Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:03:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 7 част  (Прочетена 153565 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: септември 24, 2009, 14:01:00 »

Има ли булки от Пловдив? - 6 част
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 24, 2009, 16:07:28 »

Е, момичета, нека се разпиша първа в темичката като една от вече миналите  под венчило булки през 2009 smile
Да ви пожелая спорна подготовка, без нерви, късмет и една прекрасна сватба като резултат! yahoo
И не забравяйте - това е един невероятен ден, който човек си струва да преживее в живота си!!!

 good
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 28, 2009, 19:48:58 »

Ето че и моята сватба мина. Всичко беше прекрасно - най-хубавия ден в живота ми досега. Относно организацията всичко бе перфектно, специални благодарности на Радина и целия персонал на Парк Хотел Империал, че се погрижиха всичко да е перфектно и така , както го искахме, възхитена съм от тях. Да не забравя и прекрасния ни фотограф Митко Яков, който ни направи уникални снимки, като имам малко повече време ще кача някои от тях. И не на последно място, Kristinka, благодаря от все сърце, че сбъдна една от моите мечти и благодарение на теб се чувствах най-специалната и красива жена на света. Надявам се да не приемете тези похвали като реклама на когото и да е било, просто съм много доволна и наистина им БЛАГОДАРЯ, защото сбъднаха нашата приказка! Bravo
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 29, 2009, 12:36:52 »

Честито, Ваня!
Дълъг и щастлив семеен живот ви желая! give_rose
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 29, 2009, 13:28:25 »

момичета, моля за малко помощ. Можете ли да ми препоръчате ресторант в Плд с красива градина за изнесен ритуал, освен това ако знаете ресторант, който има сцена (не много голяма) ще ми бъде много от полза.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 30, 2009, 09:46:33 »

момичета, моля за малко помощ. Можете ли да ми препоръчате ресторант в Плд с красива градина за изнесен ритуал, освен това ако знаете ресторант, който има сцена (не много голяма) ще ми бъде много от полза.
Империал е добър вариант ! Градината си е направена точно за изнесени ритуали .   good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 30, 2009, 12:37:02 »

Алусинадо, сещам се за Джия Бийч, Резиденцията, Новотела, острова
Активен
gerganat
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #7 -: октомври 08, 2009, 14:11:18 »

A za kolko choveka e restorant Imperial ?
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 08, 2009, 15:17:05 »

Комплексът разполага с луксозна ресторантска част с две зали, зала "ИМПЕРИАЛ" със 140 и зала "КРИСТАЛ" с 250 места с възможност за различно аранжиране.
това намерих в сайта има. не гарантирам за верността на информацията
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 08, 2009, 16:34:16 »

Имрелиал е много хубав ресторан единствено за аранжиране цвета е твърдо определен защото всичко е в бордо ! Но е хубав ресторант и добра кухня !  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 09, 2009, 11:59:18 »

била съм на сватба в Империал в голямата зала, на мен лично много ми хареса обстабовката, обслужването беше добро, храната също, двамата ДЖ , с които работят са наистина добри-Теодор и Аврам, управителката е мила. Малката зала много не ми харесва, когато търсихме ресторант за нашата сватба отидахме да гледаме, като влезахме в малката зала миришеше ужасно и не изглецадше добре има и едни колони. голямата е хубава, просторна, не са наблъскани масите и столовете са конфортни, но я дават само за по-големи сватби.за мен това е наистина добър ресторант, лошото е че е далече от центъра.на мъжа ми пък въобще не му хареса и не даде въобще възможност да го коментираме за сватба, така че си е въпрос на вкус
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 09, 2009, 13:53:23 »

Моята сватба беше в Империал, зала Кристал (250 места). За мен и  моя съпруг това бе най-подходящия ресторант. Има достатъчно място, за да може гостите да се развихрят на дансинга, масите не са наблъскани, обслужването е на ниво, а кухнята им е страхотна. В допълнение и управителката е изключително мила и коректна. Имат и градина, подходяща за изнесен ритуал. Препоръчвам ви го! Но най-добре да идете на място, да го разгледате, все пак всеки си има различен вкус,може на вас да не ви хареса.
« Последна редакция: октомври 09, 2009, 14:04:09 от vania_ps » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 09, 2009, 15:19:41 »

A za kolko choveka e restorant Imperial ?
ю
здравей Гери, чак сега видях че си тук, като прочетах постинга ти в друга тема, миля че вече ти отговориха на въпроса smile
 все си мисля, че Тримонциум, Новотела , марица или Ленинград са по-подходящи за вас smile
Активен
gerganat
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #13 -: октомври 10, 2009, 10:52:35 »

ю
здравей Гери, чак сега видях че си тук, като прочетах постинга ти в друга тема, миля че вече ти отговориха на въпроса smile
 все си мисля, че Тримонциум, Новотела , марица или Ленинград са по-подходящи за вас smile
I az kam Novotela i Trimontzium sam se nasochila ama vse pak da pomislja i za dr vazmojnosti smile Trimontzium go znam restoranta- mn e krasiv - kakvo shte kajeshe za Novotela - kak e obstanovkata i obslujvaneto - a kato ceni ? Vie zashto se otkazahte ot tam - zaeto li beshe?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 10, 2009, 10:58:36 »

И аз да се включа. За ресторант с градина най-много ми допада тази в "Джиа бийч". Незнам дали е заради украсата, но последната сватба на която бях там направо ме накара да съжалявам, че на моята не съм имала градина.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines