви се стори пошло. Но ако го погледнете наистина като социален експеримент от психологическа гледна точка, как се манипулират един друг в къщата, и как ВВ манипулира самите съквартиранти и зрители, и поставя заряди, сам незнаейки кога и колко голям ще е взрива, тогава вече ще ви стане интересно... Но това си е мое мнение.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #29 -: март 23, 2010, 16:53:36 »

Според мен ,снощи не беше впечетляващо предаването,и много се дразня като кажат ,че това е представителна извадка на нашето общество,не съм съгласна,ми то еротични звезди комарджий,абе нямам думи,май няма да го гледам
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines