Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:47:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета-препоръки, въпроси,рецепти и подкрепа  (Прочетена 225911 пъти)
 
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #435 -: март 29, 2011, 19:59:14 »

Здравейте , аз приключих с диетата малко по рано от 90 дни и за 2 месеца и половина свалих 8 кг но аз нямах много за сваляне. iviana_nikolova по важен е процента мазнини които си свалила отколкото кг  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 29, 2011, 22:08:13 »

Здравейте , аз приключих с диетата малко по рано от 90 дни и за 2 месеца и половина свалих 8 кг но аз нямах много за сваляне. iviana_nikolova по важен е процента мазнини които си свалила отколкото кг  blum

А защо я приключи по рано? Сега да не вземеш да качваш...аз не съм се интересувала от живота след диетата де, ама си мисля че щом 90 дена, значи 90  crazy


Аз напредвам, бавно но славно....От 10-ти съм на тази диета, а 7ми април ще ми е първия воден, много страшен ми се струва  blum Днес съм плодов, на закуска - банан, на обед - ябълки, на вечеря - портокал. Имам към 3кг свалени до сега, не се оплаквам, даже са ми екстра при условие че гладна не съм останала smile Имам едно голямо прегрешение за тия дни до сега, един ден за варива бяхме на София, хапнахме по едно Кинг бургерче и по едно парче торта, иначе най много по една маслина да прегреша  Wink
За утре съм си приготвила една рибна салата с много чесън, която я обожавам. А за вечеря тиквички с кисело мляко. Между другото никога не обядвам и вечерям едно и също, в изключение на дните на варивата, тогава си готвя преди обяд и имам и за вечеря Wink
Активен
lubov4eto
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #437 -: март 30, 2011, 11:59:53 »

спрях я по рано защото ме беше хванал грипът после след като оздравях и реших че ми стига да отслабвам толкова ( 48 кг съм ) . Сега се храня нормално и не съм качила ( ям всичко но в малки количества , след диетата не мога да ям като преди  yahoo ). Също така от време на  време си правя плодов ден за сега не качвам ама ще видим
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 31, 2011, 17:48:10 »

Аз също спрях диетата, но заради операция не защото не ми действа добре.Сега забелязвам, че се храня на малко порции, но по-на често smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 31, 2011, 19:25:42 »

Маги, надявам се всичко да е наред и операцията да е нещо рутинно. Оправяй се, каквото и да е! good give_rose
Аз също май вървя към отказване, ами да си призная омръзва ми......това постоянно редуване. sad Утре ми е ден за кантар и ще видим кави са резултатите за не много стриктно спазваща диета. Ще кажа утре. Успех на всички!!!  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 31, 2011, 21:27:15 »

plamik защо не си доволна, ти от колко време всъщност я пазиш, че не помня, но май отдавна се записа  Wink Аз при нестриктно спазване (с не големи прегрешения) до сега съм минус 3кг за 20дни, което според мен е добре, ако продължа с такъв темп за останалите дни. Пиши утре как е с кантара?

Маги дано здравословно всичко около теб е добре, пък килцата не са проблем  give_rose

Аз днес говорих с едно момиче което много отслабна напоследък, та я заговорих, каза че с тая диета е свалила 10кг за един месец с абсолютно стриктно спазване. После я е спряла и е продължила да се храни без хляб, да се ограничава от сладкото и за нула време е свалила още 10, та сега е супер маце  Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 01, 2011, 08:09:29 »

Гери, диетата си ми харесва, но започна да ми омръзва. Обаче нали съм се хванала на хорото и два месеца го играя смятам да го изиграя до края. Днес започвам третия месец. Преди малко се качих на кантара - 62.7. Което значи за месец около 2 кг. Аз явно ги карам по два килограма на месец. Незнам защо така се получава. crazy Като ви слушам вие какви резултати жънете, мен чак ме е срам да се разпиша. blush И всеки път си казвам ставам супер стриктна, ама не винаги се получава. Но....ще си я намеря волята! good blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 01, 2011, 08:33:43 »

Ами Плами аз вчера дето говорих с тая мацка, надъха ме да съм стриктна, та от днес съм решила да спазвам всички правила... Ще използвам твой израз като кажа -така или иначе съм се хванала на хорото поне да го играя както трябва  blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 01, 2011, 08:37:52 »

А така, Гери, че покрай вас се стимулирам и аз! give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: април 01, 2011, 10:08:19 »

А Пламък и аз бях като теб, за месец свалих около 2-3 килограма.Не че и аз съм супер стриктна де  blush но аз и на това бях доволна, лошото беше че накрая вс ми се ядяха забранени неща, а сега като мога да ги ям не искам, луда работа ей.
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: април 14, 2011, 18:50:14 »

Здравейте момичета!Почнах и  аз тази диета, но по прочетеното изобщо не я спазвам правилно sad Спазвам дните, но ям по много, даже във въглехидратния ден прекалявам със сладкото sad Днес ми е 12 ден. Свалила съм 1 кг и то след първия плодов, т.е. след 4-я ден от началото. И от тогава нищо...А и не чувствам да отивам към слабеене.. sad Сега като ви изчетох разбрах къде ми е грешката - просто аз правя като при диетата на Дюкан - ям по много и често и пия вода. С тази разлика, че там ядях много месо, мляко, яйца, а тук прекалявам със сладкото sad Няколко пъти ми се случва да ям след 20 ч. Просто мъжът ми се прибира тогава от работа и гледам да вечеряме заедно sad Но сега като прочетох как я спазвате вие ще се вземам в ръце и почвам да се ограничавам. Като цяло на мен идеята ми беше да започна диета, която да ми позволява да ям всичко, така че като я спра и започна да си ям после нормално да не кача отново свалените с мъка килограми. Явно няма да стане както я мислих, ами още утре почвам стрикно да спазвам препоръките ви. Аз искам да сваля поне 10 кг, пък да видим дали ще успея... blush
Успех на всички бъдещи фиданки! Wink good
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: април 15, 2011, 08:28:14 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines