Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 21:46:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Нашите коремчета и ...след раждането 2"  (Прочетена 74581 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 18, 2010, 13:56:16 »

Аз се приех вече с новите диаметри и си ги показвам с гордост blum



ДОбре че не се счупи под мене подиумчето  danceg
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 20, 2010, 10:30:50 »

BASTET, изглеждаш много добре, никой няма да повярва че си родила преди месеци.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 20, 2010, 16:10:22 »

BASTET супер си, бре мамчееее Bravo  Bravo  Bravo
Ох, как ти завиждам, аз отвкъщи не мърдам, а ти - ориенталски ритми на подиума, брависимо!
Моят корем още не се е прибрал.то май без коремни преси няма да стане, ама ме мързи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #93 -: декември 20, 2010, 19:09:03 »

Валка, много е рано за коремни преси. На мускулите им са нужни 6 месеца, за пьлно вьзстановяне. Иначе рискуваш да си увредиш перинеума и да си докараш изпускане.

BASTET направо си разкошна. Браво на тебе  heart heart heart

Родилите, по колко кг оставихте в болницата?
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 21, 2010, 09:07:00 »

inaxastra, бях чула, че от третия месец се почвало с пресите.Аз си бях намислила да почвам от новата година, ама може  да изчака blum
Аз оставих 6кг в болницата.Цялата бременост качих 8кг.Тия 2 кг. разлика още си стоят pardon
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #95 -: декември 21, 2010, 10:19:07 »

Аз олекнах с над 10 кг. в болницата, но 4 от тях си прибрах у дома - Калоян (4.130).  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: декември 21, 2010, 10:37:30 »

Бастет,прекрасни са ти диаметрите!Показвай си ги с гордост-радост си за окото. give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #97 -: декември 21, 2010, 11:01:33 »

inaxastra, бях чула, че от третия месец се почвало с пресите.Аз си бях намислила да почвам от новата година, ама може  да изчака blum

На нас това за 6те месеца ни го казаха в курса за подготовка за раждането. Те мускулите са се вьрнали по старите си места, но перинеума не е готов още за натоварването. Като правиш коремни те оказват натиск вьрху него и затова се чака той да се вьзстанови на 100%.

Иначе не си качила хич много, 8кг това не е нищо.

Мен такива 4-5 кг плюс не ме притесняват. Тьй като трьгнах бременна от под нормалните си кила. Но сьс сиурност ще имам повече. Тьй като не сьм качила малко  pardon

Дано там се отьрва от 10ина поне... като Алиса.
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: декември 21, 2010, 12:44:25 »

Аз бях 58,станах 84 кг.  angry Над 10 оставих и аз в болницата (Виктор 4,230) .А след родилното не съм мръднала нито грам sad Казват- като спреш да кърмиш  pardon,но незнам..
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 21, 2010, 12:47:55 »

BASTET, в прекрасна форма си! Bravo
Въпреки големите ми очкавания в болницата оставих само 4 кг.  huhhuh.gif В началото обаче не съм си и помисляла да ограничавам храната. За десет месеца свалих постепенно останалите 16 кг.- бавно, но дълготрайно.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 21, 2010, 15:02:05 »

Благодаря ви момичета за окуражаващите думи Wink

Аз реших да се вслушам в съветите на АГ-то ми, който в 36-та седмица ми каза да не се качвам повече на кантар докато не спра да кърмя, за да избегна следродилната депресия  girl_wink, тъй като така и така нищо не мога да направя по въпроса. Затова съм се съсредоточила върху формата си, а не килограмите.. защото си давам сметка, че има вероятност да си остана с част от тях и просто трябва да ги приема. Ходих веднъж на йога за бебета преди големия сняг, там се води за след 2,5 месеца и правят коремни преси, при това с децата в ръце като гирички, както и други силови упражнения за корема. Така че не съм само аз лудата crazy, ами и други "школи" го практикуват. Според мен е най-важно кой как се чувства и естествено дали не е имало някакви усложнения. Носенето в слинг или кенгуру на малкото човече също е доста силово упражнение, между другото.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 22, 2010, 12:56:54 »

Аз за цялата бременност качих 9 кг. (разбрах го, като ме приеха за раждането, аз не се мерех, за да не се депресирам). Всичко сотавих в болницата, коремът ми много бързо се прибра, благодарение на кърменето, което прибра бързо матката. Дори сега съм доста по-слаба от преди да забременея, без да правя никакви коремни преси и пр. Но това според мен си е до физика и тяло. Също така нямам никакви стрии от бременността си, само една мн. малка на пъпа, ама само аз си я виждам де. Предполагам, това че кърмя 2 бебчета съдейства за свалянето на кг.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 22, 2010, 16:08:04 »

Гостенче,9кг за две бебета чак ми звучи невероятно.
Явно наистина всичко си е до организъм.Днес една жена ми разказваше как била 40 и няколко кг като забременявала двата пъти и ходила да ражда по 100кг.  crazy
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 23, 2010, 22:40:40 »

Аз бях 56кг., в родилното влязох 71кг т.е. качих 15кг общо, а бебето беше 3.570. В родилния дом оставих 8кг.  Сега съм 63кг. Имам да свалям още 7 килца, които не помръдват, а напротив сега покрай празниците май качвам, но покрай кърменето ме е страх да се ограничавам в храната.

Чувствам се ужасно дебела, нищо не ми става, никога не съм била над 57кг., но вече взех да свиквам. Решила съм след януари месец да почна някакви упражнения да правя или да ходя на пилатес веднъж седмично за движение. Аз четох, че коремните преси не стягали коремните мускули те били за горната част на корема.  Доколкото четох трябва да се правят май специални упражнения с вдигане на краката от легнало положение и подобно - вижте тук http://www.letsgym.com/2007/06/16/sled-rajdane/.
Активен
rossy*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 30, 2010, 13:35:10 »

Здравейте , аз съм от не най-редовните, но ето че дойде време да се преместя в тази темичка...ако нямате нищо напротив.  blush
НА 15.12 се роди нашето слънце Марио -3400гр, 53 см ( със секцио)


ДА се включа и аз за килограмите. Бях 52 като забременях и влязох в болницата 68-69. Сега съм 57 ...остават ми 5 кг. ама ще ги мисля след като спра да кърмя...КОремът ми почти се е прибрал (хем бях със секцио) , имам да свалям от дупето и краката май  smile
« Последна редакция: декември 30, 2010, 13:39:46 от rossy* » Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines