Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Нашите коремчета и ...след раждането 2"  (Прочетена 74548 пъти)
 
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 31, 2011, 20:07:20 »

alben4ik, нищо друго не мога да кажа освен: ТИ СИ МОЯ ИДОЛ!
Изглеждаш страхотно, дори и недоспала  Bravo А предполагам, че сега (няколко седмици след раждането) изглеждаш и се чустваш още по - добре!
За теб  Flower
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 31, 2011, 20:37:41 »

Албенчик, дай боже всекиму да изглежда така след раждане! Прекрасна си!  Girl_hide
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: февруари 05, 2011, 16:58:54 »

я аз да разваля фона...4 месеца след раждане...


* IMG_0985.JPG (48.58 KB, 400x300 - видяно 4108 пъти.)
« Последна редакция: февруари 05, 2011, 17:00:43 от m_eleva19 » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 05, 2011, 18:18:13 »

Изглеждам по същия начин....12 месеца след раждането, всеи си виках че ще се прибере, обаче така и не се прибра, на моменти се замислям дали пак не съм бременнаа  blum Искам само да отбележа че от родилното се прибрах почти без корем, като този на Албенчик, същата бях....и после какво стана да ме пита човек  nea
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 05, 2011, 22:04:40 »

Ооо, при мен се е прибрал!!! Като реодих какво чудо беше...все едно не бях раждала, толкова голям, само, че и висеше...ужас, като легнех и все едно желе nea bad. Мъжът ми като ме видя след раждането и ме пита дали не са забравили някое бебе blum. Но някак си пропуснах да се снимам...само до това ми беще
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 06, 2011, 08:51:51 »

Ох аз пък вчера забелязах, че са ми се отпуснали мускулите на кръста нагоре към гърба... уфффф изглеждам като тиранозавър. Дали ще се оправят до лятото  cray и просто не е честно, при положение че се скъсвам от упражнения и все още влача бебето в кенгура и слингове със същия тоя гръб. Казвам го, за да знае някоя друга мама ако има неуспехи, че не е сама в мъката. Това е положението ...
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: февруари 07, 2011, 10:45:23 »

И аз моя корем не съм го снимала, но на последната форумска среща се "похвалих" най-демонстративно с него.От около месец правя опити за коремни преси по 1-2 пъти на ден, но за сега полза не виждам.Все още си ходя с бременлийските дънки.Само в едни панталони от миналата зима успях с 300 зора да се вмъкна.Сега надеждата ми е със затопляне на времето да обикалям повече с количката и да навъртам километража в северния парк.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 19, 2011, 19:43:54 »

Попаднах на хубава статия с леки упражнения и практични съвети за изстрадали мами  girl_wink

http://www.parents.com/parenting/moms/healthy-mom/feel-good-moves-for-moms/?page=1
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 22, 2011, 13:45:14 »

Оооо синът ми вече е на 1г. и 8 месеца и още си имам кормче,то не бяха диети...купих си вибриращт колан ,но още си имам коремче.. cray Юли месец ми е сватбата и искам да го няма да се маха ,ама не знам, какво да правя вечеее crazy
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 22, 2011, 23:03:37 »

 Offtopic Я  Offtopic да бодна едно съветче...започнах да пия една отвара за отслабване...200 гр. вода се заварява (на микровълнова) и се слага 1 к.л. канела.. След като изстине се добавя 1 с.л. мед (задължително натурален, чист, истински) и се пие сутрин  на гладно 30. мин. преди ядене и вечер след като се нахраним пак на гладно (това е малко трудно). В нета прочетох, че и най-големият дебелак, ако спазва пропорциите ще отслабне, защото канелата предотвратява натрупването на мазнини...та ще видим, ще споделя след 1 месец...Освен това е и много полезно, става да се пие и докато кърмим, но сваля кръвното...На майка ми колежката е свалила 4 кг. за един месец...
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 23, 2011, 09:55:22 »

Хайде и аз тук,6 месеца и половина след раждането и с оставащи 3кг
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: февруари 23, 2011, 10:12:35 »

krisssy Бравоо изглеждаш перфектно smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 25, 2011, 12:16:15 »

krisssy, Oh my ... супер изглеждаш!!Браво на теб!!
Аз имам все още корем, хич не малък.
m_eleva19, ще чакам да споделиш резултати и аз се мятам,че  имам   доста за сваляне.Но не разбрах как вечер след храна ,а пък на гладно.
Мамчета, понеже я няма темата за мамите след раждане и се чудя от два дена къде да си задам въпроса, та ще питам тук.
След раждането редовен ли ви е цикъла? На мен ми доиде на 3 ти месец след раждането (доста бързо въпреки ,че кърмя ).Но този месец трябваше да ми доиде около 12-13,а все още никой! Не ми се мисли ако пак съм  pqz .Затова малко съм се шашнала.Ще се радвам да  споделите опит.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 25, 2011, 16:16:14 »

matsinka на мен също ми дойде на 3 тият месец ,въпреки че се кърмихме много до 1г.и 7 месеца  Girl_hide си ми идваше всеки път ,когато си поиска...Направо се бях ошашкала отвсякъде ,така ,че признаците за бременност ги знаеш ,ако има някой от тях бързо тичай за тест от аптеката  smile
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 26, 2011, 12:38:41 »

На мен ми дойде веднага след като ми свършиха лохиите,т.е след 40-тия ден,тогава още кърмех.И сега цикълът ми е много точен,както и преди.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines