Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:01:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 90 дневната диета-препоръки, въпроси,рецепти и подкрепа  (Прочетена 225912 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 16, 2011, 09:03:32 »

Маги може да опиташ да я съчетаваш с тази примерно : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=567792.0 по свой си начин  good good Пък в крайна сметка най важното е че се чувстваш добре и ти е леко, аз колко го търсих това усещане и сега съм много щастлива.

Днес ми е въглехидратен (т.е. труден)  nea Мисля да ям на обяд бейкролс и някоя вафличка, а за вечеря ...само бейкролс примерно  crazy Знам ли всичко ми се струва много калорично  huhhuh.gif
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 16, 2011, 09:12:50 »

Здравейте, мацки! Отдавна не съм се вясвала тук, но имах проблеми с паролата. Както и да е! Менюто на Гери за днес ме провокира. Не мисля, че ще е правилно ако изкараш само на два бейкролса и една вафла. Тази диета е доста либерална и ти позволява да ядеш всичко - не лишавай организма си от това. Сега ще свалиш, а после? Няма ли да ги качиш пак?! Според мен идеята на тази "диета" е да промени начина ни на хранене. А не да се лишаваме от храна. Така, че Герчо я си хапни една -две филийки хляб с нещо; една постна пица.......след Диди калориите ще изчезнат.
Аз нямам кой знае какво за хвалене - малко съм свалила до момента, но и така ми харесва - бавно, но славно! Важното е, че се опитвам да махна късното вечерно ядене, което ми е големия проблем.
Горе главата момичета и важното е да се чувстваме добре в кожата си! give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: март 16, 2011, 10:21:22 »

Плами аз другите дни си ям, ама тоя въглехидратен все се притеснявам да не прекаля  blum Вчера примерно готвих червена леща и си изядох по една пълна чиния и за обяд и за вечеря (не спазвам правилото вечерята да е 1/2 от обяда  blush ) и зелена салатка хапнах, не се ограничавам, само днешния ден гледам да съм малко по умерена ...  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: март 16, 2011, 10:55:07 »

Аз пък днес съм на месо, кисело мляко и т.н. и сега се чудя какво да ям  huhhuh.gif За вечеря е ясно имам една пържола чака ме от вчера ама на обяд?Голям размисъл ще е.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 16, 2011, 13:57:08 »

Аз пък днес съм на месо, кисело мляко и т.н. и сега се чудя какво да ям  huhhuh.gif За вечеря е ясно имам една пържола чака ме от вчера ама на обяд?Голям размисъл ще е.

Ау на мен този ми е любим  blum Салатка от тиквички и кисело мляко? Аз последния път си бях приготвила, но не ми хареса та хапнах шунка и кашкавал от крак, но така ми засити че сигурно следващия такъв ден пак такова ще хапвам  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: март 16, 2011, 14:22:41 »

Кашкавал със зелена салата smile това ядох smile Голям кеф smile
Активен
iviana_nikolova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #426 -: март 20, 2011, 17:07:11 »

Момичета и аз чувам и чувах само добри отзиви от диетата,започнах я и ми е много лесна.спазвам режима и 1 сеедмица след започването свалих 3 кила,след което си върнах 2 от тях.днес ми е 26 ден и не съм свалила нищо  sad не искам да се отказвам и мисля да си я изкарам до последно,но нямам стимул като виждам че само 1 кило съм свалила...Ще видя какво ще стъане след водния ден,който е след 3 дни.дано има по-добър резултат,защото изчетох много за диетата и имаше изказване да не се отчайваме ако не сваляме,защото може някой ден да се събудим и да  сме свалили 3-4 кила,което на мен много не ми се вярва
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 20, 2011, 18:23:13 »

Днес ми е въглехидратен, утре плодов, което ме подсеща че трябва да ходя да си напазарувам малко плодове. Вие какви предпочитате в този ден. Аз ябълки много, много не обичам, ям предимно портокали и помело, ама ми се иска да разнообразя  blush

iviana_nikolovа не знам защо така се получава да не сваляш. Аз също нямам свалени, но пък съм много несериозна. От понеделник съм се заканила да я карам стриктно. За мен в момента е важно че много ми се прибра иначе огромния корем.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: март 20, 2011, 18:29:59 »

Ей това с корема и с мен стана.Не знам аз съм свалила около 2 кила може и малко отгоре, но видимо ми се е прибрал стомаха, направо супер  *YAHOO*Аз днес съм на първия ден с месо и т.н. и съм на работа, покрай нас работи само един магазин и изядох едно кисело мляко и една ябълка и сега като се прибера ще се надумкам  blush При мен проблема е с вечерянето преди 20.00 часа.Какво правя не знам ама все по-късно вечеряме, а и ако съм на работа до по-късно забрави.

Герганче аз ям банани, ,ябълки и портокали.
Активен
iviana_nikolova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #429 -: март 20, 2011, 18:38:17 »

Аз също си усещам,че ми е по-леко на корема,по-добре се чувствам като съм на такъв режим,но не знам защо не свалям  sad
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #430 -: март 20, 2011, 19:45:05 »

Може би имате малко килограми за сваляне, момичета. А ако сте свалили доста досега - организмът просто не настройва на новото тегло smile
Активен
iviana_nikolova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #431 -: март 20, 2011, 19:59:58 »

Да,при мен килограмите за сваляне са малко,но това означава ли,че до края няма да сваля кажи речи нищо?
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: март 21, 2011, 07:33:14 »

iviana_nikolova , всеки организъм е различен, метаболизма също. И аз не съм свалила супер много, но не съм и от най-стриктните. Като чувам как момичетата свалят по 7,10кг. за месец си мисля, че на мен ми има нещо, но пък от друга страна бавното сваляне на килограми уж е за постоянно. Или поне с това се успокоявам.  blush
Гери, за плодовия ден аз хапвам също банани, портокали, мандарини и салатки. Не мога само на плодове да изкарам, признавам си без бой.  pardon
Активен
Flappy
Любопитен
*
Публикации: 31


« Отговор #433 -: март 21, 2011, 08:22:52 »

Здравейте, момичета,  smile И аз се присъединявам към вас.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 21, 2011, 08:40:58 »

Когато има да се свалят по-малко килограми това става по-бавно наистина и аз искам да махна от 5-7 кг и май ще е трудно, но пък и не съм супер стриктна както казах.А и да и аз като Пламик ям салати в плодовия ден, ама не винаги, но сега с тези марулки дето ги има направо се изкушавам редовно  blush
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines