Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 08:48:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Халките - 7-ма част  (Прочетена 147119 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 07, 2010, 21:45:16 »

Честито Nastiq! Много са нежни халкичките!  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #226 -: юли 08, 2010, 13:52:05 »

Наистина са много хубави! Поздравления и от мен  give_rose
Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 08, 2010, 22:35:14 »

Скоро и нашите трябва да са готови, даже в понеделник ще ида да проверя какво става, че казаха на 10.07., нямам търпение...
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 11, 2010, 07:49:14 »

Ние вчера направихме една сериозна разходка, за да разглеждаме халки.
И наистина - на снимка е едно, а на живо съвсем друго.  nea
Само дето не отидохме в Сватбен център София да видим техните.
Но от всички видени, се влюбихме безумно в един модел от магазин "Валентин" -  напълно изчистен, с камъче по средата.  girl_in_love Но са много скъпи.  girl_impossible
Някой би ли казал дали има сайт на магазин "Валентин", понеже аз не намерих.  sad
Ще бъде изключително благодарна!  give_rose
« Последна редакция: юли 11, 2010, 08:08:22 от lunno momiche » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #229 -: юли 11, 2010, 08:46:07 »

 lunno momiche, не можах да намеря сайт, но на линка по-долу са изброени марките бижута, които предлагат. Може би по него ще можеш да се ориентираш  smile

   http://www.tzum.bg/bg/shops/41.html&brand=75
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #230 -: юли 11, 2010, 17:02:18 »

Момичетааааа халките на всички ви са много хубави give_rose.....Ние дори не сме започнали да гледаме, т.е. гледали сме , но online. Сега малко сам се панирала.......ние се прибираме в БГ на 13.8 , а сватбата ни е на 22.8............и сега има проблема.....Ще можем ли да си намерим халки за 8 дни в БГ? Кажете мнения защото аз само за това си мисля..... tease
Активен
franseto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


бъдещ сватбен агент ;)


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 11, 2010, 21:20:38 »

VeniNY  наистина при вас нещата ще са доста напрегнати за толкова малко време. Ние си взехме халките много одавна вече, но ни казаха че след 10 дена до 2 седмици ще ги правят. Понеже халките не са като обикновенните пръстени и те винаги се правят по специална поръчка. Въпроса е да сте се спряли на конкретен модел и още щом пристигнете да отидете в някой златарски магазин и да си дадете поръчката , като изрично поискайте кратък срок на изпълнение. Точно не знам какво могат и от къде да ви кажат, но мисля че ще стане. Въпроса е, че ще ви излезе и по-скъпо за "експресната" поръчка. Иначе едни мои приятели в деня преди сватбата си взеха техните, но не знам точно коло време преди това са дали поръчката. Както казах въпроса е да сте много организирани и да няма лутане по магазините и моделите. Ние си бяхме харесали в интернет от гугъл на случаен пронцип един модел. принтнах го и го занесохме в сара трейд. Там даже на момента ни показаха същия модел но шарката беше обратно. Така, че съвета ми е да сте организирани и предварително да си набележите модел и мясото от което ще ги поръчвате, за да стане на време smile
Прочети постовете  малко по-назад на момичета от твоя град или от там където мислите , че ще ги купите, за мнения за конкретни бижутери и цени успех  good
« Последна редакция: юли 11, 2010, 21:24:02 от franseto » Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #232 -: юли 11, 2010, 22:17:36 »

VeniNY,със сигурност ти казвам,че в магазин Принцес(на ул.Пиротска в София)има размери готови халки от повечето им модели!Така че можеш да си ги вземеш веднага.Моя приятелка си ги купи от там и аз като ходих си харесах едни,които ги имаха в размери.Стига да си харесате модел.
Не се приетснявай,ще се справите.Успех!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 11, 2010, 22:27:34 »

VeniNY, и аз съм за магазина на Princess на Пиротскка, нашите халки са от там, обслужването е на ниво. Ние мерихме много модели, защото аз исках да видя как стоят преди да се спрем на нещо. Имат богат избор и много размери- готови, нашите ни станаха веднага и можеше да ги взимем още същия ден, но тъй като исках надпис с имената и датата ги взехме на следващия ден. Така че успех и да се похвалиш с вашите халки.
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #234 -: юли 12, 2010, 13:50:40 »

Момичета благодаря за барзите отговори  give_rose Ще видим как ще се справим ние в БГ моето момче каза, че се потготвя физически и психически за моето даржане  diablo вав 10 те дни преди сватбата  Wink funnytooth Ще баде интересно......на 13 кацаме на 14 излизаме и без порачка на халки няма да се прибираме ужассссссссс  tease
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 20, 2010, 20:48:11 »

ние си написахе имената, с които си викаме, само ние си ги знаем, на мен ми изглеждаше малко несериозно, но после се съгласих и ми изглежда много мило.
onedream как така, пусни някоя снимка, стана ми много интересно, много добра идея/

Ние си викаме "пиклив опосум" и "пръдлив (посран) лос", мислите ли, че ще ни гледат странно като им кажем какво искаме да ни напишат blush?
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 20, 2010, 20:54:06 »

Ние си викаме "пиклив опосум" и "пръдлив (посран) лос", мислите ли, че ще ни гледат странно като им кажем какво искаме да ни напишат blush?
  ROFLfunnytooth sarcastic funnytooth sarcastic funnytooth sarcastic *ROFL*о

Е не е истина просто как ме разсмя!  Offtopic
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 20, 2010, 21:03:06 »

posum искрено ме разсмя  ROFL funnytooth funnytooth ROFL
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 20, 2010, 21:39:26 »

Е не, стига бе, хора...  funnytooth
posum, те ще ви го гравират, ако настоявате, ама ти сигурна ли си, че точно това искаш да стои на халките ви?  funnytooth
Може и по-мека версия, в стил: От опосума за лоса и обратното, без допълнителните уточнения...  sarcastic
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #239 -: юли 21, 2010, 05:10:58 »

Posum,  funnytooth laugh ROFL sarcastic funnytooth С твоя комнтар падна голям смях в нашата каща........мерси че тази седмица много ми е гадна  angry
 funnytooth laugh но ти просто ми оправи настроението за дни напред  Bravo tease не бях 4увала такива обръщения ......
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines