Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:12:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 8 част  (Прочетена 185270 пъти)
 
silikonka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: март 29, 2011, 09:28:15 »

Ангелче -щом си алергична не си купувайте златни. Няма смисъл след това като не ги носите. Аз също искам да се видим ,нека да се съберем ,пък и да се видим на живо. yahoo
Относно това за открития ресторант - аз също се бях хвърлила на тази идея...само че след гледане на доста сватби,кои на открито кои не, стигнах до следните три  извода. Ако искам сватбата да е на открито -тя ще е на някое езеро...поляна ...басеин...
1 . Като нисичка жена аз искам да с токчета, а си представете токчетата и зелената поляна..как токчето ще се забива в поляната ....и каква гледка е ..
2. Има голям риск с времето...ако е лошо времето -всичко отива по дяволите... украсата също...
3. Ако има вятър - всичко ще се развали...прическа..було... и се получават едни снимки от духането на вятъра..и едни мимики на лицата.
 4.Ако имате и видио,много лошо се чува на самия запис...едно духане...( последното се сетих сега ) не зная дали не може да се оправи от операторите.
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: март 29, 2011, 09:42:05 »

Момичета качих в албума си някой снимки на дреболийки изработени някой и от мен. Може да ги погледнете, да си кажете мнението, а може и да послужи за идея на някой  smile
Активен
silikonka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: март 29, 2011, 09:52:17 »

Момичета качих в албума си някой снимки на дреболийки изработени някой и от мен. Може да ги погледнете, да си кажете мнението, а може и да послужи за идея на някой  smile
Всичко е много хубаво ... Тези столчета за какво служат и как се правят? А нещата за закичването са мнооооогоооо хубави..искам и аз да си направя..моля те кажи как се правят ....Книгата за пожеланията е страхотна...Разкажи повечко как ги направи...ии малката врътовръзка е страхотна...Разкажи...
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: март 29, 2011, 10:43:47 »

аууу Тинкърбел страхотни неща - аз понеже имам сантимент към пеперудите, защото също ги бях избрала за акцент на сватбата ни, особено ми допаднаха късметчетата heart а и жартиера, един точно като твоя беше сложен и на моя крак blush
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: март 29, 2011, 11:53:28 »

Момичета относно тортите, ето какво друго ми попадна, дано се отвори линка    http://www.facebook.com/album.php?id=100002127107480&aid=15278
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: март 29, 2011, 12:06:08 »

 smile Много се радвам, че ви харесват нещицата.silikonka столчетата ще имат на облегалката си табелка с името на всеки гост и ще са сложени на масите, за да се ориентират къде е на всеки мястото. Бутониерите си купих /розичка с трите панделки/ и после просто ги до украсих за дамите сложих лентичка, за да се връзва на ръката, а за мъжете направих вратовръзка от лентичката - залепени са със силикон.Книгата за пожелания също е купена, просто си я взех изчистена без всякаква украса, тъй като исках аз да си я направя, отново всичко е залепено със силикон. Не е нищо сложно просто трябва да имаш идеи и свободно време  smile.rafaeLa благодаря и на теб за хубавите думи и при мен както разбираш ще присъстват доста пеперудите  smile и съм много доволна от крайния резултат на късметчетата.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: март 29, 2011, 12:19:10 »

олеееееее тези торти, грехота да ги бутнеш shok heart heart heart
Активен
SaM4u
Ентусиаст
**
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: март 29, 2011, 12:33:15 »

Торта "Норвегия"
Изработва се от Принц Регент и Иглика, като орхидеите и покритието са айсинг.
Цена на парче - Принц - 3,60лв.
Иглика - 2,60лв.

Какво е това обозначение принц и Иглика ? smile може би по-голямо парче и по-малко  nea

tinkarbell междудругото този текст
Сърцата двама си отдаваме
живота да прекараме един до друг ...

Снощи го отпечатах за покани за родителите biggrin

За гостите тепърва ще го мисля smile
« Последна редакция: март 29, 2011, 12:37:59 от SaMoDeLiA » Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: март 29, 2011, 12:38:28 »

Не, аз мисля че това са торти, и по този начин искат да обяснят, че така може да е на вкус тази сватбена торта. Или да е на вкус, и плънки,  кремове да са като на торта Принц регент или като на Торта Иглика. А дизайна, да е този  който вие сте си избрали....аз така си го обяснявам. а относно цените явно тортата принц регент е по скъпа и затова е на цена 3,60лв/бр а торта Иглика е по ефтина и парчето излиза 2,60лв.
Но наистина са много красиви. Предполагам, че имат каталог с още торти в сладкарницата.
Активен
SaM4u
Ентусиаст
**
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: март 29, 2011, 12:47:20 »

http://www.cardbg.com/ -Полезен линк с уникални сватбени покани smile

Аз си избрах една в цвят екрю ръчна изработка. Като тази, но има малка разлика. Има сатенена панделка и е с две цветчета, на които пише името на младоженците smile Уникална е наистина, макар че на снимките не и личи.

http://www.cardbg.com/products/product/352
Иначе поръчах за кумовете  и родителите едни дървени, също много красиви smile
http://kupi.mechti.org/default/svatbeni-pokani/pokana-d-rvena-9015.html
« Последна редакция: март 29, 2011, 12:49:33 от SaMoDeLiA » Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #505 -: март 29, 2011, 13:13:53 »

Торта Иглика незнам какво представлява, но Принц Регент ми е от любимите smile Уникално вкусна е, с шоколадово кремче и тънки платки. yahoo Обмислям нашата да я поръчам такава, но ще видим каква цена ще ми поискат за парче. В показаната сладкарница не съм я опитвала, но там, където мисля да поръчвам е много вкусна. Ако сте почитатели на шоколадовите торти - препоръчвам good Мен малко ме притеснява, че може да дойде тежичка на гостите, но съм се заинатила да е шоколадова и това си е pardon

Тинкърбел, много красиви нещата си сътворила Bravo Страхотно си се справила. Аз също майсторя разни неща, но за сега само половината покани са готови, до края на седмицата трябва да завърша и останалите и да се захвана с направата на тейбъл картичките. Чакат ме кошница, късметчета, бутилки, доста работа се очертава smile
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: март 29, 2011, 14:56:25 »

pinkbird благодаря ти, успех и в твоите творения. Качи снимки да видим и да се порадваме на това което си направила  smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: март 30, 2011, 16:38:09 »

tinkarbell
нещата които си направила,са наистина страхотни личи си че с правени с много желание....
Аз сега се захващам с направата на поканите имам доста идеи пък ще видим какво ще стане,ще пробвам а пък ако немога да се справя ще ги поръчам,стискайте палци...като направя нещо ще го кача да кажете мнение smile smile
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: март 30, 2011, 16:44:13 »

между другото,може ли да ми препоръчате добър маникюрист,и някой от вас ще си слага ли допълнително коса,защото аз имам такава идея,но предния път когата слагах ми взеха 600лв,а знам че има и места където слагат по евтино......
Активен
tinkarbell
Ентусиаст
**
Публикации: 74



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: март 30, 2011, 21:09:56 »

dany_87 благодаря за хубавите думи сигурна съм че и при теб ще се получат поканите и чакам да ги видя smile като са готови
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines