Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 04:11:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив?- 8 част  (Прочетена 197912 пъти)
 
krissitu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #390 -: юни 24, 2010, 21:03:37 »

Здравейте момичета,
може и да съм пропуснала в четенето, но някоя от вас заела ли се е сама да изготвя "онези неща, които се хвърлят над младоженците (с бонбонките,жито,стотинка и т.н)" и ако да откъде сте купували материали.
Благодаря Ви! give_rose
Активен
ba4ka
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #391 -: юни 24, 2010, 21:31:43 »

Здравей, и нашата сватба ще е в р-т Острова другата седмица и ще ти дам актуални отзиви. За ДЖ собственика ни каза, че не може да ни препоръча, но ако ви е предложил, този, който е там през седмицата е гола-вода. Ние избрахме ДЖ да ни е Дидо и ще видим как ще се представи. Ако имаш и други въпроси с радост ще ти отговоря, защото знам какво е да се луташ за всичко  smile

Благодаря ти Pretelina, надявам се всичко при вас да мине по "мед и масло". Сигурно много се вълнуваш, аз от сега се чуствам притеснена.
ДЖ, който ни предложиха тогава е този, който води и през седмицата, затова и търся коментари.За ДЖ Дидо съм чувала само хубави отзиви, но той беше ангажиран за нашата дата(още от април). Въпреки, че сме запазили още през февруари църквата, ритуалната зала и ресторанта до сега на лице са само поканите smile , но ще се справя, форума също много ми помага  good
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 24, 2010, 21:51:56 »

Здравейте!Нашата сватба ще бъде през септември в Рачич, с.Войводиново.
Има ли няко, чиято сватба ще бъде там? Благодаря предварително за отзиви! smile


Здравейте!
Другия месец ще водя сватба там. Младоженците на последната ни среща бяха много доволни от подготовката и отношението на управителката. Няма ограничение с музиката поне до 02:00, което значи, че живот и здраве ще стане голям купон и много хубава сватба. smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юни 24, 2010, 23:13:48 »

Krisitu, ние нашите късметчета и аксесоарчета си ги взехме от Асеновград, една събота цялата обикаляхме в Асеновград то там е пълно с магазини и всякакви нещица за сватби. мисля,че се казваше Дидка магазина. crazy
Hellen_, blum Август месец сме на сватба в Рачича. Аз не съм го виждала,но моята приятелка каза,че било много яко и басейн имало и са доста вдъхновени, ще видим. Ще и кажа ако иска да се регне тук и обясни по-подробно как седят нещата, или най-добре след сватбата .както тя си прецени на снимките които ми показа на ресторанта всичко излгежда супер  Girl_hide
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юни 25, 2010, 01:08:45 »

Здравейте момичета,
може и да съм пропуснала в четенето, но някоя от вас заела ли се е сама да изготвя "онези неща, които се хвърлят над младоженците (с бонбонките,жито,стотинка и т.н)" и ако да откъде сте купували материали.
Благодаря Ви! give_rose
сама си ги правих, тюл и цветенца си купих от нмагазина до пешеходния мост, жито от магазина, а бонбоните бяха детска радост, тях по-трудно ги намерих, но си е много готино да си правиш късметите smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юни 25, 2010, 08:03:26 »

krissitu момичетата вече за ти казали варианти за късметчетата. Аз също си ги правих сама главно заради това, че исках да се по-различни и взех тъмно розов тюл и зелена панделка. В магазинчетата до пешеходния мост има страшно много неща. Само че, ако нямаш много време се организирай, защото на мен ми беше много трудно да ги хвана, когато работят, защото след работа до никъде не мога да стигна и в събота не работят много. За правенето си отдели също няколко часа някой ден да си ги направиш спокойно. Аз много ги подценявах и мислех, че ще станат за един час, но ги правих три и накрая всичко ме болеше да не говорим как се бях изнервила и вече и не ги харесвам. Но при мен всички трудности за украста дойдоха от специфичните цветове и това, че не намерих голямо разнообразие от материали, за да стане по-интересно. Бонбоните майка ми ги беше взела случайно по друг повод ще те излъжа от къде, но ти препоръчвам да им намериш заместител, защото са много големи и може да слагаш само по един и на мен лично някак си не ми харесва така.
Активен
solari
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #396 -: юни 25, 2010, 19:46:13 »

Има ли булки от Пловдив? - 7 част

Мили дами, заповядайте в новата тема за булките от Пловдив- бъдещи и вече минали по този път. Пожелавам ви приятни мигове в темата!

heart БУЛКИ 2010 heart

veninceto - 17 17 април 2010 weddingday
didiilko - 29 май 2010 weddingday
savka - 19 юни 2010 weddingday
orchidee - 26 юни 2010 weddingday
sisito86 - 03 юли 2010 weddingday
pretelina, AlexiS - 04 юли 2010 weddingday
galiaart, nelinka - 17 юли 2010 weddingday
tweety - 24 юли 2010 weddingday
DoniM - 14 август 2010 weddingday
VeniNY - 22 август 2010 weddingday
conflate, roska79, sunshine4eto - 04 септември 2010К weddingday

ina 22


[teo: Наложи се да редактирам мнението, моля да си го промените или напишете отново в случай на допусната неточност.]
« Последна редакция: юли 09, 2010, 16:06:27 от Капризче » Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юли 09, 2010, 13:21:28 »

Ей момичета  smile
Как сте?  Какво ново при вас? Не сте писали скоро. Има минали сватби и скоро предстоящи, хайде сигурно имате много за споделяне.
Ние се движим за сега добре. В понеделник съм на пробна прическа и ще си обличам роклята  yahoo. От февруари не съм я виждала. Нямам търпение вече.
С украсата сме вече готови и остава алкохола и дреболииките, като жартиер, ритуални свещи, късметчета, вино, пита и т.н
Тортата е уточнена вече, и на вкус е страхотна, вчера се  Torte, ядохме, ядохме и даже още има.
Това е за сега от мен.
 Wink
Активен
sunshine4eto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юли 09, 2010, 14:11:17 »

Момичета бонбонките детска радост наистина са кът, но да знаете в Кючука до Слънчеви лъчи има будка за ядки...-е там има yahoo danceg Bravo
benitka, пиши ми на лични повече за тази торта, много ме интересува и къде ще си на прическа, цени и т.н.
Активен
ba4ka
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #399 -: юли 10, 2010, 12:27:23 »

Здравейте момичета! Нека и аз да споделя какво се случва с организацията и приготовленията.
Сватбената ролкя още не е ушита, но се надявам да стане до средата на август имам и нещо на ум за обувките, тези дни ще публикувам малко снимки на идеите. Костюма на младоженеца е капариран и в понеделник ще го вземем. Намерих много изгодна украса за расторанта от балони за 100лв от фирма ЧъРъДъ- магазина им е в Тракия в т.ц. Аримаг.От р. "Острова" ни искат 400, което ми идва доста скъпо...Куверта е уточнен най- накрая, в понеделник имаме среща с фотографа и DJ, но съвсем забравихме за музиканти за извеждане.Ще трябва да потърся. Остават стращно много точки за отхвърляне по списъка ми със задачи, но има време, още не съм изпаднала в паника,  надявам се да не стигам до там smile
benitka, моля те, дай повече инфо за тортата- от къде ще я поръчате??Аз се чудя дали да не се спра на Сладък Рай..
sunshine4eto, благодаря за ценната инфорнация за тези бонбонки, разбирам, че са голям кът!
« Последна редакция: юли 10, 2010, 12:31:04 от ba4ka » Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 11, 2010, 03:04:29 »

, но съвсем забравихме за музиканти за извеждане.Ще трябва да потърся.

За музиканти за изжеждане бих Ви препоръчал Г-н Пламен Добрев и неговия оркестър. Това са народни музиканти и изпълнители, професионалисти (бивши колеги на баща ми в ансамбъл "Тракия"). Ако искате, пишете на лични да Ви напиша техните координати smile Наистина са много добри.
Активен
benitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 11, 2010, 13:13:06 »

Ох момичета Тортата е моята гордост! Wink
Много торти гледах, ядох, гледах.... ама тази ми влезна в сърцето... heart. Има я в галерията ми.
Тя ще бъде на три етажа, като всеки етаж се състои от три какаови блата с два вида крем - голд микс и мока. На вкус е уникална  Bravo.
От този форум разбрах за едно страхотно момиче Пепи, което твори тези страхотни торти, свързах се с нея и така стигнахме до избора. Нашите кумове си бяха поръчали тортата от Сладък рай, но на мен лично не ми допадна, красива беше, но не и вкусна. Това разбира се е въпрос на избор. Разликата в цената на парчето на тортите не е нещо невъзможно и ние се спряхме на Пепи.
Пробната прическа ми е утре. Аз от години си ходя при Миро и Коцето от Добо и Капели в Капана. Те са не само мой фризьори, но и много добри приятели. Прическата която съм си избрала е леко романтична, полу вдигната, полу пусната коса. Ще ме видите Wink
И това е за сега. На 24. съм козметик, на 30 деня преди сватбата съм на педикюр и маникюр.
Активен
slance81
Новак
*
Публикации: 9


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 11, 2010, 16:47:39 »

Мили момичета,

Моля помагайте с отзиви, че не мога да реша за ресторанта. Свадбата ще е за 90 човека и сега последно избирам между Петър 1 ( Резиденцията) и Империал.
Петър 1 много ми харесва, но си мисля че ще бъде тясно и няма къде да се играе хоро, ако станат повече хора.
Много благодаря за всички коментари!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 11, 2010, 18:36:23 »

funnytooth Мдаа
Милена и Димитър хахаха добре!
Гарантирам, пак казвам за тях с 2 ръце!
Аз съм си правила 2 чифта сандали при тях. Първите сигурно ги коригирахме 5 пъти, докато ми станат. Бяха ту широки, ту тесни. Тогава Милена точно беше родила малкия и с нея нямах контакти. Митко ми ги даде на смешна цена. 20-ина лева за естествена кожа.
За вторите ме обслужваше Милена. Ужасно арогантно и троснато поведение bad. Сандалките пак ми бяха широки, но ги занесох на обущар. Нямах никакво желание да се занимавам с нея pardon.
А Митко го познавам от дете, затова ми даде сандалките на тази цена.
Ако си правя обувки при тях, ще държа да ме обслугва Митко. good
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 11, 2010, 18:42:22 »

slance81 ад горещо ти препоръчвам Империал - моята сватба беше там преди седмица и нещо , има снимки от градината и ресторанта,Самият ресторант има и facebok в който може да нидиш също снимки. До колкото знам Резиденцията събира  горе долу 80 човека иначе и за там съм чувала много добри отзиви.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines